IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ФНИ България продава Камбаните Бизнес Център за 23 млн. евро

    Последна редакция: 20.10.2011, 16:51

    Публикуване: 20.10.2011, 16:45

    Автор: Money.bg

    Размер на шрифта: a a a

    Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ е сключило предварителен договор за продажба на Камбаните Бизнес Център (КБЦ) в София. Общата продажна цена за Камбаните Бизнес Център (КБЦ) възлиза на 23 000 000 (двадесет и три милиона) евро без ДДС. Очаква се сделката да бъде финализирана преди края на финансовата 2011 година.

    Камбаните Бизнес Център (КБЦ) се намира на Окловръстното шосе на София срещу Бизнес Парк София. Предлаганите офис площи са от най-висок клас, с добра архитектура и технически спецификации, покриващи изискванията и на най-претенциозните си наематели. Сградата бе пусната в експлоатация през април 2009г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      От кога е тази информация
      има- няма час

      Коментар


      • От кога е тази информация

        Коментар


        • ФОНД ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ БЪЛГАРИЯ АДСИЦ сключи
          предварителен договор за продажба на Камбаните Бизнес Център (КБЦ), който се
          намира на Околовръстното шосе на София срещу Бизнес Парк София. Общата
          продажна цена за Камбаните Бизнес Център (КБЦ) възлиза на 23 000 000 (двадесет
          и три милиона) евро без ДДС. Очаква се сделката да бъде финализирана преди края
          на финансовата 2011 година.

          източник Екстри нюз

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
            Тук купилите на ниско май ще се облажат
            Какво значи "ниско" ?

            Коментар


            • Тук купилите на ниско май ще се облажат
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                айде че отварям торбата на 0,34ст
                Чакаш ли.....
                Тука е единствената позиция като изключвам Оловото където м.мейкъра натделява над продавачите....
                Тези дни и аз помогнах с няколко хиляди на феновете на адсица и заедно с непродадените около края на тримесечието ми станаха малко пакетче....
                Акциите по 100 К който минават на няколко пъти са предвестник на скок в позицията според мен..

                Коментар


                • айде че отварям торбата на 0,34ст

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KPAHK Разгледай мнение
                    Нека пада, че да купуваме евтинко. БРЕФ-а са стабиляги
                    +1

                    Коментар


                    • Нека пада, че да купуваме евтинко. БРЕФ-а са стабиляги

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Пада, пада - ще дойде пак на 0,34 ст и ще трябва да допълвам
                        Аз подпирам с няколко хилядарки на тези нива и ако съм прав и аз няма да купя тези дни......

                        Коментар


                        • Пада, пада - ще дойде пак на 0,34 ст и ще трябва да допълвам

                          Коментар


                          • Химимпорт-привилегия

                            Да, верно е, все още не превел дивидента ...
                            Професорът

                            Коментар


                            • ДА и аз имам, мерси на момчетата. Догодина повече!
                              Абе верно ли хима още не е превел по привилегированите, егатти!

                              Коментар


                              • Супер

                                Коментар

                                Working...
                                X