IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
    Някой знае ли кога ще изплатят дивидента?
    Днес дивидента беше вече в сметката ми

    Коментар


    • Някой знае ли кога ще изплатят дивидента?

      Коментар


      • разполагат с 1 578хил. Няма как да им стигнат.
        Желая ти успешна търговия!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
          Имат нужда от кеш зада изплатят дивидента навреме.
          Напротив мисля че имат достатъчно кеш за дивидент(виж отчета), по скоро ще го държат за лихва от депозит до последно, както и миналата година!
          Успех!

          Коментар


          • Имат нужда от кеш зада изплатят дивидента навреме.

            Коментар


            • Ето защо чистят нашите момчета : http://www.dnevnik.bg/pazari/2010/09..._dka_durjavni/ просто държавата догодина ще наводни пазара на арендована земя!!!

              Коментар


              • продадени са земи за около 1млн и апартамент за 100хил - коментари?
                Last edited by tony1975; 30.09.2010, 20:04.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Много бе!
                  Много на душмани, нали капацитетите искаха дружество без мажоритар, че да влизат...

                  Е, ако някой не го кефи, ми сел щом му е много, бах тоз Вуте..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                    15% от нетната печалба (преди тези 0.375% от нетните активи на тримесечие и данък печалба). Поне така беше в проспекта, ако не са го намалили, но е там някъде.

                    Що се присети ?
                    Много бе!

                    Коментар


                    • Без причина - просто оглеждам всички аспекти.
                      Не-заслужил инвеститор

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                        По мои сметки е или 15 % от разликата между продажната цена и балансовата стойност или 6% от цената на сделката.
                        Ама не съм на 100% сигурен защото не съм го намерил никъде обявено.
                        15% от нетната печалба (преди тези 0.375% от нетните активи на тримесечие и данък печалба). Поне така беше в проспекта, ако не са го намалили, но е там някъде.

                        Що се присети ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hah Разгледай мнение
                          Някакъв процент от печалбата от сделката беше, но не си спомням точното число. Много повече от 1.5% разбира се, става дума за печалба все пак.
                          По мои сметки е или 15 % от разликата между продажната цена и балансовата стойност или 6% от цената на сделката.
                          Ама не съм на 100% сигурен защото не съм го намерил никъде обявено.
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                            Някой виждал ли е в някой документ колко процента получава обслужващото дружество при реализация на сделка за продажба?

                            Аз го изчислих на база на отчетите, но ако може някой да каже със сигурност, че не го намерих.
                            Някакъв процент от печалбата от сделката беше, но не си спомням точното число. Много повече от 1.5% разбира се, става дума за печалба все пак.
                            Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                              Някой виждал ли е в някой документ колко процента получава обслужващото дружество при реализация на сделка за продажба?

                              Аз го изчислих на база на отчетите, но ако може някой да каже със сигурност, че не го намерих.
                              Не са ли около 1,5%? Трябва обаче да отчетеш и разходи за прехвърляне и много вероятно да покрият част от заемите с главница 20млн.

                              Коментар


                              • [QUOTE=softohold;1140588]оставете кв. и парите ами кога се запо4ва да се раздава дивидента според мен е по-зна4имо това някои знаели кога 6те запо4не пла6тането[/QUOTE

                                Коментар

                                Working...
                                X