IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

    Aaa мопя, моля - виждаме на теб колко ти е акъла, щом продължаваш да търсиш вината другаде
    Абе за твое успокоение, като гледам и други като теб се нахакаха в Пиб-а, така че, не си сам в мъката :
    То да е само ФИБа, с мед да го намажеш тоя пазар

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

      Ами не реагира, защото вие е толкова акъла. Вие и преди и след Чакалнята не разбрахте какво се случва. Ще разберете, чак когато е късно.
      Aaa мопя, моля - виждаме на теб колко ти е акъла, щом продължаваш да търсиш вината другаде
      Абе за твое успокоение, като гледам и други като теб се нахакаха в Пиб-а, така че, не си сам в мъката :
      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

      Коментар


      • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

        E kak без офиси в чалалнята, За кво ти е чакалнята без офиси
        E то и затова борсата не реагира на великата ти чакалня
        Ами не реагира, защото вие е толкова акъла. Вие и преди и след Чакалнята не разбрахте какво се случва. Ще разберете, чак когато е късно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dancho_o Разгледай мнение
          Това са глупости. Хоум офис не е алтернатива на офиса както много хора си мислят. От септември масово фирмите, които не са го направили започват да привикват хората да се върнат към нормалния процес на работа.
          НЯМА ТАКОВА НЕЩО. Само бълграските фирми може да го направят.
          Аз ви казвам, че големите ИТ , които са наематели на големите площи няма да се върнат до края на годината.
          Абе вие в кое свят живеете? Фб, Гугъл, Туитър обявяват, че до Юли 2021 няма да има офис, ама вие си знаете.
          Каквото правят големите, почват и малките ..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

            Смраднята по ФИБ темата е от 6-7 може би и повече хейтъри, на които не им харесваше, че вярвах и исках Б-я да влезе в Чакалнята. Още Април ви казах, че след СУАП сделката се готви и даване на Чакалня и Банков, но вие не вярвахте, твърдяхте, че пръво са законите и корупцията да се изкорени и тогава. Аз ви казвах, че ПЪРВО Е ЧАКАЛНЯТА, оттам и промените ще си дойдат, защото ще имаме посока. После тези юнаци не харесвахе, че правителството купува акции на БФБ, а аз ви казвах, че това е хубаво и правилно и така и се оказа, обвинявахе ме че съм бил торл на ГЕРП, и все пак от ГЕРП 2-3ма се извисиха на нивото на събитието, но останалите партии, както и форума тук не - си останаха дрени душички.
            И ги виждаме тези промени.
            Ако щете и излизането на пари от Дългия ЕТФ, е част от тези промени.
            Всичко нередно крайно време трябва да бъде прекратено

            И тук съм хейтър за офисите, но както виждате и други са забелязали, че офисите са празни, а аз ви казвам, че ще останата така на 100% до Нова година, и на 99% и след това. А след това, няма да има връщане в офисита, каквото е било. Забравете.
            E kak без офиси в чалалнята, За кво ти е чакалнята без офиси
            E то и затова борсата не реагира на великата ти чакалня
            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

            Коментар


            • Това са глупости. Хоум офис не е алтернатива на офиса както много хора си мислят. От септември масово фирмите, които не са го направили започват да привикват хората да се върнат към нормалния процес на работа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                Смраднята ти по Фибата още не е разнесена от ветровете и си стои затисната-покрита от "тежката мъгла", та изчакай да ти отмие времето ла..ото де си разпилял по нашия и без друго баталясъл пазар!!!
                Съвет е !- приеми го
                Смраднята по ФИБ темата е от 6-7 може би и повече хейтъри, на които не им харесваше, че вярвах и исках Б-я да влезе в Чакалнята. Още Април ви казах, че след СУАП сделката се готви и даване на Чакалня и Банков, но вие не вярвахте, твърдяхте, че пръво са законите и корупцията да се изкорени и тогава. Аз ви казвах, че ПЪРВО Е ЧАКАЛНЯТА, оттам и промените ще си дойдат, защото ще имаме посока. После тези юнаци не харесвахе, че правителството купува акции на БФБ, а аз ви казвах, че това е хубаво и правилно и така и се оказа, обвинявахе ме че съм бил торл на ГЕРП, и все пак от ГЕРП 2-3ма се извисиха на нивото на събитието, но останалите партии, както и форума тук не - си останаха дрени душички.
                И ги виждаме тези промени.
                Ако щете и излизането на пари от Дългия ЕТФ, е част от тези промени.
                Всичко нередно крайно време трябва да бъде прекратено

                И тук съм хейтър за офисите, но както виждате и други са забелязали, че офисите са празни, а аз ви казвам, че ще останата така на 100% до Нова година, и на 99% и след това. А след това, няма да има връщане в офисита, каквото е било. Забравете.

