IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Крановете ги няма разбрах, а вътре върви ли настаняване видимо?

    Коментар


    • Мале, мале, ма вие с Курта ли сте се занимавали - на мен ми е вблок листата и не мога да го видя, освен ако някой не го цитира. Курта пише в темата заради мен, тъй като аз твърдя, че Бреф ще даде много по-голяма възвращаемост от Атера, а той е влязъл основно там. За което се извинявам на хората тук - просто не му отговаряйте и толкова!

      А по темата - вчера пак се мотах из Тех парка - вече им предложих да си сменят името от Синерджи на името на някой от наемателите им с много площо. Примерно Бош тауър, ако наемат още 3-4 етажа, или да го продадат - това е една от култовите сгради в София и при правилно менажиране ще се споменава много в медиите (ако не знаят как, да питат, може и мен ), ерго, ще носи безплатна реклама с името си - дадох вече примера с Арена Армеец - 1 милка на година само за името, или зала Фестивална, дето сега е Асикс арена и я има 2 състезания годишно, я не, ама името ѝ струва 100 000 лева. не са уникална сума, но пак са пари. Отделно, могат да шибнат нечие лого на върха на тауъра - мястото е видимо отлично, намира се на най-големия и натоварен булевард с София, спокойно могат да му вземат поне 3-400 000 лева годишно (стандартен меш по центъра на София е 40-50 000 лева за година).

      та действия се искат, а не да се моткат, щото в последно време виждаме само моткане, а това не се отразява добре в шорттърм на акцията. Отделно март 2022 вече чука на вратата, а с него и плащанията по главницата.

      П.С. Могат да сложат логото на Пощенска, ма те са скръндзи и не знам дали ще дадат добри кинти - обаче с някой бартер (примерно маналяване на лихвата на 1% за целия срок) може и да стане. та да се размърдат, няма само аз да им давам идеи, тяхната работа е да управляват моето капиталовложение, за което си получват съответната комисиона, която никак не е лоша (е, не е на нивото на яхтата в Атера, но те там са друга бира )
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivopashov Разгледай мнение

        Преди 100 години са живели по 10 човека в една стая кирпич, сега всеки иска собствена стая, че и по няколко. Броя население е важно, но колко е заможно е определящо.
        Какво заможно население ми говориш като сме НАЙ-БЕДНАТА държава в Европа и такава ще си останем во веки веков

        Сложи най-бързо изчезващата нация в света + страната с най-висок % цигани в Европа и може и да почне да ти се изяснява.

        Не колко е заможно,а колко интелигентно е едно общество ,това е важното.Щото не може с преобладаващо население необразовани цигани да сме богати.Пример Индия.Също така 16% ваксинирани директно показва колко интелигенти сме в БГ Защо е този малък %.Ами циганите имат голям дял затова

        Пак питам,кой ще ги купува тези нискокачествени и скъпи имоти в БГ ? То и сега в София област над 35% са необитавани,а след 10г колко ще са?
        60-70% ? Инфраструктура има ли някаква? С какво тези имоти и офиси са по-добри от тези в съседни нам ,а и други ЕУ държави, като са даже и по-скъпи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
          2029 населението на БГ вероятно ще е 5млн, от който 2 млн цигани и 2 млн +++ пенсионери.Още през следващата година 2022 завършилите пълнолетие цигани ще са повече от завършилите пълнолетие българи.
          Преди 100 години са живели по 10 човека в една стая кирпич, сега всеки иска собствена стая, че и по няколко. Броя население е важно, но колко е заможно е определящо.

          Коментар


          • Много обичам такива сметки - населението щяло да стане 5 млн. ? Верно ли ? То сега е около 6.9М и се съкращава с по 50К на година. За да се сбъдне тази прогноза за следващите 8г. следва да почнем да намаляваме с по 250К на година - дори фалшивите ковид-умирания са все пак на порядък по-ниско. После стигаме до 2М тъмнички - как го сметна, като те в момента са около 500-600К - трябва те да почнат да раждат като луди - по 200К на година за да станат 2М, ама тогава горното число за умиранията трябва да стане и то с по 200К отгоре После стигаме до другата смешка - 2М тъмни и 2М пенсионери - защо обаче тези групи са взаимноизключващи се - пак не е ясно ! Човекът твърди, че няма тъмнозелен пенсионер. В същото време други твърдят, че мнозинството ТЕЛК пенсионери са тъмнозелени К'о праим ?
            Хубаво е да се мисли, когато/ако има с какво и чак после да се пише !!!
            Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

            Коментар


            • Първоначално изпратено от penman

              Явно "здраво ти хлопа дъската"!
              Интелигентен коментар.Но какво може да очакваш от хора инвестиращи в балони като бреф

              Очевидно е ,че някой хора губят много пари от спада тук и почват да се нервират .

