IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Вчера си говорих с приятелчета от въпросната банка - вече било сигурно (по техни думи), че фибанкасъту мести всичко от Драган Цанков, България и Енос в Тех парка. Те, разбира се, изобщо не бяха въодушевени. Който както иска, така да го разбира. Апропо, фирмата, дето строи от другата страна на Тех парка (Тех парк хоум) вече е разпродала (според тях) 70% от сградата си - цената е 1600 евраци на останалите апартаменти по високите етажи
    Това същите приятелчета ли са, които те караха да купуваш пиб-а на доста по-високи цени?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Вчера си говорих с приятелчета от въпросната банка - вече било сигурно (по техни думи), че фибанкасъту мести всичко от Драган Цанков, България и Енос в Тех парка. Те, разбира се, изобщо не бяха въодушевени. Който както иска, така да го разбира. Апропо, фирмата, дето строи от другата страна на Тех парка (Тех парк хоум) вече е разпродала (според тях) 70% от сградата си - цената е 1600 евраци на останалите апартаменти по високите етажи
      това не е някаква новина, че банката се мести там.
      Кога трябваше да очакваме последния уебинар за тази година, някой спомня ли си?


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение
        а за съседната сграда някъде чух, че ПИБ си местят всички администрации там, нали е собственост на Маркан, която Цеко и Ивайло придобиха през 2020 г. и която имаше кредит към ПИБ, но може и да не съм разбрал правилно
        Вчера си говорих с приятелчета от въпросната банка - вече било сигурно (по техни думи), че фибанкасъту мести всичко от Драган Цанков, България и Енос в Тех парка. Те, разбира се, изобщо не бяха въодушевени. Който както иска, така да го разбира. Апропо, фирмата, дето строи от другата страна на Тех парка (Тех парк хоум) вече е разпродала (според тях) 70% от сградата си - цената е 1600 евраци на останалите апартаменти по високите етажи
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • И какво има да и се гледа на тази грозна сграда?

          Коментар


          • Минах през тех парка -явно продължават работата. Това, дето се виждаше като бели части на снимките на дрон репортъра, се е увеличило с още 3 етажа. Не знам как да го тълкувам, определено се работи по сградата и не е 100% готова. В потвърждение е и снимката с близък зуум, на която се виждат бачкери на горните етажи





            Чакаме отчета и по-важното - нови договори за наем!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Тази тема я прекръствайте "Темата на басовете" .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                Благодаря!
                Да разменим тел на ЛС.
                разбрахме се - бреф на 2,19/атера на 2,74 са данните от днес - да видим как ще са към 17.00 часа на 22.10.2024. Все ще намерим повод да се почерпим
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                  Каквото повикало, такова се и обадило, г-н Груев -
                  Що чиниш ти у форумите, където нямаш и една акция?!
                  Изнервен нещо ми се виждаш - недей така. Животът не е само пари...
                  Иначе, приемам облога ти.
                  Къде и кога само да уточним.

                  п п Що пък да чакаме 3 год , за да направим една сметка от 200 някъде
                  Нервен, защото няма едно вярно решение тази година. Едно имаше, но то бе чиста случайност и излезе много рано.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Ето, ще ти предложа бас
                    Last edited by petrg5s; 22.10.2021, 17:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Чудесно разбрахме се
                      нямам нерви, просто ми беше странно, че ти го пишеш. Успехи в атера, ако идваш към София, ще се радвам да се видим
                      Благодаря!
                      Да разменим тел на ЛС.

                      Коментар


                      • Чудесно разбрахме се
                        нямам нерви, просто ми беше странно, че ти го пишеш. Успехи в атера, ако идваш към София, ще се радвам да се видим
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Както биха ти казали в една друга акция, един друг човек:

                          Разкарай се, хетър и бивша изтривалка на БХ, кво ми ревеш постоянно едно и също, нали нямаш тук, чий го дириш в този форум и за тази акция?

