IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    не, щото и двете са на края на града. Иначе камбаните има всякакви сертификати, но е забита на майната си. За мен е цяло чудо, че е пълна (дано и да остане пълна с Модис)
    Груев, мисля, че грешиш за тази сграда, мястото не е лошо, парцелът по спомен е 10-на декара. Надявам се Модис да останат, но мисля че загубата им като наемател вече е калкулирано в цената.

    Коментар


    • Краят на града е условно понятие - от там до магистралата(която е на 12 км +/-) има един светофар(може да се каже, че няма и хич), а до летището, въпреки, че има световари (около 5-6), е на един и същ булевард. Откъм комуникации е сгодно.
      Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

      Коментар


      • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
        "Камбаните Грийн Офиси" и Сграда 1 (Бизнес Парк София) от клас А офис сгради ли са?
        не, щото и двете са на края на града. Иначе камбаните има всякакви сертификати, но е забита на майната си. За мен е цяло чудо, че е пълна (дано и да остане пълна с Модис)
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • "Камбаните Грийн Офиси" и Сграда 1 (Бизнес Парк София) от клас А офис сгради ли са?

          Коментар


          • https://www.capital.bg/biznes/imoti/...ren_optimizum/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              За тези телефонни обаждания ли пишеш от както почна да расте пазара?
              хехе, това ти се получи, признавам ти го Не, аз много рядко звъня на някого, предпочитам ин виво, но специално за тези две позиции съм убеждавал мои приятели да вкарат някой лев, защото виждам фундамент. Обаче хората са скептични. И с право, но това е друга тема.

              П.С. Предполагам, че вече си ми избрал бутилка - вярвам, че имаш добър вкус по темата
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Аз съвсем добронамерено, щото съм в съшата ситуация - тук са парите на жената и децата. Не ми е приятно, че пада, не че жената ме пита, децата пък съвсем няма как да знаят, но съм си убеден в позицията и може и да позакупя още след нова година, че дотогава съм си дал спирачка. Но пък мога да убедя някой приятел да си купи, както ги убедих за Агрия.

                П.С. Щом сте вкарали и пари във взаимоотношенията си, връзката ви има бъдеще - лично мнение, ти си знаеш най-добре Здраве и успехи желая
                За тези телефонни обаждания ли пишеш от както почна да расте пазара?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Ама си нямат чичикак и ортак И това прави основната разлика. Спокойно, абсолютно нищо не може да бие фундамента, а както неведнъж съм казвал, фундаментът тук е бетон!

                  15-ка, ти, понякога, си по-голямо мрънкало и от мен, баси. Разбирам, че си вкарал парите на гаджето си тук и тя сигурно ти мели на главата всеки ден за "тъпия" избор, ама запри се малко де...
                  ...
                  ...
                  Чета какво пишете за парите в акции "на гаджето, на жената, на децата..." и се сещам за един епизод от "На гости на третата планета" - като цяло леко тъпичък, американски ситком, но този епизод (сезон 5, епизод 14) ще се хареса на всеки, който поне малко си е имал вземане-даване с фондова борса, акции и пр. Главният герой с цветистото име Дик решава да купи акции (защото всичкте му колеги имат и се хвалят, колко много са спечелили) и с печалбата от тях (която според него му е в кърпа вързана) да заведе жена си на море в слънчевия Канкун, някъде в Мексико. До тук добре, но накрая плановете му леко се объркват. Извод: Внимавайте какво обещавате на жена си и най-добре не споделяйте инвестиционните си таргети и намерения с нея. По-здравословно е и за двете страни!

                  Гледайте го, ще ви хареса...!
                  Last edited by Чичо Манчо; 10.12.2021, 18:19.
                  Vanitas vanitatum...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Така е! Когато/ ако си върнат заемите и постигнат 100% запълняемост с толкова сигулни наематели като при Имотите, и тук нещата ща се оправят. Точно защото гледам в "уърст кейс сценарио" давам за пример Фонд имоти! И този пример трябва да се има предвид тук, не само онзи на Имотите.
                    При негативен сценарий продаваме Бриколажите и приключваме с кредитите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Аз съвсем добронамерено, щото съм в съшата ситуация - тук са парите на жената и децата. Не ми е приятно, че пада, не че жената ме пита, децата пък съвсем няма как да знаят, но съм си убеден в позицията и може и да позакупя още след нова година, че дотогава съм си дал спирачка. Но пък мога да убедя някой приятел да си купи, както ги убедих за Агрия.

                      П.С. Щом сте вкарали и пари във взаимоотношенията си, връзката ви има бъдеще - лично мнение, ти си знаеш най-добре Здраве и успехи желая
                      Като разбере някой ден, на мен и на Брефа може да ни прости, ама ако знае Чичо как и го е вкарал в Трейдинга хахаха.... "специфично чувство за хумор". Дано не се наложи и аз да подавам оставка от някъде .

