IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изплащане на апартамент без кредит?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Я кажи какви са рисковете и възможните изходи при ПРЕКРАТЯВАНЕ на договора, дали по вина или искане на една от страните или смърт примерно ....
    lifelover - не мисли схеми за пестене на смешни пари(макс 50лв МЕСЕЧНО), ще те боли ПОВЕЧЕ главата от ядове
    Повечето ядове не са ли точно банките, ха ха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Легално е. Договорът се нарича продажба с отложено прехвърляне на собствеността. Потърсете си адвокат.
      Я кажи какви са рисковете и възможните изходи при ПРЕКРАТЯВАНЕ на договора, дали по вина или искане на една от страните или смърт примерно ....
      lifelover - не мисли схеми за пестене на смешни пари(макс 50лв МЕСЕЧНО), ще те боли ПОВЕЧЕ главата от ядове
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lifelover_ Разгледай мнение
        Здравейте,

        От няколко години съм наемател на апартамент, който идеално пасва на нуждите ми, плюс това и имам късмета хазяйката ми да е точен човек. Толкова свикнах, че вече не се чувствам като квартирант, а по-скоро у дома. Именно това ме подтикна да размишлявам дали има вариант, в който мога да се споразумея с хазяйката и да изплащам апартамента подобно на лизингов план?

        Не искам да се занимавам с банки и кредити.

        Ако това е легално/възможно, идеята ми е да платя процент от цялата сума накуп и след това да продължа с плащането на ежемесечни вноски.

        Нуждая се от съвети и идеи ако въобще това е реалистично
        Като толкова се харесвате, вземете се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lifelover_ Разгледай мнение
          Здравейте,

          От няколко години съм наемател на апартамент, който идеално пасва на нуждите ми, плюс това и имам късмета хазяйката ми да е точен човек. Толкова свикнах, че вече не се чувствам като квартирант, а по-скоро у дома. Именно това ме подтикна да размишлявам дали има вариант, в който мога да се споразумея с хазяйката и да изплащам апартамента подобно на лизингов план?

          Не искам да се занимавам с банки и кредити.

          Ако това е легално/възможно, идеята ми е да платя процент от цялата сума накуп и след това да продължа с плащането на ежемесечни вноски.

          Нуждая се от съвети и идеи ако въобще това е реалистично
          Легално е. Договорът се нарича продажба с отложено прехвърляне на собствеността. Потърсете си адвокат.

          Коментар


          • Изплащане на апартамент без кредит?

            Здравейте,

            От няколко години съм наемател на апартамент, който идеално пасва на нуждите ми, плюс това и имам късмета хазяйката ми да е точен човек. Толкова свикнах, че вече не се чувствам като квартирант, а по-скоро у дома. Именно това ме подтикна да размишлявам дали има вариант, в който мога да се споразумея с хазяйката и да изплащам апартамента подобно на лизингов план?

            Не искам да се занимавам с банки и кредити.

            Ако това е легално/възможно, идеята ми е да платя процент от цялата сума накуп и след това да продължа с плащането на ежемесечни вноски.

            Нуждая се от съвети и идеи ако въобще това е реалистично
          Working...
          X