IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Накъде ни водят съвременните световни лидери?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз много малко лидери виждам в световен мащаб. Останалите ОФци, ги водят Дълбоките Държави по места. Към Кланицата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

      Ей това жените сте опасни създания Жена премиер си е традиция, а мъж с тен е "екстравагантен" и встъпването му в длъжност е "сензация"... Щеше да е, ако нямаше образованието и потеклото си, ако вместо съпруга имаше високи токчета Рушката "ще успее да тласне страната си напред икономически" ако си завлече мургавия задник в Брюксел и започне да се моли за прошка За да е добре човечеството, трябва да се премахнат държавите. Примерно това, което се случва в ЕС. Все повече власт се отнема от локалните правителства в полза на обединението, докато паралелно самото обединение се разширява. Местните правителства се принизяват до нивото на селски кмет. Целта е никога повече да няма война. В САЩ тази интеграция е доста по-развита, но Европа догонва с бавни стъпки. Убеден съм, че България ще е по-добре, ако няма собствена валута и всичките и съседи са в ЕС, а защо не и съседите по море.
      Ама, разбира се.Всичко трябва да се решава в Брюксел. И още утре да ни закрият тецовете и сметките за ток да нараснат петорно. Да приемем в България по 1 милион негри,сирийци и афганистанци. Децата да си сменят пола и да ги учат колко гот е да са хомосексуални. Да няма майка и баща,а родител 1 и родител 2.
      Направо рай.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

        Ей това жените сте опасни създания Жена премиер си е традиция, а мъж с тен е "екстравагантен" и встъпването му в длъжност е "сензация"... Щеше да е, ако нямаше образованието и потеклото си, ако вместо съпруга имаше високи токчета Рушката "ще успее да тласне страната си напред икономически" ако си завлече мургавия задник в Брюксел и започне да се моли за прошка За да е добре човечеството, трябва да се премахнат държавите. Примерно това, което се случва в ЕС. Все повече власт се отнема от локалните правителства в полза на обединението, докато паралелно самото обединение се разширява. Местните правителства се принизяват до нивото на селски кмет. Целта е никога повече да няма война. В САЩ тази интеграция е доста по-развита, но Европа догонва с бавни стъпки. Убеден съм, че България ще е по-добре, ако няма собствена валута и всичките и съседи са в ЕС, а защо не и съседите по море.
        Сензация е, но не заради пола си или заради тена си. Сензация е заради произхода си. За пръв път потомък на колониите ръководи метрополията. За консервативна Британия е голяма крачка - помниш ли Чарли 3 как още преди да стане Чарли 3 беше питал Мегън дали ще се роди негърче . Имаше там едно интервю на Опра.

        За мен си е карма.

        Сега, не знам защо, но имам странното усещане, че не той беше най-добрият вариант. Времето или ще ме опровергае или ще потвърди съмненията ми. Нека му дадем традиционните сто дни.

        А че сме опасни създания жените, то е ясно
        Last edited by Arana; 25.10.2022, 17:04.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
          Ще ми е интересно да чуя мненията на всички доколко личността на съвременните държавни лидери влияе при вземането на ключови политически и икономически решения. Накъде ни водят съвременните лидери?

          Поводът е екстравагантният нов лидер на Великобритания. Събитието само по себе си е сензация. Ще успее ли той да тласне страната си напред икономически?

          Какво ще се случи с Китай след като публично изгониха стария лидер от последния партиен конгрес?

          Какъв тип лидерство ни трябва, за не стигнем вкупом до катастрофа?
          Ей това жените сте опасни създания Жена премиер си е традиция, а мъж с тен е "екстравагантен" и встъпването му в длъжност е "сензация"... Щеше да е, ако нямаше образованието и потеклото си, ако вместо съпруга имаше високи токчета Рушката "ще успее да тласне страната си напред икономически" ако си завлече мургавия задник в Брюксел и започне да се моли за прошка За да е добре човечеството, трябва да се премахнат държавите. Примерно това, което се случва в ЕС. Все повече власт се отнема от локалните правителства в полза на обединението, докато паралелно самото обединение се разширява. Местните правителства се принизяват до нивото на селски кмет. Целта е никога повече да няма война. В САЩ тази интеграция е доста по-развита, но Европа догонва с бавни стъпки. Убеден съм, че България ще е по-добре, ако няма собствена валута и всичките и съседи са в ЕС, а защо не и съседите по море.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Путин си е руски цар.И като такъв си има своите империалистически амбиции. Искаше да заграби Украйна, ама украинците излязоха корави копелета и тая война ще доведе до нова революция в Русия.Нищо чудно да се разпадне.
            А моето мнение за него е крайно отрицателно. Изби стотици руснаци в терористични актове, за да има повод да нахлуе в Чечня.И когато Литвиненко написа книга по въпроса го уби.
            Китаеца и той го играе китайски император. Но Китай е гигант на глинени крака.Тяхната мощ се крепи на производството. Ама имат много сериозни демографски проблеми и този темп на растеж дълго няма да продължи.А някои изследователи смятат,че ръста на БВП им е преувеличен.Ще си останат регионална сила.Джапанките и те завалиите са зле демографски.
            Индийците са добре с демографията, ама виж индийците в България и си прави изводи дали братовчедите им в Индия ще са световна сила. С една дума-цигания е в Индия.
            Казвал съм ти, че си голям спец по всичко, ама ти си си направо на всяка манджа мерудия или словестна диярия.
            Китай имал демографски проблеми с 1,5млрд. население. Да, имаха, но ограничителната политика на семество с 1 дете е премахната и КНР, въпреки "демографските си проблеми", от края на 70-те, от 900 000 000, сега са 1,5 млрд. Дай Боже, всекиму, такива демографски проблеми

