IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    - Ами ЗАВИСИ ???
    Ако им спретнат едно "законче " , - Кой каквото си построи - само за лични нужди ....? :
    Или да дойде комунизма, да премахнат парите и жените и имотите да са народна собственост...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
      Така, има две мнения - едното песимистично, другото оптимистично. Значи истината е някъде по средата. Тоест 0,575. В момента е 0,495. Това означава 16% печалба за година. Хм, не е лошо.


      - Ами ЗАВИСИ ???
      Ако им спретнат едно "законче " , - Кой каквото си построи - само за лични нужди ....? :

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
        Минимум 0.75
        Първоначално изпратено от BullsonBSE
        Ако новата сграда излезе скъпо и с много дълг, кой знае, може и около 0.40
        Така, има две мнения - едното песимистично, другото оптимистично. Значи истината е някъде по средата. Тоест 0,575. В момента е 0,495. Това означава 16% печалба за година. Хм, не е лошо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ivkoo Разгледай мнение
          Колко ще акцията в края на 2016... Прогнози?
          Минимум 0.75

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
            Ако новата сграда излезе скъпо и с много дълг, кой знае, може и около 0.40
            Ей това ме разсмя сериозно

            Викаш, че те си строят ден за ден и колкото излезне
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
              Ако новата сграда излезе скъпо и с много дълг, кой знае, може и около 0.40
              Пич, досега освен да хейтваш, друго при теб не съм видял!

              Като падне, падне, ако се вдигне -здраве да е!
              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ivkoo Разгледай мнение
                Колко ще акцията в края на 2016... Прогнози?
                Ако новата сграда излезе скъпо и с много дълг, кой знае, може и около 0.40
                Bulls on BSE

                Коментар


                • Колко ще акцията в края на 2016... Прогнози?

                  Коментар


                  • Как може да няма коментари цели 10 дни
                    Тони, я се погрижи!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
                      И к'во ще вземем от тях ?
                      Най-добре кредит. Лихвите в еврозоната, респ. тук ще са ниски поне още 3 г. Даже се чудя едни 10г. облигации с 3-4% над еуробора.., ама се размечтахме нещо
                      Не отдавна бяха продадени малко над 24 дка за 220 000 лв., остават около 180 дка. Тези при Видин са 86 дка, не разполагам с индикативни цени. Всички могат да донесат някой друг милион, а не да седят и да култивират плевели и насекоми, както през последните 10 години. Така би се търсил значително по - малък заем.

                      Относно облигациите, преди време бях на подобно мнение, но сега банките могат да им дадат под 3%, проблемите на облигационният пазар оставям настрана.
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                        За мен оптимума е да се продадат имотите до Велико Търново и особено до Видин. От 2006 – а насам не са донесли много пари на акционерите, а перспективите са твърде дългосрочни. Ще се освободят средства.
                        И к'во ще вземем от тях ?
                        Най-добре кредит. Лихвите в еврозоната, респ. тук ще са ниски поне още 3 г. Даже се чудя едни 10г. облигации с 3-4% над еуробора.., ама се размечтахме нещо
                        Last edited by vzhekoff; 09.11.2015, 16:13.
                        Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
                          Така е. Идеята ми е, че и при 5% лихва, пак е по-изгодно със заем, отколкото със собствени средства. И защо изведнъж взехме да говорим за сплитове, увеличения на капитала и т.н, без да има никаква индикация от дружеството за подобно нещо?
                          Лаф да става...

                          Коментар


                          • За мен оптимума е да се продадат имотите до Велико Търново и особено до Видин. От 2006 – а насам не са донесли много пари на акционерите, а перспективите са твърде дългосрочни. Ще се освободят средства.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                              Лихвите на банките са вече и под 3,5%. Играта е друга според мен.
                              Така е. Идеята ми е, че и при 5% лихва, пак е по-изгодно със заем, отколкото със собствени средства. И защо изведнъж взехме да говорим за сплитове, увеличения на капитала и т.н, без да има никаква индикация от дружеството за подобно нещо?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
                                И как точно цената на собствения капитал ще е под 4-5%, колкото са банковите лихви?
                                Лихвите на банките са вече и под 3,5%. Играта е друга според мен.
                                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                                Коментар

                                Working...
                                X