IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе аз като първи бакалин да кажа(знам че Проди и Кумру ще ме поправят)
    от тия 17млн. 10 да са за акционерите са по 16ст. на акция, ами колко земи продадохме, ами наемите?
    Пиши ги 15-20ст дивидент до година

    Коментар


    • Някой правил ли е груба сметка колко ще остане накрая за разпределяне

      Коментар


      • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
        Мани,мани на кантар бях да ги махна ама кой да ти купи в една сделка 12000 бройки и се отказах.Дано да е било за хубаво че съм ги оставил.

        Охххх недей ,че като се сетя....имах 51К броя.....Продадох ги добре....Ама сега ме е яд.....Заради ЦКБ то.....Т

        Пак Честито.......Радвам се ,че има такива фирми....Дано някои вземат пример от тях

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
          Монти...Равам се,че в БГ все още има добри фирми ....Като се замисля....продадоха Табака....колкото 4 такива сгради.....

          Сега ми дойде една идея.....може и смешно да ви звучи....ама ....С ПЕЧАЛБАТА ДА КУПЯТ сградата на Фонд имоти.....Бенчмарк са на зор....да им дадат 17мил лева....да я развият сградата .....и след време да я шитнат....кво ше кажете

          Не знам ...
          Адсицовете не са силните страни а и много се разпилях с по малко акции . Нетипично за мен да имам повече от 4 акции в портфеила а сега гонят 12 ....
          Атера я следя от едно време.
          В Бенчмарк за мен има нещо сбъркано но всяко нещо с времето си...ти си опонент май там...?
          Last edited by Монти; 20.10.2011, 18:39.

          Коментар


          • Браво! Една от на-добрите акции на БФБ. Тук съм от 2009г и съм мноооого доволен. Влязох на 0,34, НО си мисля че в близките седмици ще наближим 0,80ст!!!
            Браво тук и Булленда са най-коректните АДСИЦ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
              Честито на всички


              Кка ме е яд,че си продадох моите.....че бяха и доста....не че не им взех добра цена....

              Пак ЧЕСТИТО.....За тази позиция никога не съм имал съмнения...
              Мани,мани на кантар бях да ги махна ама кой да ти купи в една сделка 12000 бройки и се отказах.Дано да е било за хубаво че съм ги оставил.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Признавам си
                Тук влезнах само заради Алианц краят на тримесечието и после купих заради ниската цена...
                Та въпроса ми е тези 17 милиона цялостна печалба ли са към годишният или имат и доста минуси и подводни камъни за запълване .......


                Монти...Равам се,че в БГ все още има добри фирми ....Като се замисля....продадоха Табака....колкото 4 такива сгради.....

                Сега ми дойде една идея.....може и смешно да ви звучи....ама ....С ПЕЧАЛБАТА ДА КУПЯТ сградата на Фонд имоти.....Бенчмарк са на зор....да им дадат 17мил лева....да я развият сградата .....и след време да я шитнат....кво ше кажете

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Момчета са добри- заслужават погвала- нека продадат и пак нови проекти
                  Признавам си
                  Тук влезнах само заради Алианц краят на тримесечието и после купих заради ниската цена...
                  Та въпроса ми е тези 17 милиона цялостна печалба ли са към годишният или имат и доста минуси и подводни камъни за запълване .......

                  П.П. При загуба от милион и нещо за второто става 15 милиона което е 25 ст на акция или нещо бъркам...
                  Last edited by Монти; 20.10.2011, 18:30.

                  Коментар


                  • Момчета са добри- заслужават погвала- нека продадат и пак нови проекти

                    Коментар


                    • Честито на всички


                      Кка ме е яд,че си продадох моите.....че бяха и доста....не че не им взех добра цена....

                      Пак ЧЕСТИТО.....За тази позиция никога не съм имал съмнения...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Ще има за всичко пари и може дивидента да е повече от банковата лихва за депозит

                        Новината е супер.....
                        Не е препоръка ,имам ...

                        Коментар


                        • Ще има за всичко пари и може дивидента да е повече от банковата лихва за депозит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Преди дивиденти трябва да се погасят някои банкови кредити, за да има с какво банките да плащат лихвите по привлечените депозити!
                            браво, браво, отлична логика...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              ЩЕ ИМА ХУБАВИ ДИВИДЕНТИ
                              Преди дивиденти трябва да се погасят някои банкови кредити, за да има с какво банките да плащат лихвите по привлечените депозити!
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                ФНИ България продава Камбаните Бизнес Център за 23 млн. евро

                                Последна редакция: 20.10.2011, 16:51

                                Публикуване: 20.10.2011, 16:45

                                Автор: Money.bg

                                Размер на шрифта: a a a

                                Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ е сключило предварителен договор за продажба на Камбаните Бизнес Център (КБЦ) в София. Общата продажна цена за Камбаните Бизнес Център (КБЦ) възлиза на 23 000 000 (двадесет и три милиона) евро без ДДС. Очаква се сделката да бъде финализирана преди края на финансовата 2011 година.

                                Камбаните Бизнес Център (КБЦ) се намира на Окловръстното шосе на София срещу Бизнес Парк София. Предлаганите офис площи са от най-висок клас, с добра архитектура и технически спецификации, покриващи изискванията и на най-претенциозните си наематели. Сградата бе пусната в експлоатация през април 2009г.
                                Еха...

                                Коментар

                                Working...
                                X