                      "Всичко е точно"
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Добре де Груйче, какво лошо казах, че ме нападаш сега? Гаджето ми мели на главата, мрънкало съм...
                        Споделям, че има и лош вариант, нали и ти така каза, че го гледаш него. Давам пример за тези, които не го знаят, а от предния ми пост разбрах, че не са малко. Относно гаджето - да, вкарал съм и пари тук, но тя хал-хабер няма къде и какво съм и вкарал . Толкова не се усеща, че не я и интересува явно. хахахаха
                        Аз съвсем добронамерено, щото съм в съшата ситуация - тук са парите на жената и децата. Не ми е приятно, че пада, не че жената ме пита, децата пък съвсем няма как да знаят, но съм си убеден в позицията и може и да позакупя още след нова година, че дотогава съм си дал спирачка. Но пък мога да убедя някой приятел да си купи, както ги убедих за Агрия.

                        П.С. Щом сте вкарали и пари във взаимоотношенията си, връзката ви има бъдеще - лично мнение, ти си знаеш най-добре Здраве и успехи желая
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          15-ка, ти, понякога, си по-голямо мрънкало и от мен, баси. Разбирам, че си вкарал парите на гаджето си тук и тя сигурно ти мели на главата всеки ден за "тъпия" избор, ама запри се малко де. Някога, един мой професор по право ми каза следната мисъл - ма вие какво си мислите, че се обичате ли. Едното ебане не прави връзката такава, вкарайте пари в нея и тогава ще видите кой кого и колко обича. Беше много прав!
                          Добре де Груйче, какво лошо казах, че ме нападаш сега? Гаджето ми мели на главата, мрънкало съм...
                          Споделям, че има и лош вариант, нали и ти така каза, че го гледаш него. Давам пример за тези, които не го знаят, а от предния ми пост разбрах, че не са малко. Относно гаджето - да, вкарал съм и пари тук, но тя хал-хабер няма къде и какво съм и вкарал . Толкова не се усеща, че дори не пита, не я и интересува явно. хахахаха
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Така е! Когато/ ако си върнат заемите и постигнат 100% запълняемост с толкова сигулни наематели като при Имотите, и тук нещата ща се оправят. Точно защото гледам в "уърст кейс сценарио" давам за пример Фонд имоти! И този пример трябва да се има предвид тук, не само онзи на Имотите.
                            Хората ти го казаха в прав текст - 400 000 лева на месец им е вноската по кредита за тук, като, за да се самоизплаща, им е нужна 60% запълняемост. Мисля, че можеш да смяташ, ако запълняемостта е 100% колко ще е чистият профит на месец само от тази сграда, нали? Тогава кулите на Мордор с все финансовия инжинеринг на чичикака ще да отнесени от вихъра. Аз вярвам, че ако не стане нещо ултра извънредно, догодина по това време ще сме 3+ или минимум ще сме над 2,50. За имота на Бриколажа няма да говоря, казвал съм си думата, а ако стане и някоя сделка по Околовръстното - още по-добре. Но да, възможно е да слезе и под 2 - на 1,80 ще купя още поне 20 000 броя
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
                              Софарма имоти - капитализация 165 мил.
                              ФНИБ - капитализация 70 мил.
                              Sinergy е точно колкото двете кули на Софарма.
                              Ама си нямат чичикак и ортак И това прави основната разлика. Спокойно, абсолютно нищо не може да бие фундамента, а както неведнъж съм казвал, фундаментът тук е бетон!

                              15-ка, ти, понякога, си по-голямо мрънкало и от мен, баси. Разбирам, че си вкарал парите на гаджето си тук и тя сигурно ти мели на главата всеки ден за "тъпия" избор, ама запри се малко де. Някога, един мой професор по право ми каза следната мисъл - ма вие какво си мислите, че се обичате ли. Едното ебане не прави връзката такава, вкарайте пари в нея и тогава ще видите кой кого и колко обича. Беше много прав!

                              Абеце, мечтите са безплатни Имам вече бас с теб, ако искаш, и още един ще врътнем, че няма да видиш съотношение 2:1 бреф/атера, виж 1:1 ще го видиш, само да си иде грипа
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
                                Софарма имоти - капитализация 165 мил.
                                ФНИБ - капитализация 70 мил.
                                Sinergy е точно колкото двете кули на Софарма.
                                Колко капитал има едното и колко другото. Колко дълг има едното и колко другото. В кое има грую и в кое няма, хаха

                                Коментар

                                Working...
                                X