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Какво ти е мнението за Путин? И за китаеца?
              Путин си е руски цар.И като такъв си има своите империалистически амбиции. Искаше да заграби Украйна, ама украинците излязоха корави копелета и тая война ще доведе до нова революция в Русия.Нищо чудно да се разпадне.
              А моето мнение за него е крайно отрицателно. Изби стотици руснаци в терористични актове, за да има повод да нахлуе в Чечня.И когато Литвиненко написа книга по въпроса го уби.
              Китаеца и той го играе китайски император. Но Китай е гигант на глинени крака.Тяхната мощ се крепи на производството. Ама имат много сериозни демографски проблеми и този темп на растеж дълго няма да продължи.А някои изследователи смятат,че ръста на БВП им е преувеличен.Ще си останат регионална сила.Джапанките и те завалиите са зле демографски.
              Индийците са добре с демографията, ама виж индийците в България и си прави изводи дали братовчедите им в Индия ще са световна сила. С една дума-цигания е в Индия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Дотам ни водят световните лидери ,че такива като новият британски премиер ще са мнозинство във Великобритания след 40 години. А и в цяла Западна Европа. В САЩ също.И нямам естествено предвид точно индийци,а че местното бяло население в тези държави намалява като процент от населението.
                Дотам ни водят, че плащаме милиарди за"борба с глобалното затопляне " и ще се лишим от евтина еленергия от тецовете заради затоплистките идиотизми.
                Дотам ни водят, че 6 годишната ми дъщеря е питала майка си дали като порасне да се ожени за момиче, защото в Интернет постоянно имало клипове, на които момичета се обичали и женели помежду си.
                Ако спешно не се намерят лидери и МЪЖЕ като Тръмп, Орбан и Качински западната цивилизация отива на кино.
                Какво ти е мнението за Путин? И за китаеца?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                  Ще ми е интересно да чуя мненията на всички доколко личността на съвременните държавни лидери влияе при вземането на ключови политически и икономически решения. Накъде ни водят съвременните лидери?

                  Поводът е екстравагантният нов лидер на Великобритания. Събитието само по себе си е сензация. Ще успее ли той да тласне страната си напред икономически?

                  Какво ще се случи с Китай след като публично изгониха стария лидер от последния партиен конгрес?

                  Какъв тип лидерство ни трябва, за не стигнем вкупом до катастрофа?
                  Дотам ни водят световните лидери ,че такива като новият британски премиер ще са мнозинство във Великобритания след 40 години. А и в цяла Западна Европа. В САЩ също.И нямам естествено предвид точно индийци,а че местното бяло население в тези държави намалява като процент от населението.
                  Дотам ни водят, че плащаме милиарди за"борба с глобалното затопляне " и ще се лишим от евтина еленергия от тецовете заради затоплистките идиотизми.
                  Дотам ни водят, че 6 годишната ми дъщеря е питала майка си дали като порасне да се ожени за момиче, защото в Интернет постоянно имало клипове, на които момичета се обичали и женели помежду си.
                  Ако спешно не се намерят лидери и МЪЖЕ като Тръмп, Орбан и Качински западната цивилизация отива на кино.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение
                    С две думи: Към 2030.
                    Би ли пояснил?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      Ами, Риши Сунак, не ми изглежда такъв ястреб-психопат, като ония вещици Тръс и Фондерлайен.
                      Човекът е завършил Станфорд и Оксфорт.
                      Син е на лекари, обран ми се струва, ама той и Путин изглеждаше обран.
                      Лиз се издъни. Този новия, от това, което чета сутринта в статията на самия Инвестор клони прекалено много към банкерското лоби на ситито. Дали това няма да му изиграе лоша услуга ще покаже времето.

                      За Путин си прав. Ужасно прав.

                      Коментар


                      • С две думи: Към 2030.

                        Коментар


                        • Ами, Риши Сунак, не ми изглежда такъв ястреб-психопат, като ония вещици Тръс и Фондерлайен.
                          Човекът е завършил Станфорд и Оксфорт.
                          Син е на лекари, обран ми се струва, ама той и Путин изглеждаше обран.

                          Коментар


                          • Накъде ни водят съвременните световни лидери?

                            Ще ми е интересно да чуя мненията на всички доколко личността на съвременните държавни лидери влияе при вземането на ключови политически и икономически решения. Накъде ни водят съвременните лидери?

                            Поводът е екстравагантният нов лидер на Великобритания. Събитието само по себе си е сензация. Ще успее ли той да тласне страната си напред икономически?

                            Какво ще се случи с Китай след като публично изгониха стария лидер от последния партиен конгрес?

                            Какъв тип лидерство ни трябва, за не стигнем вкупом до катастрофа?
                            Last edited by Arana; 25.10.2022, 15:09.
                          Working...
                          X