IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    [*]Към момента на преброяването в България постоянно живеят 8444 граждани на Европейския
    Хахахахахахааааах ' веселяк' това преди 10 години бе ловешкия немец!!!!!.
    Всички в Оснабрюк' сте на държавни помощи и топла супа' айде оправдай се сега за неудачите ви.....
    https://www.google.com/amp/s/amp.dw....5BA/a-50224214

    Коментар


    • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

      В България живеят 50 000 немци

      https://m.fakti.bg/bulgaria/314944-5...ed-rodinata-si
      Аха, пенсионери Затуй ти и 1 немец не си видял. "Факти" таблоида ли ми цитираш кат на лефа 24часа, а по официална статистика
      • Към момента на преброяването в България постоянно живеят 8444 граждани на Европейския съюз, или 23% от всички чужди граждани в страната;
      Та леко си презобал с 6 пъти повече немци , отколкото са всички чужденци от ЕС ... смешник Но ватници и арабели имате 5 пъти повече - оттам идва цифрата на таблоида, да ти е халал


      А в Германия - според официалната статистика, към 31 декември 2019 г. броят на българските граждани в Германия е 360.170 (неофициално над 400 хил), сред които основно хора в разцвета на силите си + студенти.

      Е, оправдай се да те видя? Германия има 84млн население, Б-стан няма и 7млн.
      Last edited by redcretin; 29.01.2021, 01:54.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin

        Каква жена, какъв Лозенец, какви деца в БГ бе пиянде радомирско хахахаха Инак снимката си я нацелил, като изглеждаш така почти на 50 - ела ми се обади.
        Харесваш ми' като се оправдаваш и забравяш миналото си мамин сладък...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Ич не съм ша знаеш, 10 години в немски фирми в БГ обученията отде са? Де ша е луд немец да ходи в Б-стан, бе ти чуваш ли се Туй трябва да ти говори нещо, щото немци обикалят по цял свят иначе.
          В България живеят 50 000 немци

          https://m.fakti.bg/bulgaria/314944-5...ed-rodinata-si

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Крети унасяш се леко.... Може да си учил във филиала на Габровското МЕИ в Ловеч, но на твоята възраст трябва да си наясно, че ученето не е просто зубрене , а формиране на мислене , решаване на проблеми и начини за развиване, среда и т.н.. Всичко това си го постигнал у нас и си отишъл на 40 години пълен с умения и знания натрупани у нас да те доят Немците. Не си получил нищо от тях до тези първи 40 години...., а сега само им снасяш....
            Обратното рядко се случва- немец да дойде да снася яйца у нас след като е станал кокошка носачка там и за тяхна сметка...
            Ич не съм ша знаеш, 10 години в немски фирми в БГ обученията отде са? Де ша е луд немец да ходи в Б-стан, бе ти чуваш ли се Туй трябва да ти говори нещо, щото немци обикалят по цял свят иначе.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Като ти казвам че си писач на приказки под шипковия храст, по-добре си трай и не се излагай Небенкостен в немско са между 40 и 80 евро и включват освен поддръжка и ремонти на общите части, таксата за боклука и някои от комуналните разходи - най-често водата (без електричеството).

              5-звезден в София кога ме нема, 3 звезди и то в истинските хотели, по блоковете звезди ша гледаш само на покрива. Подобно нещо в Германия ще ти е трудно да намериш верно, особено в Мюнхен... инак къщи тук ИМА, дето в Б-стан ги НЯМА на цени от 400 хил евра:

              https://www.ivd24immobilien.de/49074...edium=referrer
              Нещо нищо не ми се отваря линка. Ако е за 400К къща / НОВА не 100-годишна/ до зимен курорт където има световна купа дай да я видим. Мисля Оскар реално се интересува от това ама каза, че апартите на тези места почват от милион....за къщите като тези от линковете му сигурно ще трябват по няколко милиона....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Пак си пишеш колкото да не заспиш, прекия свидетел през крив макарон В Б-стан образованието е мизерно, ако чака човек на него е жив зян. Няма учебно заведение в никоя световна класация, какво говоря - май само СУ и ТУ въобще са разпознати някъде хахахахаха
                Крети унасяш се леко.... Може да си учил във филиала на Габровското МЕИ в Ловеч, но на твоята възраст трябва да си наясно, че ученето не е просто зубрене , а формиране на мислене , решаване на проблеми и начини за развиване, среда и т.н.. Всичко това си го постигнал у нас и си отишъл на 40 години пълен с умения и знания натрупани у нас да те доят Немците. Не си получил нищо от тях до тези първи 40 години...., а сега само им снасяш....
                Обратното рядко се случва- немец да дойде да снася яйца у нас след като е станал кокошка носачка там и за тяхна сметка...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin

