IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://money.bg/deals/sap-pridobi-p...ce-center.html

    SAP купуват 35 000 м/2 РЗП в Хладилника. Германският софтуерен гигант SAP купи офис сграда Park Lane Office Center в София

    Коментар


    • И тука стагниране на акцията, като такава извън смисъла на легендата Каро
      Нооо ... няма страшно, едва ли ще видим движение като това на Неохим,...
      И все пак - борса е!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

        Айтита не са фактор, нито пък приходите на адсица имат особено значение за цената на акцията. Ние сме в Европа, а скоро и в еврозоната. Говорим за недвижими имоти в европейска столица! Продажби под 5 лева/брефка трябва да се забранят и всички, които продават сега на 2 лева трябва Гешев да ги привика!
        И всички продаващи Фибанката под 8лв. също при Каскетов !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Четохте ли, че ИТитата не искат да се връщат по офисите. Навик, удобство. Където ги карат да се върнат, масово напускат. Много статии имаше по темата. Над 15 г това ще е бизнес с нанадолен тренд, все по-малко и по-малко офиси ще има нужда. Илън Мъск ще направи интернета дори и в планините наличен, навсякъде. Кой ще ви ходи в офис на работа?
          Айтита не са фактор, нито пък приходите на адсица имат особено значение за цената на акцията. Ние сме в Европа, а скоро и в еврозоната. Говорим за недвижими имоти в европейска столица! Продажби под 5 лева/брефка трябва да се забранят и всички, които продават сега на 2 лева трябва Гешев да ги привика!

          Коментар


          • Четохте ли, че ИТитата не искат да се връщат по офисите. Навик, удобство. Където ги карат да се върнат, масово напускат. Много статии имаше по темата. Над 15 г това ще е бизнес с нанадолен тренд, все по-малко и по-малко офиси ще има нужда. Илън Мъск ще направи интернета дори и в планините наличен, навсякъде. Кой ще ви ходи в офис на работа?

            Коментар


            • Купих 1500 акции с дивидента миналата седмица, другите 2000 ще ги изчакам още малко да слязат - е, така, за спорта, да видим дали ще позная, че ще слезе още малко
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                При мен дойде днес. Предполагам и при теб.
                И при мен дойде и вече е реинвестиран.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  от Елана ме пазят да не харча пари за глупости...Още няма дивидент по сметката ми!?!?
                  При мен дойде днес. Предполагам и при теб.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    от Елана ме пазят да не харча пари за глупости...Още няма дивидент по сметката ми!?!?
                    Тъкмо и аз проверих, няма и при мен. Понеделник сутрин беше достатъчен времеви толеранс. Ако някой в бекофиса ги пуска на ръка към клиентите (което би ме изумило, но го допускам), трябваше да отдели половин ден овъртайм в събота по мое скромно мнение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      от Елана ме пазят да не харча пари за глупости...Още няма дивидент по сметката ми!?!?
                      Днес сигурно ще дойдат. Но да, на тези не им е за пръв път.

                      Коментар


                      • от Елана ме пазят да не харча пари за глупости...Още няма дивидент по сметката ми!?!?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          При мен го няма, но не е зор, когато дойде
                          Ти май нямаш право на дивидент, оти си зимал много след общото съборание.

                          Коментар


                          • При мен вече е наличен. Благодаря на мениджмънта! Да не забравяме, че миналата година платиха 1 месец преди крайната дата, а тази година 3 месеца преди нея.
                            Vanitas vanitatum...

                            Коментар


                            • При мен го няма, но не е зор, когато дойде
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Дивидентът е платен.

                                Коментар

                                Working...
                                X