                          Но аз не съм такъва човек и няма да ти го кажа, въпреки че постът ти е изцяло провокиращ и без никаква конкретика в него. Според мен пък някой се изнася от БФБ, защото е видял, че дори и самата акция БФБ е мега шит и се правят селски врътки с нея. Скоро ще видим отчет, надявам се да има и нови наеми, така че ще се прецени какво и как.

                          Ето, ще ти предложа бас - ти си имотен човек, не би следвало да те затрудни - 200 кинта, че тази акция ще направи по-голям профит с все дивидентите, които ще са дадат, спрямо Атера за период от 3 години. Гледаме цена на затваряне днес и цена на затваряне на 22.10.2024. Ок, голям период е, но аз с такъв (и по-дълъг) хоризонт изнвестирам тук. давай да видим стиска ли ти.

                          П.С. Само пълен идиот би заменял нещо, което е в началото на възходящия си цикъл, с подобно, което е почти на пик и половината му печалба се обира от управляващото дружество - лично мнение, затова нямам вече там, а имам тук. Атера става само и единствено за врътки около дивидента, за всичко друго е по-добре да си купиш директно земеделска земя, за да не те цакат с топла бира
                          Каквото повикало, такова се и обадило, г-н Груев -
                          Що чиниш ти у форумите, където нямаш и една акция?!
                          Изнервен нещо ми се виждаш - недей така. Животът не е само пари...
                          Иначе, приемам облога ти.
                          Къде и кога само да уточним.

                          п п Що пък да чакаме 3 год , за да направим една сметка от 200 някъде

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

                            От яхтения ИП правят мръсно на Груевата акция
                            Лятото я вдигнаха, за да не зарежда тънко, сега я мачкат

                            Колкото до Атера ...хората са забелязали в кои области са продажбите
                            хехе, факт е, че съм в фактор в последните няколко месеца Нямам проблеми, средната е малко над 2 лева, така че съм ок (имам покупки от 1,80 до 2,30 май беше последната). При дългосрочна инвестиция, в която очакваш по 3 минимум в следващите 8 години, 10-20 стотинки не са проблем. Това си е мое мнение, всеки сам си решава

                            А Атера е най-голяма частна касичка на БФБ - рядко малоумно ръководена компания, от която всички са доволни. Но да не пиша за тази компания, щото като драсна два реда с данни там, за разлика от абецедарите тук, следват хули и елементарни лафчета тип - кво ти пука за моите пари. Не ми пука, така е, затова и не пиша - всичко е супер и толкова
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
                              Май някой сменя БРЕФ за Атера
                              Умно-по добре късно, отколкото по късно..
                              Както биха ти казали в една друга акция, един друг човек:

                              Разкарай се, хетър и бивша изтривалка на БХ, кво ми ревеш постоянно едно и също, нали нямаш тук, чий го дириш в този форум и за тази акция?

                              Но аз не съм такъва човек и няма да ти го кажа, въпреки че постът ти е изцяло провокиращ и без никаква конкретика в него. Според мен пък някой се изнася от БФБ, защото е видял, че дори и самата акция БФБ е мега шит и се правят селски врътки с нея. Скоро ще видим отчет, надявам се да има и нови наеми, така че ще се прецени какво и как.

                              Ето, ще ти предложа бас - ти си имотен човек, не би следвало да те затрудни - 200 кинта, че тази акция ще направи по-голям профит с все дивидентите, които ще са дадат, спрямо Атера за период от 3 години. Гледаме цена на затваряне днес и цена на затваряне на 22.10.2024. Ок, голям период е, но аз с такъв (и по-дълъг) хоризонт изнвестирам тук. давай да видим стиска ли ти.

                              П.С. Само пълен идиот би заменял нещо, което е в началото на възходящия си цикъл, с подобно, което е почти на пик и половината му печалба се обира от управляващото дружество - лично мнение, затова нямам вече там, а имам тук. Атера става само и единствено за врътки около дивидента, за всичко друго е по-добре да си купиш директно земеделска земя, за да не те цакат с топла бира
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                                Напънете още малко Атера и ще направя обратната операция
                                Еее,
                                тва и аз казах ще направя.
                                При 2:1

                                Коментар

                                Working...
                                X