IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Хейтът е заради безобразията, които бях принуден да изживея в родината за 2 години само. Дойдох с желание и идеи - работни места, високи заплати, осигуровки, данъци...Насреща ти една тълпа от корумпирани, завистливи чиновници и престъпници. Огромен процент некадърници и простолюдие сред населението. Масово нехайство към всичко - разбити улици, тонове боклуци. Стоки и услуги с адски ниско качество и европейски цени. Загиваща провинция, безвластие и безнаказаност.

    Колкото и да си патриот, колкото и да искаш да постигнеш нещо тук, се задушаваш. Изходът е един. Обратно навън.
    Ех Джони, прав си за многото недостатъци у нас, но как може да се промени без да има честен пример от хора които да покажат как да се правят нещата по правилен начин.
    Не разбирам какво си се прехласнал по идеала на Германия. Корупцията е там също / най-лесен е примера със Сименс/, шуробаджанащината и връзкарщината също / опитай се да станеш зъболекар без връзки/ , държавната машина / опитай да развиеш бизнес конкуриращ местните и гледай митници, разрешителни, съдилища и т.н. - целия апарат ще те смаже като мравка. Мога да ти дам и примери на които съм бил пряк свидетел /
    Виж да взимат ГОТОВИ кадри от нас безплатно нямат равни. , лицемерие и използвачество на макс. И ти макар и учил там си това което си сега 99% благодарение на което си научил у нас не просто като знания и умения, а като начин на мислене и справяне с проблемите. Взели са безплатно готова машина която им носи милиони. Крети пък е 120% / щото там деградира надолу/ отишъл готов и те само цоцат от него и Симбата е същият отишъл чисто нова машина да им произвежда без да платят за него и пукната стотинка. Дори и Шведите касапи им излизат безплатни готови машини....
    При цялото това обезкръвяване на страната няма как да се учудваш, че е по-зле у нас, но самите ние сме го допуснали да се стигне до това положение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
      Лека вълна наематели пък и купувачи се очертава през Юни. От гостоприемната стара Англия.
      https://www.24chasa.bg/novini/article/9459766
      Чакай да се увеличат наемателите точно от велика Британия.
      Който е искал статут вече го има.
      Останалите предполагам ще сменят дестинацията с друга европейска.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
        Лека вълна наематели пък и купувачи се очертава през Юни. От гостоприемната стара Англия.
        https://www.24chasa.bg/novini/article/9459766
        Надявай се на римлянин наемател. Камо ли пък купувач.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

          Виж тази новата работа не знаех, че не е в София. Понякога просто не е писано нещо да се случи. Ще вземете да ме навиете аз да ходя да го гледам.
          Но да си призная нямам топки да изпердаша над 200К£ за двустайка с голям вестибюл.
          Last edited by bulgarian lev; 28.01.2021, 22:56.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Ако бях в Сф щях да намина да го видя. Но имам ужасно много работа, в Събота си букнах хотел СПА в Търново за една нощ малко да разтоваря. Имам гости от чужбина и те са там в момента. И докато се завлека в Сф ще замине.
            Виж тази новата работа не знаех, че не е в София. Понякога просто не е писано нещо да се случи. Ще вземете да ме навиете аз да ходя да го гледам.

            Коментар


            • Лека вълна наематели пък и купувачи се очертава през Юни. От гостоприемната стара Англия.
              https://www.24chasa.bg/novini/article/9459766
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • джонката отказа ли се от идеята, че е в сингапур ли беше юар ли не помня вече.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Цената е такава най-вероятно поради описанието на Номчето - вестибюла да е по-голям от стаите :-) Реално е двустаен апарт. То и затва няма снимки отвътре. Има и едни други детайли за които подозирам, че не са ок защото няма описание в обявата за тях. Все пак ако имах 500К бих го погледнал, но ги нямам и ми е все тая :-)и най-вероятно бих ги похарчил без замисляне ако ги имах въпреки че харесвам само ново / мястото е топ за работата на жена ми знаеш/ Такива имоти има много рядка на пазара.
                  Няма начин да няма причина всяка цена да е такава каквато е :-) и тук няма да е изключение. Сигурен съм че някой форумец ще го прозвъни и после ако иска може да разкаже....:-)
                  Със сигурност е двустаен, няма вариант иначе за квадратите. Но има много детайли още за преглед. Може и да звънна другата седмица, ей така да напрсвя снимки.
                  Last edited by Oscar de la Hoya; 28.01.2021, 22:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Хейтът е заради безобразията, които бях принуден да изживея в родината за 2 години само. Дойдох с желание и идеи - работни места, високи заплати, осигуровки, данъци...Насреща ти една тълпа от корумпирани, завистливи чиновници и престъпници. Огромен процент некадърници и простолюдие сред населението. Масово нехайство към всичко - разбити улици, тонове боклуци. Стоки и услуги с адски ниско качество и европейски цени. Загиваща провинция, безвластие и безнаказаност.

