IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Днес като погледнах платформата, точно това си помислих и аз. Защото ако не го подновят, едва ли БРЕФ-а ще излезе със съобщение, но там служители и вътрещари ще го знаят и може да продават докато ние блеем и чакаме отчет или уебинар. Абе дано не ги изгубят и тях
    ми лесно е - ако не се похвалят с удължаване до края на месеца, значи най-вероятно са аут

    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Да не го докарат под лев и 50... Щото те имотите са хубави, ама като са празни..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от VBT Разгледай мнение
        Привет,

        Някой дали има информация дали договора с Модис за Камбаните БЦ е подновен?

        Благодаря
        Днес като погледнах платформата, точно това си помислих и аз. Защото ако не го подновят, едва ли БРЕФ-а ще излезе със съобщение, но там служители и вътрещари ще го знаят и може да продават докато ние блеем и чакаме отчет или уебинар. Абе дано не ги изгубят и тях
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от VBT Разгледай мнение
          Привет,

          Някой дали има информация дали договора с Модис за Камбаните БЦ е подновен?

          Благодаря
          Няма информация, а и решението ще се вземе в чужбина, т.е. може да се позабави, макар да казаха, че го чакат този месец. Договорът им изтича май в края на февруари 22. сегашните разпродажби не са в следствие на този подновен или не договор
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Привет,

            Някой дали има информация дали договора с Модис за Камбаните БЦ е подновен?

            Благодаря

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

              Голяма е ама до 1,91 я виждам за сега, а там ако я катурне ,...- въпреки че няма да е оставена по надолу ,- но това само аз си го мисля и желая!!!- Пазара, ах Пазара е друга бира!!!
              А какво я катурва....очакването...че няма да е далавера толкоз. и как пък 1.91 ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                Голяма е ама до 1,91 я виждам за сега, а там ако я катурне ,...- въпреки че няма да е оставена по надолу ,- но това само аз си го мисля и желая!!!- Пазара, ах Пазара е друга бира!!!
                Не те разбрах? пада, купувам си- калкулирал съм, че е възможно падане и под 2 лева. При липсата на новини за нови анематели от фонда и като се има предвид, че огромната част от инвеститорите на БФБ са краткосрочни, а имаме рязко растящи компании в момента, този спад е повече от нормален. не ми харесва, бих искал да се качва, но каквото е, такова, няма да го спорим - так почнах с покупките едно време под 1,80, да видим сега докъде ще го докара.

                За мен, както вече казах, бъдещето е светло и е въпрос на време кацията да отиде там, където ѝ е мястото, но всеки решава сам за парите си
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Евала, все така да ти връзва. Аз на коленцето на чичикака не съм сядал и не Го знам какво ще прави, затова залагам на сигурното тук. Още веднъж - браво и успех
                  Голяма е ама до 1,91 я виждам за сега, а там ако я катурне ,...- въпреки че няма да е оставена по надолу ,- но това само аз си го мисля и желая!!!- Пазара, ах Пазара е друга бира!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Груйче ,сметай ;- 7акц. на дух *7,00лв=49+4,20( една от права) / 8=6,60 -11,+? = 4,40 чист келипир и то от август + 0,30 бонус и обратно в БРЕФа
                    Евала, все така да ти връзва. Аз на коленцето на чичикака не съм сядал и не Го знам какво ще прави, затова залагам на сигурното тук. Още веднъж - браво и успех
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Груйче ,сметай ;- 7акц. на дух *7,00лв=49+4,20( една от права) / 8=6,60 -11,+? = 4,40 чист келипир и то от август + 0,30 бонус и обратно в БРЕФа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                        На Синерджито може ли да му се вземат 1600 евро на квадрат?
                        Толкова струват в Тех парк хоум от другата страна на Тех парка, на новостроящата се улица Северна, като лъжат купувачите, че те я правели тази улица, та затова цената била толкова 700 евро на квадрат е себестойността на грубия строеж, отделно още 100 евро на квадрат е правото на строеж. А ако я смяташ само 35 000 квадрата, т.е. без гаражите, значи себестойността идва към 1150 евро - според теб на колко ще го продадат

                        А че няма втора сграда, която да строят - няма, няма и да има повече, изрично са го казали, просто дежурната по долап в Инвестора е била на нещо високоградусово, като е преписвала от отчета
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от __cupid__ Разгледай мнение

                          Само една е, няма друга сграда в ТехПарка

                          Мигленка сигурно има акции за продаване щом така го е написала!!!

                          -"Компанията обаче е намерила още един наемател за първата си сграда в „София Тех Парк“ – „СОФТУЕР АГ ДИВЕЛЪПМЪНТ ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ“ ЕООД. Договорът за наем е сключен за 5 години. В сградата вече се настани „РОБЕРТ БОШ” ЕООД. С двете компании дружеството на практика е отдало една четвърт от сградата.

                          Към момента сградата има разрешение за ползване на подземните етажи, всички общи части и офис площите от 5 до 9 етаж. Останалите етажи предстои да бъдат завършени.


                          Дружеството строи и още една сграда в научно-технологичния парк.

                          Промени има и при наемателите в основния актив на „Фонд за недвижими имоти България“ – офис сградата „Камбаните“. Основни наематели в сградата са „Модис България“ ЕООД с 6,312.59 кв.м., "Дайната България" ЕООД с 1,489.48 кв.м. и "Коника Минолта" с 845.90 кв.м. Общо отдадените паркоместа са 179, о""

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Sorko Разгледай мнение
                            В тази статия пише, че БРЕФ строят още една сграда е Тех Парка, някой да знае нещо по въпроса, или по-скоро това не е така?

                            https://www.investor.bg/novini-i-ana...chieto-340880/
                            Само една е, няма друга сграда в ТехПарка

                            Коментар


                            • В тази статия пише, че БРЕФ строят още една сграда е Тех Парка, някой да знае нещо по въпроса, или по-скоро това не е така?

                              https://www.investor.bg/novini-i-ana...chieto-340880/

                              Коментар


                              • На Синерджито може ли да му се вземат 1600 евро на квадрат?

                                Коментар

                                Working...
                                X