IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
    Преди три дни бях в района. Забравих да снимам, че бързах.
    Забелязах, че бачкат по двора и най-вероятно вече по интериора. Лека по лека добива вид пространството отвън. А от самата сграда външно не съм много впечатлен от архитектите...
    Благодаря. Добре се движат, с тези темпове може би след октомври ще броим колко прозореца светят, като преди време кулите на СФИ.

    Дизайна на арх. Петров прилича малко на общежитие, но важното е да е функционална, енергийно ефективна и да покрива изиксванията на бъдещите наематели.
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
      Някой минавал ли е край строежа, как върви, актуална снимка?
      Преди три дни бях в района. Забравих да снимам, че бързах.
      Забелязах, че бачкат по двора и най-вероятно вече по интериора. Лека по лека добива вид пространството отвън. А от самата сграда външно не съм много впечатлен от архитектите...

      Коментар


      • Някой минавал ли е край строежа, как върви, актуална снимка?
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Айде ще събаряме цената със 70 бройки. 7 акции и 50% от сумата за комисиона

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
            Софком ги продадох през 2014, в грешка си. Там нямам и няма да имам.
            Исках да те поздравя публично, затова те попитах))) Не съм в грешка, и аз не бих купило там)))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
              Софком ги продадох през 2014, в грешка си. Там нямам и няма да имам.
              Защо? Може да отговориш и в темата на Софкома, за да не правим спам.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                А от много повярвалия си че си пласира златната емисия жабок на колко би взел. Помня, че преди време държеше от хартиите там!?
                Софком ги продадох през 2014, в грешка си. Там нямам и няма да имам.
                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                  Логиката му е вярна, и аз искам BREF на 1,35 лв. пак, ама няма. За съжаление.
                  А от много повярвалия си че си пласира златната емисия жабок на колко би взел. Помня, че преди време държеше от хартиите там!?
                  Last edited by precakanoto; 30.05.2016, 19:23.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Имаш интересна логика. Според теб двадесет процента загуба е по-добре от тридесет процента печалба. С чиста съвест мога да кажа, че голяма част от познатите ми не споделят този начин на мислене. Явно са учили друга математика.
                    Лека и доходна.
                    Логиката му е вярна, и аз искам BREF на 1,35 лв. пак, ама няма. За съжаление.
                    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                      Как е шита , пазарът прави -20% за три месеца, тук +30% за три месеца, питат децата в час по математика с колко БРЕФа е по-скъп Не случайно Тонката толкова се пеняви
                      Имаш интересна логика. Според теб двадесет процента загуба е по-добре от тридесет процента печалба. С чиста съвест мога да кажа, че голяма част от познатите ми не споделят този начин на мислене. Явно са учили друга математика.
                      Лека и доходна.

                      Коментар


                      • Как е шита , пазарът прави -20% за три месеца, тук +30% за три месеца, питат децата в час по математика с колко БРЕФа е по-скъп Не случайно Тонката толкова се пеняви
                        Bulls on BSE

                        Коментар


                        • Не е задължително ,а и профит има даже
                          Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Добро утро на всички!
                          Тук се върна малко кеш в компанията от заспали обекти. Някой има ли представа дали трябва да усвоят целия кредит или само колкото им трябва?
                          ФНИ обича да си работи с лост, така че сигурно целия ще дръпнат, само за инфо питам.

                          Коментар


                          • [QUOTE=tony1975;1059991839]Добро утро на всички!
                            Тук се върна малко кеш в компанията от заспали обекти. Някой има ли представа дали трябва да усвоят целия кредит или само колкото им трябва?
                            ФНИ обича да си работи с лост, така че сигурно целия ще дръпнат, само за инфо питам.

                            ...., за следното:
                            „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ сключи договор за инвестиционен банков кредит с „ЮРОБАНК БЪЛГАРИЯ“ АД в максимален размер до 11,000,000 лева, усвоими на траншове и предназначен за финансиране изграждането на офис сграда в гр. София, район Витоша, м. Малинова долина. Срокът на кредита е 10 години, с гратисен период за главницата от една година. Дължимата лихва по кредита е тримесечен Софибор плюс 3.1%.

                            Коментар


                            • Добро утро на всички!
                              Тук се върна малко кеш в компанията от заспали обекти. Някой има ли представа дали трябва да усвоят целия кредит или само колкото им трябва?
                              ФНИ обича да си работи с лост, така че сигурно целия ще дръпнат, само за инфо питам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Ами тя и затова цената на ФПП е сега такава, същите глупости пишехте и за БРЕФ , когато аз купувах на 0,32, а сега чакам дубъл.Имам от всички изброени от теб на много по- ниски цени.
                                Като си взел на 032, вече имаш дубъл, какво го чакаш!??)))
                                ЗА бреф не сме писали глупости Кире, а само за фпп))) МОже би да има и защо, нали си чувал че свирка от всяко дърво не става, така и на борсата, не от всеки избушеняк може да се очаква да се съвземе и да литне. Направо се чудя къде нямаш хартии, та ти си се накупил с цялото бфб!? Не е добро визионерство, нали знаеш какво беше казал Бъфет, че който не знае какво прави - диверЦифицира)))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X