                    Колкото и да си патриот, колкото и да искаш да постигнеш нещо тук, се задушаваш. Изходът е един. Обратно навън.
                    Не знам какво да ти кажа, ти в България ли си учил?Ако си излязъл прекалено рано, си загубил онова чисто балканско чувство за ориентация в проблемите-къде, на кого, какво. Нещата се получават много по-лесно тук, от една супер бюрократична система, където знаеш, че няма измъкване.
                    Но като цяло си прав за всеобщата мизерия. Понякога се чудя, дали щеше да е по-добре да ти взимат 50 % от дохода и средата да е като в Германия. Не мога да си отговоря, но знам, че едно време съм си говорил със собственик на фабрика в Дортмунд/ вече покойник/ и той ми казваше-готов съм да се откажа от всички блага тук, за 10 процентов данък! Даже мислише варианти да прави филиал тук.



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                      Виж го, ако ти хареса, ще помоля моя познат да разбере кой точно е апарта и собственика, все пак сградите са малки там, хората се познават от години. Със сигуност заслужава да се опита да се прескочи брокера, аз нищо няма да искам, не мога да кажа за моя познат, там ще си се разберете директно.Па след това може да полеем с по бира, няма значение кой ще черпи, за такива неща не съм религиозен.
                      Ако бях в Сф щях да намина да го видя. Но имам ужасно много работа, в Събота си букнах хотел СПА в Търново за една нощ малко да разтоваря. Имам гости от чужбина и те са там в момента. И докато се завлека в Сф ще замине.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        . Изходът е един. Обратно навън.
                        Ах' дай Боже по-скоро да си се върнеш там откъдето си дошъл....твоето сране с/у Родината ни идва малко в повече. Колкото по-бърже се разкараш сред другите безродници' толкова по-добро облекчение за всички нас. Миро Лазаров и Симбат' колкото по-бързо България забрави за вас' ще е безценно!
                        Last edited by megamind; 28.01.2021, 22:36.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Цената е такава най-вероятно поради описанието на Номчето - вестибюла да е по-голям от стаите :-) Реално е двустаен апарт. То и затва няма снимки отвътре. Има и едни други детайли за които подозирам, че не са ок защото няма описание в обявата за тях. Все пак ако имах 500К бих го погледнал, но ги нямам и ми е все тая :-)и най-вероятно бих ги похарчил без замисляне ако ги имах въпреки че харесвам само ново / мястото е топ за работата на жена ми знаеш/ Такива имоти има много рядка на пазара.
                          Няма начин да няма причина всяка цена да е такава каквато е :-) и тук няма да е изключение. Сигурен съм че някой форумец ще го прозвъни и после ако иска може да разкаже....:-)
                          Добре де, 3200 Евра на квадрат толкова пък малко ли ти се виждат? Съвсем прилична цена си е това. Все пак сме в София, не в Берлин (нали така?).

                          Аз пък смятам голям двустаен, с просторен коридор, голяма спалня над 20 квадрата и приличен хол 30-35 квадрата за по-добър вариант отколкото две спални по 12 квадрата и тясно антре, както е при новото строителство. Всеки с предпочитанията си (естествено нямам чавета, за които да ме е грижа, но и да имах, щяха да спят където има място и не за всяко дребно лайно отделна спалня).
                          Last edited by ejonny2376; 28.01.2021, 22:36.

                          Коментар




                          • https://www.segabg.com/hot/category-...plovdiv-pustee

                            Last edited by манимемене; 29.01.2021, 20:52.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Трябва да се види. И Песи може да излезе прав за цената и защо е такава.
                              Цената е такава най-вероятно поради описанието на Номчето - вестибюла да е по-голям от стаите :-) Реално е двустаен апарт. То и затва няма снимки отвътре. Има и едни други детайли за които подозирам, че не са ок защото няма описание в обявата за тях. Все пак ако имах 500К бих го погледнал, но ги нямам и ми е все тая :-)и най-вероятно бих ги похарчил без замисляне ако ги имах въпреки че харесвам само ново / мястото е топ за работата на жена ми знаеш/ Такива имоти има много рядка на пазара.
                              Няма начин да няма причина всяка цена да е такава каквато е :-) и тук няма да е изключение. Сигурен съм че някой форумец ще го прозвъни и после ако иска може да разкаже....:-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение

                                Е, не е така, колкото и да е зле, Банско определено е световен курорт, страшно много чужденци го знаят, Световса купа, Жирардели.Основният хейт, който чета е по концесионера-прави си каквото иска-оня ден пишеше, ще работят едни писти, а няколко не работеха. Тръгваш от СФ рано сутрин, пристигаш и се оказва съвсем друго.Но същите простотии съм виждал и в Австрия, затваряха писти на ПЕРФЕКТНО време , уж заради прогноза за след 5 часа..
                                Освен това такава комбинация, ски и след това горещ басеин в Европа струва ДЕСЕТКИ пъти повече.
                                Много хейт към България от тебе, не е добре това..
                                Хейтът е заради безобразията, които бях принуден да изживея в родината за 2 години само. Дойдох с желание и идеи - работни места, високи заплати, осигуровки, данъци...Насреща ти една тълпа от корумпирани, завистливи чиновници и престъпници. Огромен процент некадърници и простолюдие сред населението. Масово нехайство към всичко - разбити улици, тонове боклуци. Стоки и услуги с адски ниско качество и европейски цени. Загиваща провинция, безвластие и безнаказаност.

                                Колкото и да си патриот, колкото и да искаш да постигнеш нещо тук, се задушаваш. Изходът е един. Обратно навън.

                                Коментар

                                Working...
                                X