IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Ех Преци- не си визионерка ти..или още не си намерила цитат за това от Костолани
    Кажи сега следиш ли новините за космическата мисия.Ти БРЕФ имаш ли
    То не е визионерство да се набутаме в избушен адциц Кире, има много много по добри адцици от фпп. Вземи сфи, бреф, атера, са пъти пъти над моравеновите тарикатлъци. Няма никаква визия там. Парите са се изпарили, изпариха ви и собствения капитал, както знаеш и пак сте двойно под номинал. Не може да отречеш, че визията е на пазара. Там ако се ликвидира като елана май ще е по-добре. Иначе са доказали че могат да теглят заеми, да строят с тях, да си плащат заплатки и таксите упралвение а за акционера останаха следващите заеми и лихвите))) Колко им е борсовата история и какво виждаме срещу това, уж това гледаш а са те излъгали и теб!?
    Да, имам и бреф, но Бреф имат всички вече Кире, както тате Щърк по-долу беше отбелязал)))
    На Космо не следя нищо какво да му следя!?
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Ех Преци- не си визионерка ти..или още не си намерила цитат за това от Костолани
      Кажи сега следиш ли новините за космическата мисия.Ти БРЕФ имаш ли Какво за Унипак, я си провери колко акции са минали над 10 лева- аз да не съм имал милиони.Признай си грешката- ти си добро същестсво
      Last edited by Kiro; 28.05.2016, 19:39.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Всичко това за ФПП е вярно, но да не забравяме, че това е най голямия АДСИЦ.Полека -лека и те ще наваксат и ще вземат въздух..:Аз говоря за визия след няколко годиниD.Преци, запомни си думите- ти така и за Унипак писа глупости, а те излезаха от кризата и са си над 10 лева...Помниш ли на колко купувах тогава и ти пишеше глупости.Сега сметни триста и колко процента са от тогава.Честно казано прогнозите и анализите не са ти силната страна..По си добра в цитатите на КостоланиЗа ФПП времето ще покаже, където е текло пак ще тече.За бреф още малко и ще направя дубъл Факт е, че имотите тръгват нагоре
        Какво му е голямо на това фпп, броя на акциите ли, че то една атера е сигурно 10 пъти по-голяма))) Гледай моравенов да не си гласува пак някой бонус, като прочутите дивиденти на горския в патката)))
        А за унипак може да си поговорим, отделно, само намери темата, там си на 300% ако продадеш кире, ама как да стане, ако няма кой да ти купи))) И не съм писала глупости а ти написах някои истини, защото се набучи на 2 лв а ти казах че може да се изчака, е да - отиде на 1,50 нали помниш, точно там ги взех и много отдавна ги махнах, защото се бяха набаллончили над 10 лв, вече и го забравих този унипак, не е никаква позиция според мен)))
        Last edited by precakanoto; 28.05.2016, 19:37.
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Всичко това за ФПП е вярно, но да не забравяме, че това е най голямия АДСИЦ.Полека -лека и те ще наваксат и ще вземат въздух..:Аз говоря за визия след няколко годиниD.Преци, запомни си думите- ти така и за Унипак писа глупости, а те излезаха от кризата и са си над 10 лева...Помниш ли на колко купувах тогава и ти пишеше глупости.Сега сметни триста и колко процента са от тогава.Честно казано прогнозите и анализите не са ти силната страна..По си добра в цитатите на КостоланиЗа ФПП времето ще покаже, където е текло пак ще тече.За бреф още малко и ще направя дубъл Факт е, че имотите тръгват нагоре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
            Абе Тони, как може да напомняш такива неща за Моравенов бе?! Нали знаеш как е, или добро, или нищо.
            ми......злопаметен съм, какво да правя?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Фпп не ми се струва, че стоят толкова стабилно на пазара и причините са:
              -изявен Мажо
              -трудности с изплащане на задълженията
              -дивелъпъри които нямат непрекъснат доход
              -финансираха се с кредит при лихва два пъти по-голяма от тази на БРЕФ, което показва че и банките не имм се радват много
              -топ проекта им свърши
              -Да повторя отново случая в който бонуса на Моравенов бе 100К, колкото целия дивидент!

