IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето, как е нормално да се общува. Better навярно е съгласен да се общува нормално по отношение на имотите! Съгласен ли си Бетер?
    Last edited by Bailor; Вчера, 23:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      По твое време може да е било така, по мое, войниците работеха на компютрите. Отделно ако си донесеш твоя от вкъщи имаше доста привилегии
      Вярно ли е имало такъв период? Не го изключвам , но ще проверя. Ако си прав, ще ти се извиня!
      навярно си набор 80+ иначе подобни екстри са невъзможни в казармата. Революциата се случи при моите набори. Излезе песента ламбада 1990г. А, този, който ме острига 0 номер, се оказа фен на METALLICA, Викаха му Джеймса. Острига ми косата и през цялото време ми се извиняваше, че ми я стриже. После вместо ламбада, пусна без да иска по уредбата four horsemen. Майора видя на пантофите ми едни кръстове и ме повика да му разняснявам, какъв е тоя надпис: metal church.
      Last edited by Bailor; Вчера, 23:20.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Това, гарантирано е невярно, само ЗКПЧ имаше достъп до компютър. Опашата лъжа!!!
        По твое време може да е било така, по мое, войниците работеха на компютрите. Отделно ако си донесеш твоя от вкъщи имаше доста привилегии

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Как да не ги разбирам, като аз пишех заповедите на тва чудо на техниката - Правец 16.
          Това, гарантирано е невярно, само ЗКПЧ имаше достъп до компютър. Опашата лъжа!!!Войник да има достъп, изключено. Тоя се оля в лъжите си..маай верно е продал в Чайка и не може лесно да го преживее..
          Last edited by Bailor; Вчера, 22:44.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            я,я, па ти много ги разбираш за писарушка в щаба
            Как да не ги разбирам, като аз пишех заповедите на тва чудо на техниката - Правец 16.
            Last edited by better; Вчера, 22:35.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              артистичен е, но като го гледам е пасивен жорето
              Много е интелигентен и е бил отличник.


              Ти по какво съдиш за ориентацията му?
              Last edited by Evgo; Вчера, 22:37.

              Коментар


              • Според доклад от миналата година средната цена за апартамент в страната е около 430 000 евро - под цената на паркомястото от 18 квадратни метра. Само в Амстердам през 2023 г. няма нито един апартамент, който да е достъпен за необвързани хора със средни доходи, коментира сайтът Hypotheker.

                хахахаха, безимотни лузъри само да четат!

                Коментар


                • Паркомясто с размери 18 квадратни метра в центъра на Амстердам се продава за 495 000 евро. Имотът, който се намира близо до градския парк „Вонделпарк“, се предлага на уебсайта за недвижими имоти Funda и е най-скъпото място за паркиране в Нидерландия.

                  https://blitz.bg/svyat/parkomyasto-o...oogle_vignette

                  А, иначе имотите на понижителите в България изглеждали скъпо, ами купете си това паркомясто бе баровци-понижители, хаха, чакам да си го купите несретници неедни...

                  Коментар


                  • [QUOTE=Julius_BG;n41785 julijs псевдо майстора! [/QUOTE]

                    Да, целия форум знае за майстора преподаващ дефлация!!! Какъв е този непознат икономически термин от 19-ти век дефлация, оттогава не се беше случвало туй чудо в икономиката. Този прУфесУр икономика ли преподава или история?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      До модераторите на сайта: Моля да заличите завинаги потребителя Julius, който преднамерено обижда инвеститори, без никаква причина!!!!
                      Аа, няма проблем - Julius да го затриват, Julius_BG може да остане още малко и да напомня дори на обиждащите на общо основание, че не трябва да се оплакват като многострадална Геновева всеки път като си намерят майстора!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                        Евгич, мисля че много ще си паснете с Жорето Любенов

                        Иначе че българите са по-богати от всякога е всеизвестен факт, неизвестен само на някои несретници зад граница и местни негодяи.
                        артистичен е, но като го гледам е пасивен жорето
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          И няколко тона желязо (старо желязо)....
                          Един тон старо желязо след време ще е много по-ценно от един бит кон. Най-малкото е реален актив vs формулка от алгебрата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            И екипировка за ЯХБЗ.
                            За "инвестори" в желязо (примесено с бетон и пластмаса) може и без....
                            я,я, па ти много ги разбираш за писарушка в щаба
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              До модераторите на сайта: Моля да заличите завинаги потребителя Julius, който преднамерено обижда инвеститори, без никаква причина!!!!!!
                              При тва не кви да е, а големи Инвеститори (в желязо и спиртни напитки)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                                Е не мое да сме като тебе.

                                Водиш с 3 обиколки......... и 2 първака!!!
                                И няколко тона желязо (старо желязо)....

                                Коментар

                                Working...
                                X