IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Пипънче, много си далеч от остината специално за брефчето. Тук основният проблем е, че МНИ са айляк и явно са неможачи/не искат/мързи ги/не им се занимава да търсят нови наематели.

    Сметките са ясни, казвал съм ги 100 пъти - активите (без Синерджи), оправдават сегашната капитализация от 75-80 милиона и покриват дълговете. Даже сметките са консервативни, щото сам можеш да си сметнеш като колко ще струват 15 декара на самия вход на спирка на метрото, при това в район с офиси и на най-големия булевард в София, с връзки и в едната, и в другата посока на същия булевард. Само за инфо, самите бреф платиха по 600 евро на квадрат за едната суперфиция (т.е. земята под Синерджи не е наша), при това с условности и т.н. Т.е. само парцелът на Бриколаж в София е предостатъчен, за да изплати всички кредити и да остане.

    Та остава да напълнят Синерджи и това си го говорим от незнам колко време. Но не се пълни. Що не се пълни - никой не казва, даже и уебинар няма. Затова и цената е такава, каквато е. А и защото няма мажо, който да подпре и с много смешни бройки акцията, тръгне ли да пада, си пада с по 10-15%, което е абсурдно за адсиц.

    Въпреки всичко, още утре ще закупя едни 3092 бройки - точно толкова ми трябват, за да получа един доста интересен процент от брефчето. И ще спра, че следващият интересен процент вече ми идва туу мъч.

    желая ти успех в дрона и дано всичко се окаже точно там
    На събранието казаха, че почти ежедневно имат огледи, явно проблемът не е в мързела.
    Трябва си време да се разработи и оживи района според мен. Все още както бях споменал няма едно кафе и сандвич откъде да си купиш там.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Пипънче, много си далеч от остината специално за брефчето. Тук основният проблем е, че МНИ са айляк и явно са неможачи/не искат/мързи ги/не им се занимава да търсят нови наематели.

      Сметките са ясни, казвал съм ги 100 пъти - активите (без Синерджи), оправдават сегашната капитализация от 75-80 милиона и покриват дълговете. Даже сметките са консервативни, щото сам можеш да си сметнеш като колко ще струват 15 декара на самия вход на спирка на метрото, при това в район с офиси и на най-големия булевард в София, с връзки и в едната, и в другата посока на същия булевард. Само за инфо, самите бреф платиха по 600 евро на квадрат за едната суперфиция (т.е. земята под Синерджи не е наша), при това с условности и т.н. Т.е. само парцелът на Бриколаж в София е предостатъчен, за да изплати всички кредити и да остане.

      Та остава да напълнят Синерджи и това си го говорим от незнам колко време. Но не се пълни. Що не се пълни - никой не казва, даже и уебинар няма. Затова и цената е такава, каквато е. А и защото няма мажо, който да подпре и с много смешни бройки акцията, тръгне ли да пада, си пада с по 10-15%, което е абсурдно за адсиц.

      Въпреки всичко, още утре ще закупя едни 3092 бройки - точно толкова ми трябват, за да получа един доста интересен процент от брефчето. И ще спра, че следващият интересен процент вече ми идва туу мъч.

      желая ти успех в дрона и дано всичко се окаже точно там
      Мерси и на теб успех... всичко за теб звучи лукс цветя рози леко. Мързел. Гарнира с щипка. Фукане от твоя страна.... давидим

      Коментар


      • Груйче, ами ти с този интересен процент вече ще можеш да искаш и среща с тези мързели..Да разберем какво искат да правят с това бавене.. Наистина много се туткат..
        Last edited by Kiro; 27.09.2022, 11:06.

        Коментар


        • Пипънче, много си далеч от остината специално за брефчето. Тук основният проблем е, че МНИ са айляк и явно са неможачи/не искат/мързи ги/не им се занимава да търсят нови наематели.

          Сметките са ясни, казвал съм ги 100 пъти - активите (без Синерджи), оправдават сегашната капитализация от 75-80 милиона и покриват дълговете. Даже сметките са консервативни, щото сам можеш да си сметнеш като колко ще струват 15 декара на самия вход на спирка на метрото, при това в район с офиси и на най-големия булевард в София, с връзки и в едната, и в другата посока на същия булевард. Само за инфо, самите бреф платиха по 600 евро на квадрат за едната суперфиция (т.е. земята под Синерджи не е наша), при това с условности и т.н. Т.е. само парцелът на Бриколаж в София е предостатъчен, за да изплати всички кредити и да остане.

