IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
    Айде хаирлия https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...60689919792091

    Под 1000 евро център по офертна, ново. Пък после пак обяснявай колко било по себестойност, не знам си кво си брокерски братвежи.

    Ама късно е вече за китка. Това трябваше миналата година още изпреварващо. Инвентара в центъра е препълнен и абсолютно непродаваем вече. Аз за да вляза на тоя пазар ми трябват поне 800 евро на квадрат в момента. Те докато се сетят то още ще пада.
    аз им казвам че накрая
    до бой ще стигнат продавачите
    за клиенти
    онзи minimind банове му се присънват

    на бонка пък нещо старо и се
    дощяло
    било то и стара тема

    ами няма . това е


    Коментар


    • Айде хаирлия https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...60689919792091

      Под 1000 евро център по офертна, ново. Пък после пак обяснявай колко било по себестойност, не знам си кво си брокерски братвежи.

      Ама късно е вече за китка. Това трябваше миналата година още изпреварващо. Инвентара в центъра е препълнен и абсолютно непродаваем вече. Аз за да вляза на тоя пазар ми трябват поне 800 евро на квадрат в момента. Те докато се сетят то още ще пада.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Аз очаквам лятоска поява на нови никчета, поророкуващи срив на цените. Естествено ще за запознати и в най-малки подробности с мненията по тази тема. Даже от изтритата версия, даже от преди 5-10 години.
        не се ходи на пазар с голяма кошница
        ако няма никой в главата
        често пъти си я мъкнеш
        бадъева

        за летните очакванията ти хортувам
        сигурен съм че ще пъхтиш
        пак в офисчето
        в очакване на спасително чук -чук

        браво на изтривателя на
        старата тема

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение
          не очаквам никакво поскъпване на имотите
          точно обратното
          очаквам бавен и плавен спад
          няколко години
          брокери и кибици и дори
          обикновени хора
          които не осъзнаят това
          ще загубят парите си
          особено тези които скочат в движение
          за последния вагон на
          влакчето на ужасите

          хихихи
          Аз очаквам лятоска поява на нови никчета, поророкуващи срив на цените. Естествено ще за запознати и в най-малки подробности с мненията по тази тема. Даже от изтритата версия, даже от преди 5-10 години.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            Рядко те коментирам но сега ме разчуства със загрижеността си към нашите загуби ще ги понесем по лесно знаейки че дружно се събирате на римската стена всеки петък от 10ч дружно да ревете за нашите загуби
            уж даваш вид на умно момче но май е само поза
            загрижен съм към загубите на четящи
            тук хора
            не лично за твойте

            а и ти загуба няма да имаш
            поради липса на първоначална печалба


            просто математика

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Нека да напишем как са стояли нещата, истината е ,че са откраднати ,а не конфискувани ! Продавали са ги за по 50 стотинки на кв.м. на крадците
              Тъжното е ,че има хора ,които не се срамуват от това и искат отново да крадат !!!
              Образованието ни все още е много лошо за жалост
              Сестро,

              В от 10-те божи заповеди първата е " Не кради!" Тъй че не се притеснявай, на крадците ще им бъде дадено според заслугите.

              Коментар


              • и говорим за туглата в долния пост

                панеляците в редута слатина
                крайни и неприветливи квартали
                това всичко ще е подложено на тотална сеч .
                сеч

                комшии ще си крадят клиента
                брат брата ще прецаква само
                да се отърват на по поносима цена
                от изтърбушеняцте панели

                затова обявявайте всичко на 1/2
                и си пиите пиенето
                пак ще е повече от това което ще
                вземе след 2-3 години
                някой непросветен панелено живущ
                кълцащ на калкулатора
                капиталова



                Last edited by Orthodox; 05.02.2021, 16:10.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение
                  не очаквам никакво поскъпване на имотите
                  точно обратното
                  очаквам бавен и плавен спад
                  няколко години
                  брокери и кибици и дори
                  обикновени хора
                  които не осъзнаят това
                  ще загубят парите си
                  особено тези които скочат в движение
                  за последния вагон на
                  влакчето на ужасите

                  хихихи
                  Рядко те коментирам но сега ме разчуства със загрижеността си към нашите загуби ще ги понесем по лесно знаейки че дружно се събирате на римската стена всеки петък от 10ч дружно да ревете за нашите загуби

                  Коментар


                  • не очаквам никакво поскъпване на имотите
                    точно обратното
                    очаквам бавен и плавен спад
                    няколко години
                    брокери и кибици и дори
                    обикновени хора
                    които не осъзнаят това
                    ще загубят парите си
                    особено тези които скочат в движение
                    за последния вагон на
                    влакчето на ужасите

                    хихихи

                    Коментар


                    • Защо не баннете orthodox за непрекъснати обиди' заяждания и непридържане към темата?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        до колкото знам конфискувани в името на родината имоти и парцели са се продавали на комунделите дейци за жълти стотинки.
                        в квартала има доста такива имоти купени като парцели за без пари. наследниците са водили дела някои са спечелени други не.
                        Нека да напишем как са стояли нещата, истината е ,че са откраднати ,а не конфискувани ! Продавали са ги за по 50 стотинки на кв.м. на крадците
                        Тъжното е ,че има хора ,които не се срамуват от това и искат отново да крадат !!!
                        Образованието ни все още е много лошо за жалост

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Само за там си да ти кажа, събрали са се крадец до крадеца Плановете ти са като тези с доматите, нали ?!
                          Последно имотите ще ги купуваш ли или ще ги крадеш по болшевишки ?!!!
                          до колкото знам конфискувани в името на родината имоти и парцели са се продавали на комунделите дейци за жълти стотинки.
                          в квартала има доста такива имоти купени като парцели за без пари. наследниците са водили дела някои са спечелени други не.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            +..това са нещата реално
                            Поне така стоят за Бай Ганьо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              ....
                              Обмислям и варианта да вляза в партията,става въпрос за БСП.Там имам едни планове.
                              ....
                              да не би пак да раздават апартаменти по комунистическа линия

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Не знам колко пъти да кажа,че Ковид не е опасен вирус.Ковид играе роля,за сплашване,това е ясно на всички.Имам преки наблюдения от всичко и то в Пирогов,информация,комуникация,втрешни разпоредби и така нататък.Ковид не е фактор,в този случай.
                                Обмислям и варианта да вляза в партията,става въпрос за БСП.Там имам едни планове.
                                Колкото до имотите снощи бях на една онлайн конференция,засегна се и панела с имотите.В настоящата ситуация цените ще падат в унисон с нарастваща инфлация и намаляващи заплати.Но не говорим за хиперинфлация.По скоро за лека стагфлация.Нещо такова.Копането което засегна е ок,но тук става въпрос за пари да се изкарат.
                                Само за там си да ти кажа, събрали са се крадец до крадеца Плановете ти са като тези с доматите, нали ?!
                                Последно имотите ще ги купуваш ли или ще ги крадеш по болшевишки ?!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X