              Спокойно,ние сега започваме

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                Защото правилата на борсата повеляват това...
                Ами затова и сме на тоя хал

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Кой са тези митични търговци?? хаха

                  Като гледам средно дневните обеми (колкото една лекарска заплата),то май никой не търгува тази акция реално
                  Вчера пък обема е бил колосалните 3600лв хахаха

                  И с тази мижава пазарна капитализация (13 място от 15 в Софикс) и то надута ,защо изобщо е в Софикс????

                  Някой може ли да даде смислен отговор
                  Защото правилата на борсата повеляват това...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение
                    и НАИСТИНА търгуват.
                    Кой са тези митични търговци?? хаха

                    Като гледам средно дневните обеми (колкото една лекарска заплата),то май никой не търгува тази акция реално
                    Вчера пък обема е бил колосалните 3600лв хахаха

                    И с тази мижава пазарна капитализация (13 място от 15 в Софикс) и то надута ,защо изобщо тази компания е в Софикс????

                    Някой може ли да даде смислен отговор

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Глупавия и задръстения сте вие.

                      Писал съм ,че имам интерес, но след като се спука балона !
                      Писал съм също така и нивата където ще купувам. 1 лв , и по-голямата ми позиция ще под и около 50 стотинки.

                      Писал съм даже и времевия диапазон на тази моя бъдеща сделка,а именно следващата година.

                      Кое по-точно не ви е ясно? ако имате проблем с разбирането на написаното,четете по бавно и го прочете няколко пъти докато почнете полека лека да разбирате.
                      ДА, все едно да седя всеки ден на пейките на центъра на Варна, защото чакам апартаментите в този район да почнат да се продават по 150 Евро на квадрат с включен гараж. Пък тези дето само минават и си ходят по задачите са глупави. Не се хабете, нямам намерение да Ви отговарям. Но все пак, Ви признавам, че ползвате поне учтива форма на комуникация.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
                        Не му се връзвайте на petrg5s, момчето сигурно има проблем с психиката си.
                        Когато представата му за света, не отговаря на реалността така става. много ги разбира нещата ама не е успял да се възползва, а е бил само страничен наблюдател
                        Ама е забавен за четене,

                        Коментар


                        • Не му се връзвайте на petrg5s, момчето сигурно има проблем с психиката си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Ами вие участвате в този балон и няма как да сте обективен.Няма как обективно да оцените ситуацията.Съзнанието ви е замъглено и виждате само
                            поредните прииждащи балъци,на който да продадете поредния нискокачествен коптор и да се приберете незаслужените 4-5-6% (не апелирам за точност в цифрите) От 20г няма как да работите на този пазар,защото 2008 не сте били на него.Просто сте поредния човек дошъл от провинцията и почнал да препродава отдава под наем коптори на балъците.Като ви знам къв дол дренки сте, и какви професионалисти,по-добре изобщо не се мъчете да се хвалите ,че работите в тази сфера.Това е по-скоро негатив

                            А нямам акции на бреф,поради една единствена и много проста причина.Не обичам да инвестирам в балони
                            Странно как разбрахте с какво съм се занимавал през 2008 г. , да не сте екстрасенс? И казах, че съм на този пазар от 20г., а не че съм брокер / и не съм /. Това кой от къде е дошъл изобщо не си заслужава да се коментира. Когато човек няма аргументи за тезата си, избива в такава посока с изказванията си. А по отношение BREF, за което е темата и за което обменяме мнения и информация - интересуват ме всякакви мнения, стига да са аргументирани - това е полезно и за това сме във форума. Заяждания и неаргументирани възхвали или оплювания само губят времето на форумците, които са тук, за да си сверят часовника и НАИСТИНА търгуват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ewgeny Разгледай мнение
                              Що за задръстен човек трябва да си, да пишеш по тема за акция ,която нямаш и нямаш намерение да купуваш? Че и активен писател.
                              Глупавия и задръстения сте вие.

                              Писал съм ,че имам интерес, но след като се спука балона !
                              Писал съм също така и нивата където ще купувам. 1 лв , и по-голямата ми позиция ще под и около 50 стотинки.

                              Писал съм даже и времевия диапазон на тази моя бъдеща сделка,а именно следващата година.

                              Кое по-точно не ви е ясно? ако имате проблем с разбирането на написаното,четете по бавно и го прочете няколко пъти докато почнете полека лека да разбирате.
                              Last edited by petrg5s; 18.09.2021, 10:35.

                              Коментар


                              • Що за задръстен човек трябва да си, да пишеш по тема за акция ,която нямаш и нямаш намерение да купуваш? Че и активен писател.

                                Коментар

                                Working...
                                X