IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
    Говориш за бъдеща, все още нереализрана окончателно сделка за продажба, от която очаквате еднократен дивидент и след това не е ясно какво става.
    Тоя филм не сте ли го гледали вече след аукциона - разликата в цената от отваряне и след аукцион се намалява с 30 до 60%
    Успех !
    Продадох на аукциона...Аз съм спекулант и като видя таргета си продавам...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Хубава акция....15 ст на хартия/33 %/ за един месец ....
      Успех !
      Говориш за бъдеща, все още нереализрана окончателно сделка за продажба, от която очаквате еднократен дивидент и след това не е ясно какво става.
      Тоя филм не сте ли го гледали вече след аукциона - разликата в цената от отваряне и след аукцион се намалява с 30 до 60%
      Успех !

      Коментар


      • Хубава акция....15 ст на хартия/33 %/ за един месец ....
        Успех !

        Коментар


        • Щом няма възражения към сметката ми, тогава мога да заключа, че при дивидент 0,20ст очакваната цена би била 1лев(20% доходност) - честито на устискалите!!!

          Коментар


          • Това вече е новина!!!!! Не съм акционер, но дано сделката да се сключи, при тези параметри!

            П.П. Това също показва какви неописуеми размери придобива новият дот-ком балон в момента, ако куповача е НР!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Абе аз като първи бакалин да кажа(знам че Проди и Кумру ще ме поправят)
              от тия 17млн. 10 да са за акционерите са по 16ст. на акция, ами колко земи продадохме, ами наемите?
              Пиши ги 15-20ст дивидент до година
              А, няма да правя корекции
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Antonov86 Разгледай мнение
                В пасива на баланса е записано "Задължения по получени заеми от банки и небанкови финансови институции - 15 115 000 лв". Това е към 06.2011. Не знам каква част от тези заеми е заемът за КБЦ, но това пак предпоставя спад на печалбата.
                Пичове, правите ли разлика между счетоводен резултат и паричен поток?
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                  Почнахте да слагате каруцата пред коня май ,може да финализират след Нова година,може да реинвестират ,е при всички случаи очакванията са големи...
                  АДСИЦА имат определен процент за акционерите си от печалбата като дивидент....

                  Коментар


                  • Почнахте да слагате каруцата пред коня май ,може да финализират след Нова година,може да реинвестират ,е при всички случаи очакванията са големи...

                    Коментар


                    • В пасива на баланса е записано "Задължения по получени заеми от банки и небанкови финансови институции - 15 115 000 лв". Това е към 06.2011. Не знам каква част от тези заеми е заемът за КБЦ, но това пак предпоставя спад на печалбата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Честито за добрата сделка.
                        В тази статия:
                        Камбаните Бизнес Център на ФНИ България АДСИЦ му носи 11,2% годишна рентабилност

                        Мариян е сметнал че Камбаните носят по 777 хил. лв. наем за 3-месечие. Това прави към 3,1 М лв. годишно. Т.е. по цената на сделката излиза че инвеститора е доволен на под 7% годишна брутна рентабилност!?
                        Интересно, бях чел че за нашия регион търсят поне 10%.
                        Значи или тия от БРЕФ са страшни търговци, или нещо пропускам в сметката?
                        Сложил си е ръст на наема или е наемател, според мен. Като цяло е много добра новина за пазара на такива активи и в по-широк аспект за изгледите пред икономиката.

                        Коментар


                        • По време на криза да кешваш е добре. Трудно се насмираст и наематели и купувачи- сигурно имат и визия какво ще правят с парите

                          Коментар


                          • Честито за добрата сделка.
                            В тази статия:
                            Камбаните Бизнес Център на ФНИ България АДСИЦ му носи 11,2% годишна рентабилност

                            Мариян е сметнал че Камбаните носят по 777 хил. лв. наем за 3-месечие. Това прави към 3,1 М лв. годишно. Т.е. по цената на сделката излиза че инвеститора е доволен на под 7% годишна брутна рентабилност!?
                            Интересно, бях чел че за нашия регион търсят поне 10%.
                            Значи или тия от БРЕФ са страшни търговци, или нещо пропускам в сметката?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Абе аз като първи бакалин да кажа от тия 17млн. 10 да са за акционерите са по 16ст. на акция, ами колко земи продадохме, ами наемите?
                              Пиши ги 15-20ст дивидент до година
                              А, ти добре си смяташ, даже консервативно, естонците от които си взел не са били много по сметките, явно

                              Тук има два проблема, единият е че които не са знаели са обидени, а другият по-реален е че основна част от приходите идваха от тази сграда. С кеша не могат да реинвестират много, че дивидент трябва да дават, та така.

                              Иначе браво на пичовете, навреме върнаха заемите и се окопаха дълбоко.

                              Коментар


                              • Да каже сега Мастера колко са му тлъстите лихви които Лапа

                                Коментар

                                Working...
                                X