IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

    Има има Осло, а БРЕФ ще слезе още надолу в бъдеще. И си има причина за това. Виждал ли си как се изпразват офиси и как не се изпълняват договори заради една клуза цитираща "Force majeure".
    Живях си щастливо 50 години, но ето Минка дойде и само с 2 изречения в такъв смут ме хвърлил, че утре ще ходя то Малашевци, за парцелче, ами не се знае кога ще му дойде реда на човек
    Last edited by petyob; 12.03.2020, 19:46.

    Коментар


    • И аз се опитвам да мисля обратно на тълпата ,а тези нива дори и не съм ги мечтал преди време

      Коментар


      • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение

        АДСИЦ по света почти няма
        това в САЩ са някакви бози, с лихвени ливъриджо схеми, последния да затвори вратата
        Има има Осло, а БРЕФ ще слезе още надолу в бъдеще. И си има причина за това. Виждал ли си как се изпразват офиси и как не се изпълняват договори заради една клуза цитираща "Force majeure".

        Апропо, спомняш ли си ги на старите цени като бяха? Тогава бяха доста по-атрактивни. Сега за това се борим и чакаме.
        Last edited by Minka; 12.03.2020, 19:40.

        Коментар


        • Според мен тук договорите са 5 годишни, работиш не работиш плащаш наем. Ако ще служителите да работят от вкъщи. Дори може да има ръст на нуждите от офис площи, ако трябва набързо да сложат клетки и да изолират по 10 квадрата на човек.

          Тъй като договорите са 5 годишни и гарантирани (не като на физическо лице в апартамент, където довечера си тръгва и оставаш само с депозита (депозитите, че някои искат по 3 наема..)).

          Та тук не чакам спад на приходите, даже чакам спад на лихвите по кредитите и новата сграда ще излезе по-евтино.
          Та въобще в началото реших да не продавам, защото по-скоро ще купувам като ми дойде кеш или ако сгъне достатъчно ще тегля репо или друг вид кредит.

          Поздрави
          Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Имам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

            Ако някой си мисли, че те няма да са потърпевши от корекцията и че ще се задържат...да видят другите АДСИЦ по света.
            АДСИЦ по света почти няма
            това в САЩ са някакви бози, с лихвени ливъриджо схеми, последния да затвори вратата

            Коментар


            • А къде ще ги сложат тези пари , като излизат ...Всеки път едно и също

              Коментар


              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                Не можейки да не се съглася с написаното,
                само да вметна, че някои от адсиците ще усетят кризата по осезаемо, а други не толкова.
                казвате, че те ще усетят, а кой няма да усети?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                  Единици няма да усетят криза, и наистина, адсиците не са от тях.
                  Не можейки да не се съглася с написаното,
                  само да вметна, че някои от адсиците ще усетят кризата по осезаемо, а други не толкова.

                  Коментар


                  • Единици няма да усетят криза, и наистина, адсиците не са от тях.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                      Дааа, с голямо прискърбие я напуснах
                      Ако някой си мисли, че те няма да са потърпевши от корекцията и че ще се задържат...да видят другите АДСИЦ по света.

                      Коментар


                      • Дааа, с голямо прискърбие я напуснах

                        Коментар


                        • Най-ликвидната компания в последните дни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                            Супер, благодаря!

                            Коментар


                            • 1,80 ?1?

                              Коментар


                              • http://www.x3news.com/?page=news&language=bg

                                Коментар

                                Working...
                                X