IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не издържах и пак си взех

    Коментар


    • очите на страха са големи
      107, които продаваха цкб на 76ст и сфтрд на 4лв, се отчетоха и тук
      ще видим дали днес ще е дъно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Виж, някой попита дали работят Бриколажите и просто отговорих това, което съм подочул. Не съм го направил с цел да пълня по-надолу, защото нямам кеш и не се очертава да имам. Имам малко акции тук, не съм ги продал и не мисля да ги продавам засега. Това е обективната истина към момента, а какво ще стане, един Бог знае.
        Те наскоро преподписаха с "Бриколаж" до 2026 г., проблем би станал при извънредна ситуация от няколко месеца, евентуалено обявяване на несъстоятелност на "Бриколаж" и дори да се вземе някаква неустойка, това не са офис сгради, по - трудно ще им се намери алтернативен наемател за всички магазини. Но при такава крайна ситуация, ще е много неприятно за абсолютно всички сектори, надявам се всичко да отшуми до месец.

        Все пак трябва да се затегнат мерките за карантината, лично забелязвам хора, които се връщат от чужбина и се разхождат съвсем свободно, трябва, както преди години е било, на всяка врата с карантина да се лепне бележка с периода и всеки да може да сигнализира на посочен телефон при неспазване, понеже се губи смисъл 6 млн. да ограничават контакти, а други да разнасят заразата, така няма и след 1 г. да се изичстим.
        Last edited by k.o.; 20.03.2020, 12:57.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Тука голямо суркане до ония ден се напъваха да купуват на 2,14.. Аз купих още малко на 1,73 видно е, че избързах.

          Коментар


          • Бриколаж в Люлин работи при вирусен режим. Отворен го видях вчера и пускаха по малко хора с обичайните инструкции за дистанция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

              ако си акционер, имаш право, поискай информация относно договорите им или конректно наличието в тях на клаузи тип "форсмажор" и "непреодолима сила".

              Всичко останало е спекула със слаби доводи, но нормално всеки иска хубави акции на ниски цени. Аз съм за обективното мнение и в моментната ситуация най - добрите акции на БФБ са BREF, 0ea, SFARM, ATERA, с леки резерви към DOVUHL и BPY(малка история), като навън изникват и по - изгодни възможности, но и с по - висок риск.

              А извън конкретната компания, понеже виждам, че все повече недобросъвестни наематели си мислят да се възползват от подобен вид клаузи, преди да мечтаят за опростени задължения, да се консултират с адвокат, но не от тези, които казват "каквото искате ще стане" и да видят как бляновете им ще останат неосъществени. Но така е в България, повечето не мислят как да подобрят собственото си положение, а как да прецакат другите.
              Виж, някой попита дали работят Бриколажите и просто отговорих това, което съм подочул. Не съм го направил с цел да пълня по-надолу, защото нямам кеш и не се очертава да имам. Имам малко акции тук, не съм ги продал и не мисля да ги продавам засега. Това е обективната истина към момента, а какво ще стане, един Бог знае.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Невъзможност за плащане на дължима сума, подкрепена в дългосрочния договор с клауза "непреодолима сила" например.
                ако си акционер, имаш право, поискай информация относно договорите им или конректно наличието в тях на клаузи тип "форсмажор" и "непреодолима сила".

                Всичко останало е спекула със слаби доводи, но нормално всеки иска хубави акции на ниски цени. Аз съм за обективното мнение и в моментната ситуация най - добрите акции на БФБ са BREF, 0ea, SFARM, ATERA, с леки резерви към DOVUHL и BPY(малка история), като навън изникват и по - изгодни възможности, но и с по - висок риск.

                А извън конкретната компания, понеже виждам, че все повече недобросъвестни наематели си мислят да се възползват от подобен вид клаузи, преди да мечтаят за опростени задължения, да се консултират с адвокат, но не от тези, които казват "каквото искате ще стане" и да видят как бляновете им ще останат неосъществени. Но така е в България, повечето не мислят как да подобрят собственото си положение, а как да прецакат другите.

                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                  Как ще се види в отчетите, като договорите са дългосрочни и няма изтичащ тази година? Евентуално напускане на наемател, нежелание да плати дължимата неустойка и започване на съдебни дела, които ще се проточат, това или друго?
                  Невъзможност за плащане на дължима сума, подкрепена в дългосрочния договор с клауза "непреодолима сила" например.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                    Как ще се види в отчетите, като договорите са дългосрочни и няма изтичащ тази година? Евентуално напускане на наемател, нежелание да плати дължимата неустойка и започване на съдебни дела, които ще се проточат, това или друго?
                    Оптимист, А?! Изчакай да видиш.

                    За Осло: имах прогноза, променям я надолу. Същият период.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                      Разкарам всичко тук..... Ефекта от световното говно ще се види в отчетите тука есента най рано.... Още нищо Европа не е видяла от заразата. Дори Италия още не е пречупили на вируса гръбнака, а Франция Германия, Испания са се запътили с бодри крачки по нейния път. Америка никога не е виждала такова нещо, сега им предстои да разберат че не са безсмъртни. Индия учудващо се държи ама то там иди че разбери кво става. Вторична инфекция в Китай при запален свят е напълно реална заплаха...
                      Как ще се види в отчетите, като договорите са дългосрочни и няма изтичащ тази година? Евентуално напускане на наемател, нежелание да плати дължимата неустойка и започване на съдебни дела, които ще се проточат, това или друго?
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Разкарам всичко тук..... Ефекта от световното говно ще се види в отчетите тука есента най рано.... Още нищо Европа не е видяла от заразата. Дори Италия още не е пречупили на вируса гръбнака, а Франция Германия, Испания са се запътили с бодри крачки по нейния път. Америка никога не е виждала такова нещо, сега им предстои да разберат че не са безсмъртни. Индия учудващо се държи ама то там иди че разбери кво става. Вторична инфекция в Китай при запален свят е напълно реална заплаха...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                          Бриколажите работят ли сега ?
                          По непотвърдена информация, оборотът на този тип вериги е спаднал с между 70 и 80%. Доставките към тях са преустановени от тази седмица до второ нареждане.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Бриколажите работят ли сега ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivopashov Разгледай мнение
                              Доста хора искат да работят в офис, а не вкъщи. Например доста хора с деца и доста с баба/дядо/жена/мъж вкъщи.
                              Има и такива, които си нямат жена/мъж вкъщи също предпочитат от офиса.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivopashov Разгледай мнение
                                Доста хора искат да работят в офис, а не вкъщи. Например доста хора с деца и доста с баба/дядо/жена/мъж вкъщи.
                                Каквото и да си говорим, работата от къщи не е работа.
                                Това може да го прави някой фрилансър или някой незадомен.
                                Палиативно решение е, хубаво е да допълва основното работно място като възможност, но не става за постоянно.
                                Офиси, хубави особено, ще се търсят, а и сграда не се строи за днес-утре, това е чиста проба дългосрочна инвестиция.
                                Отделно с това печатане, което предстои, това е прекрасно съхраняване на стойността на актива.
                                Имам.
                                Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                                Коментар

                                Working...
                                X