                  Колко тряя си прост да вярваш на "новина" от 24 Часа, дето я няма никъде иначе Почти като пуевенски ринач на камилски тор...
                  Ма аз тва съм го казал мноого преди 24 часа. Ти си вервай в светлото бъдеще, няма проблем. Ще изплатиш ипотеката с клизма и айде ту в Лович, ту в Солунския буренак дет си купил.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Разбрал съм много добре, че това имате предвид, но ти не си разбрал, че околната среда която визираш зависи от държавата и най-вече данъчното бреме. Освен това така на прима виста тази околна среда едва ли струва повече от 100 евро квадрата и това не оправдава 10 пъти по-високите цени на съответните места / предградия или топ желано/. При 100 евро квадрата разход на София и трябват примерно 2 милиарда евро да лъсне .... Аз съм съгласен да ми вдигнат двойно данъците и да го направят. А относно сградата например аз плащам 50 лева за поддръжка на месец - с градинка , чистачка, портиер тип 5-звезден хотел / не хан/. За подобно нещо в Германия/ Мюнхен/ ще трябва да плащам по 1000 лева на месец примерно....
                    Просто помни, че предградието на Берлин няма да стане никога центъра на град. Цената се определя на 90% от мястото.
                    Покажи ми къща в Германия като тази от линка на Оскар / Пирин голф/ колко струва ако търсиш околна среда ?
                    Като ти казвам че си писач на приказки под шипковия храст, по-добре си трай и не се излагай Небенкостен в немско са между 40 и 80 евро и включват освен поддръжка и ремонти на общите части, таксата за боклука и някои от комуналните разходи - най-често водата (без електричеството).

                    5-звезден в София кога ме нема, 3 звезди и то в истинските хотели, по блоковете звезди ша гледаш само на покрива. Подобно нещо в Германия ще ти е трудно да намериш верно, особено в Мюнхен... инак къщи тук ИМА, дето в Б-стан ги НЯМА на цени от 400 хил евра:

                    https://www.ivd24immobilien.de/49074...edium=referrer

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Споко ве, ние не искаме Б-стан да знае за нас. Току-виж се домъкнете тук, прошляци недъгави радомирски ..
                      В Оснаббрюк' 90% сте прошляци' а ти си от най-изявените!
                      https://www.google.com/amp/s/amp.dw....5BA/a-50224214
                      Кажи калтак' като си германец' защо пълзя през 2019г. в Ловеч да си вадиш български документи на пожар и да ходиш при зъболекар да ти оправи оная паднала коронка а?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Ех Джони, прав си за многото недостатъци у нас, но как може да се промени без да има честен пример от хора които да покажат как да се правят нещата по правилен начин.
                        Не разбирам какво си се прехласнал по идеала на Германия. Корупцията е там също / най-лесен е примера със Сименс/, шуробаджанащината и връзкарщината също / опитай се да станеш зъболекар без връзки/ , държавната машина / опитай да развиеш бизнес конкуриращ местните и гледай митници, разрешителни, съдилища и т.н. - целия апарат ще те смаже като мравка. Мога да ти дам и примери на които съм бил пряк свидетел /
                        Виж да взимат ГОТОВИ кадри от нас безплатно нямат равни. , лицемерие и използвачество на макс. И ти макар и учил там си това което си сега 99% благодарение на което си научил у нас не просто като знания и умения, а като начин на мислене и справяне с проблемите. Взели са безплатно готова машина която им носи милиони. Крети пък е 120% / щото там деградира надолу/ отишъл готов и те само цоцат от него и Симбата е същият отишъл чисто нова машина да им произвежда без да платят за него и пукната стотинка. Дори и Шведите касапи им излизат безплатни готови машини....
                        При цялото това обезкръвяване на страната няма как да се учудваш, че е по-зле у нас, но самите ние сме го допуснали да се стигне до това положение.
                        Пак си пишеш колкото да не заспиш, прекия свидетел през крив макарон В Б-стан образованието е мизерно, ако чака човек на него е жив зян. Няма учебно заведение в никоя световна класация, какво говоря - май само СУ и ТУ въобще са разпознати някъде хахахахаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение

                          Е, не е така, колкото и да е зле, Банско определено е световен курорт, страшно много чужденци го знаят, Световса купа, Жирардели.Основният хейт, който чета е по концесионера-прави си каквото иска-оня ден пишеше, ще работят едни писти, а няколко не работеха. Тръгваш от СФ рано сутрин, пристигаш и се оказва съвсем друго.Но същите простотии съм виждал и в Австрия, затваряха писти на ПЕРФЕКТНО време , уж заради прогноза за след 5 часа..
                          Освен това такава комбинация, ски и след това горещ басеин в Европа струва ДЕСЕТКИ пъти повече.
                          Много хейт към България от тебе, не е добре това..
                          Австрийците някакси не знаят че при тях струва ДЕСЕТКИ пъти повече. Както си го описал ебанско, да се чуди човек що пустее вече толкова години...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                            Ах' дай Боже по-скоро да си се върнеш там откъдето си дошъл....твоето сране с/у Родината ни идва малко в повече. Колкото по-бърже се разкараш сред другите безродници' толкова по-добро облекчение за всички нас. Миро Лазаров и Симбат' колкото по-бързо България забрави за вас' ще е безценно!
                            Споко ве, ние не искаме Б-стан да знае за нас. Току-виж се домъкнете тук, прошляци недъгави радомирски ..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Умирай.Хората видяха чекмеджета със злато и пачки,това е само малък пример.Тия всичките дето са около правителството какво си мислиш че правят ?
                              Хайде, не продължавай да се излагаш , моля те !
                              Това е форум на хора, които поне имаме претенции ,че имаме пари за да пишеш подобни щуротии !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Спри се !!! Умирам от смях ...........
                                Умирай.Хората видяха чекмеджета със злато и пачки,това е само малък пример.Тия всичките дето са около правителството какво си мислиш че правят ?

                                Коментар

                                Working...
                                X