                Коментар


                • Е няма ли да се вдигне малко до 2,20 лв, че да не продаваме на загуба.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение



                    Перфектно. Чакаме те от лявата страна малко да продадеш. Докато купувачи все още има според твоите апокалиптични прогнози.
                    и каква цена предвиждаш тук? 0.85 ст.??
                    Лично аз тук гледам по-дългосрочно!
                    Сори пич. На кеш съм. И тук не смятам да купувам изобщо. Ама ще си намериш акции, не се безпокой.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                      За съжаление Хари е абсолютно прав. Офис сградите са празни. Нови се строят. Търсят наематели-греда. Бизнес парка е празен. Като за начало наемите ще паднат наполовина. Следват лошите кредити и банки ще продават на безценица празни бизнес сгради. Оттам наемите още надолу и нови фалити. Приказката свърши.


                      Перфектно. Чакаме те от лявата страна малко да продадеш. Докато купувачи все още има според твоите апокалиптични прогнози.
                      и каква цена предвиждаш тук? 0.85 ст.??
                      Лично аз тук гледам по-дългосрочно!

                      Коментар


                      • За съжаление Хари е абсолютно прав. Офис сградите са празни. Нови се строят. Търсят наематели-греда. Бизнес парка е празен. Като за начало наемите ще паднат наполовина. Следват лошите кредити и банки ще продават на безценица празни бизнес сгради. Оттам наемите още надолу и нови фалити. Приказката свърши.

                        Коментар


                        • Хари, много въздухарски коментари пишеш! Но какво да очакваш от човек, който си е сложил никнейм на празноглав ритнитопковец?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                            Кой е нероден Петко? Отиди се разходи до офисите на големите ИТ фирми в Бизнес Парка. Не Сирма с 90% положителна рипутация и Р&Д балони.
                            Няма да са в офиса до края на годината. Следващата на 100% продължават пак така. Колко фирми в Америка си зарязват офисите, наскоро имаше и статия за Ню Йорк, не са само ИТ фирмите, но ние в БГ само на тях разчитаме. Това са много силни и сериозни тенденции. Да строиш офиси на кредит е икономическо самоубийство в момента. Няма да има връщане в офисите както преди. Няма път назад. Бил Гейтс го е измислил, той от 40 г. успешно създава монополи, вкара ни с монопа на операционната система Уиндоус, сега Офис 365, Майкрософт ще е пак най-голямата фирма, до година две може би и 5 ТРИЛИОНА ще стане, парите офис имоти ще се налеят към софтверните монополи, Биг Тех, не малките ИТ, не бъркайте, само монополите! Гарантирано от Бил Гейтс!

                            Смраднята ти по Фибата още не е разнесена от ветровете и си стои затисната-покрита от "тежката мъгла", та изчакай да ти отмие времето ла..ото де си разпилял по нашия и без друго баталясъл пазар!!!
                            Съвет е !- приеми го

                            Коментар


                            • Кой е нероден Петко? Отиди се разходи до офисите на големите ИТ фирми в Бизнес Парка. Не Сирма с 90% положителна рипутация и Р&Д балони.
                              Няма да са в офиса до края на годината. Следващата на 100% продължават пак така. Колко фирми в Америка си зарязват офисите, наскоро имаше и статия за Ню Йорк, не са само ИТ фирмите, но ние в БГ само на тях разчитаме. Това са много силни и сериозни тенденции. Да строиш офиси на кредит е икономическо самоубийство в момента. Няма да има връщане в офисите както преди. Няма път назад. Бил Гейтс го е измислил, той от 40 г. успешно създава монополи, вкара ни с монопа на операционната система Уиндоус, сега Офис 365, Майкрософт ще е пак най-голямата фирма, до година две може би и 5 ТРИЛИОНА ще стане, парите офис имоти ще се налеят към софтверните монополи, Биг Тех, не малките ИТ, не бъркайте, само монополите! Гарантирано от Бил Гейтс!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                                Като спекулант на БФБ 2007 г с репа ще се увъртят. Колкото по-рано отрежат ливъриджа, махнат кредита до нула, само това ги спасява, иначе са следващите след бенча....
                                Тези офиси ги строиха за чуждите ИТ фирми. Какво правят ИТ фирмите, които ги чакат да идват - ФБ до Юли 2021 хоум офис, Гугъл, също, тези големите дават тенденциите. Вече служителите в Америка ги водят директно теле-работници, не ги водят към офис, така се наемат и така ще си работят ЗАВИНАГИ. Така ги искат, така ги устройва, мода, тенденция, както искате го наречете. няма връщане назад по-стария начин в офисите, и това не е отрицателно и черногледо. Замислете се какъв ще е въздиха в София, за който остане там да живее. Чисто, спокойно, по-малко катастрофи, газове, разходи за автомобили и т.н. - зелена, дигилна икономика. Защо да се събират хорта в офис, като ще има и 3д срещи, сега са само в МС теамс, всички се виждат, говорят, работят спокойно, пестят по 1-2 часа за трансопрт и т.н. И пак не е как по ни харесва или искаме, а как големите фирми го наложат.

                                Изпреварваш решенията и говориш за не роден Петко! Има неща които и не си чул, а какво да се каже за видял, а се взимаш за "репер"!
                                Стой си дома, рупай зеленчук и не си вярвай на туй що видиш, оти е от избрано 3 до 5д

                                Коментар

                                Working...
                                X