              Абе Тони, как може да напомняш такива неща за Моравенов бе?! Нали знаеш как е, или добро, или нищо.
              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

              Коментар


              • Фпп не ми се струва, че стоят толкова стабилно на пазара и причините са:
                -изявен Мажо
                -трудности с изплащане на задълженията
                -дивелъпъри които нямат непрекъснат доход
                -финансираха се с кредит при лихва два пъти по-голяма от тази на БРЕФ, което показва че и банките не имм се радват много
                -топ проекта им свърши
                -Да повторя отново случая в който бонуса на Моравенов бе 100К, колкото целия дивидент!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Преци, ти нали си в екипажа на Краси- как си обесняваш започналото изпускане на балона.Корадо засега дават нелош дивидент, като спрат ще ги махна.Според мен сега не е времето за балоните
                  Имах малко преди да мине 3 лв, и реших да "осредня" още малко като спадна, нали сам казваш че балона е изпуснал вече, значи няма страшно))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Браво Тони.След няколко години очаквам подобно рали и при ФПП
                    Кире, при фпп ралито е по-вероятно да е наобратно, и там ли си ушил някой лев, ти май във всички дружества имаш по някой пробит долар, предполагам че във фпп си се подлъгал пак за дивидент, като импето в меком.))))....
                    Last edited by precakanoto; 28.05.2016, 18:18.
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Преци, ти нали си в екипажа на Краси- как си обесняваш започналото изпускане на балона.Корадо засега дават нелош дивидент, като спрат ще ги махна.Според мен сега не е времето за балоните

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        От Преци не очаквайте да Ви каже нещо конкретно- дъра- бъра Костолани и пак ....
                        Разбира се , че на този пазар като сега няма такива компании каквито тя иска.И да се появи тя много бързо се набалончва..- пример Спиди.Корадо си е добра компания и присъства в дивидентния ми портфейл- дано да са все такива по- дълго и не се Развратят като ЧЕЗ и Енергопро..
                        Кире, какво против имаш против балоните, та нали вски иска да ги е хванал (ако може отрано)!??? За Корадото си казах, че не ме касае и не го ща, какво повече да кажа, би трябвало да излъжа ли? Погледнах му сега чарта, ама си прилича и то на балон вече, спиди дори е с по-добър чарт, дано свърши надобре това Кире))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Давай Преци! Разкажи им играта!

                          Коментар


                          • Браво Тони.След няколко години очаквам подобно рали и при ФПП

                            Коментар


                            • Привет на всички акционери!
                              Радвам се че макар и да пиша по-малко тук, вече доста хора увеличиха постовете си в темата(може би и акциите си в БРЕФ)
                              Тук имам малко или много от 2010 насам и е позицията донесла ми доста поводи за радост, е понякога и за гняв и забележки към мениджмънта . Все още смятам че да се плащат такси за ОД(да не се чете чичо Оги), което държи 30млн кеш си е нахалство и преди време доста буря предизвикахме тук - чак Брешков даде интервю на Мъро по въпроса .
                              Компанията има доста добър мениджмънт, както каза един мой познат от Хасково , това е един добър и за това добре зaплатен домоуправител .

                              Сегашната цена 1,85(бивши 0,62ст) си е добра погледнато назад, но и пазара на НИ се посъживи, а и вече имат наематели дори за недовършения обект. Така че от 40ст до 60ст направихме хубав ръст докато тук някои се хихикаха и лезеха. Сега добре дошли на новите акционери - аз лисно мисля че при работещи Бриколажи до 2021, Пълна СБП и на 50% пълна нова сграда + кеширане на стари залежали проекти цената може да направи още едни 25%. Самата компания се оказа страхотна котва за портфейла ми при този спадащ пазар и не ми позволи да губя пари.
                              Тук събитията които ще следя с интерес са завършването и набирането на наематели за Камбаните и увеличението на капитала!

                              Поздрави и успех на всички!

                              п.п. аз самият си сложих таван на покупките 60ст и не съм купувал напоследък
                              п.п.п. макар и да работят добре все още им липсва прозрачност и го знаят но не искат да го променят! Какво им пречи да си обновят акционерната структура на сайта, която е от 2014 или да пускат по един месечен бюлетин - все пак прибират всяка година 1млн, за работата си, а част от нея е и прозрачност и инфо към акционерите.
                              Last edited by tony1975; 28.05.2016, 17:29.

                              Коментар


                              • От Преци не очаквайте да Ви каже нещо конкретно- дъра- бъра Костолани и пак ....
                                Разбира се , че на този пазар като сега няма такива компании каквито тя иска.И да се появи тя много бързо се набалончва..- пример Спиди.Корадо си е добра компания и присъства в дивидентния ми портфейл- дано да са все такива по- дълго и не се Развратят като ЧЕЗ и Енергопро..

                                Коментар

                                Working...
                                X