          Та остава да напълнят Синерджи и това си го говорим от незнам колко време. Но не се пълни. Що не се пълни - никой не казва, даже и уебинар няма. Затова и цената е такава, каквато е. А и защото няма мажо, който да подпре и с много смешни бройки акцията, тръгне ли да пада, си пада с по 10-15%, което е абсурдно за адсиц.

          Въпреки всичко, още утре ще закупя едни 3092 бройки - точно толкова ми трябват, за да получа един доста интересен процент от брефчето. И ще спра, че следващият интересен процент вече ми идва туу мъч.

          желая ти успех в дрона и дано всичко се окаже точно там
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

            https://www.capital.bg/biznes/kompan...iznes_v_podem/

            Колко празни да има? Минимум 70% запълняемост! Смяташ ли тук ако/ когато постигнем 70% къде ще отиде цената
            Ко уъркинг означава че хората предпочитат да работят от вкъщи и освобождават. Офиси и. Два пъти в месеца наемат това пространство...явно не живееш в София.... цените на имотите земята и сурвините ще бъдат охладени от лихвите...процес е...изисква технологично. Време!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              За жалост за 10 евро на квадрат. Има толкова празни сгради че свят да ти. Се завие...същото е със нискокачествена украйнска пшеница....цикли... мисли го!
              https://www.capital.bg/biznes/kompan...iznes_v_podem/

              Колко празни да има? Минимум 70% запълняемост! Смяташ ли тук ако/ когато постигнем 70% къде ще отиде цената
              Last edited by 15-; 27.09.2022, 00:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

                Това е така и според мен, но въпросът е на колко са оценени тукашните имоти при предстояща ликвидация. Според мен времето работи ЗА този фонд. Да, средносрочните перспективи не са благоприятни, но да не се окаже, че имотите ще паднат от 2500Е на 1700, а тук да са калкулирани на 700? Примерно говоря. А иначе Брешков и другите хрантутляци-баровци се излагат мнооого с липсата на наематели!!! Има средни нива на заетост и ние сме много под тях, а те даваха зор!
                За жалост за 10 евро на квадрат. Има толкова празни сгради че свят да ти. Се завие...същото е със нискокачествена украйнска пшеница....цикли... мисли го!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                  Имотите ще падат следващите години....не се хаби
                  Това е така и според мен, но въпросът е на колко са оценени тукашните имоти при предстояща ликвидация. Според мен времето работи ЗА този фонд. Да, средносрочните перспективи не са благоприятни, но да не се окаже, че имотите ще паднат от 2500Е на 1700, а тук да са калкулирани на 700? Примерно говоря. А иначе Брешков и другите хрантутляци-баровци се излагат мнооого с липсата на наематели!!! Има средни нива на заетост и ние сме много под тях, а те даваха зор!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    мерси, утре или вдругиден и аз ше проверя
                    Имотите ще падат следващите години....не се хаби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                      Днес клъвнах малко от Карол
                      мерси, утре или вдругиден и аз ше проверя

                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Кой продава днес, не съм купувал и ми е интересно, ако някой има инфо? шак ли нашите приятели от Карол, или някой друг? До края на седмицата ще заредя някой лев у кобукса - промоцията си е промоция, макар че хич не ме кефи да пада, за разлика от онези с бездънните джобове, но цар пазар - винаги е прав!
                        Днес клъвнах малко от Карол

                        Коментар


                        • Кой продава днес, не съм купувал и ми е интересно, ако някой има инфо? шак ли нашите приятели от Карол, или някой друг? До края на седмицата ще заредя някой лев у кобукса - промоцията си е промоция, макар че хич не ме кефи да пада, за разлика от онези с бездънните джобове, но цар пазар - винаги е прав!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Нямам дивидент Елана още

                            Коментар


                            • Абе дивидент…, вести чакам, вести!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Получих дивидента..
                                ... и аз също. Малко е, за вдигане на цената, но за подкрепа става.

                                Коментар

                                Working...
                                X