IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо в БРЕФ , а не в някой друг, който е в началото на стълбата и ще предлага увеличения на капитала, за да расте, да дава дивидент и да стигне котировките на Брефа-а?
    Не е препоръка, просто наблюдения!

    Коментар


    • Интерес от купувач сякаш има... Да не почне Атерката да пълни Бреф вместо да стиска кеш?

      Коментар




      • "Немският технологичен гигант Bosch отвори развоен център в София. Целта на компанията е да превърне българския си филиал в световен софтуерен доставчик на производителите на автомобили.

        До 2023 година в центъра ще заработят над 500 висококвалифицирани инженери, съобщават от Bosch.


        "Bosch Инженеринг център" се намира в собствена сграда в София Тех парк, а към този момент в центъра вече работят над 200 български софтуерни специалисти и инженери."







        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение


          Напредват уж
          Дано да успеят навреме да си спазят сроковете
          на този обект снимки с повече от 10 човека не съм виждал ...... кога трябваше да се завърши ........ 2021 ли беше?
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение








            Напредват уж
            Дано да успеят навреме да си спазят сроковете

            Коментар










            • Коментар


              • Холдингът на икономическото министерство ДКК е купил право на строеж в свързаното дружество "София тех парк" срещу 22 млн. лв.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kolq Разгледай мнение
                  Някой може ли да каже дали договорите за наем при ФНИБ са основно triple net lease? Единствено което успях да намеря в годишен финансов отчет (страница 32):

                  Някой да има идея, колко години е среден контракт със дружество?
                  Тук в БГ не съм чувал тези понятия, може би се използват на запад повече. Тук обикновено при офисите се заплаща 2-3 евро service charge, като с тези приходи се покриват разходите - общи части, подръжка на сградата, данък и застраховка. Това отговаря на тройно нетен горе долу. Не знам дали съм от полза.

                  а за среден срок и оставащи години, което си е важно, не знам, ако няма в отчета. И там е малко тънко, защото има опции за прекратяване, мисля, че рядко повече от 5 години са твърди.

                  Коментар


                  • Някой може ли да каже дали договорите за наем при ФНИБ са основно triple net lease? Единствено което успях да намеря в годишен финансов отчет (страница 32):
                    Най-големите клиенти на фонда с над 10% от приходите:
                    Компания 1 по договор за наем - 2,154
                    Компания 2 по договор за наем - 2,160 (наем и сервизна такса)
                    Някой да има идея, колко години е среден контракт със дружество?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
                      ... Чудя се също, ако не бяхме продали навремето сградата на ГеМе-то, дали нямаше да имаме повечко приходи сега. Колко извадихме тогава от нея, помните ли? Имам тук достатъчно и от доста време.
                      Извадихме дивидент, колкото текущата цена на акцията когато обявиха продажбата. Беше интересно време.
                      Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                        Да разбирам ли че дивидента е дошъл?
                        Да но еланци са омотали нещо и го получих само на сметката в Бенч...

                        Коментар


                        • Колеги, някой набързо може ли да ми каже за колко се отдава на кв.м. новата сграда до Камбаните ? Имам предвид като площ, без цената за обслужване. Чудя се също, ако не бяхме продали навремето сградата на ГеМе-то, дали нямаше да имаме повечко приходи сега. Колко извадихме тогава от нея, помните ли? Имам тук достатъчно и от доста време.
                          Last edited by vzhekoff; 31.08.2019, 19:56. Причина: Правопис
                          Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                            Да разбирам ли че дивидента е дошъл?
                            Да

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Голям кеф е да си лежиш на плажа и дивидентите да звънят в сметката... Благодаря ви!
                              Да разбирам ли че дивидента е дошъл?

                              Коментар


                              • Броя кранове, не е обвързван със скоростта на строеж.

                                Коментар

                                Working...
                                X