IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zemedelec Разгледай мнение

    Как може да твърдиш подобни небивалици, хайде сега вземи си подкрепи твърденията с някое и друго изследване, ти си най-голословният потребител във форума. Как може да отричаш, два основни фундамента на пазара на Ни за жилищни нужди.
    Аз разбирам че някои са учили в либерастки да не кажа педерастки университети на Запад и са с промити мозъци ползват купешки приказки за търсене и предлагане конкуренция човешки права свободен пазар и прочее либерастки простотии.Други обаче са изучавали природните закони и са научени много внимателно да следят какво се случва и да мислят...Разбирам че са преназобени с евроатлантически ценности и не искат да мислят само ще попитам какви бяха цените и населението през 2004г и какви са сега?Безспорен факт е че населението е намаляло а цените са тройни...На кое да вярвам на очите си или на евроатлантически гейове и ценности?Колко пари напечатаха?Къде отидоха напечатените пари?Скъсаха ли цените на акциите с реалността???И защо инфлациятапри акциите и имотите е главоломна а на другите стоки все още търпима?Защо банки фалират избирателно?За какъв пазар ми говорите?Защо има субсидии и какво целят те?Какво общо има всичко това с учебникарските теории?Да не давам примери с хуауей и други подобни.Разбирам че е трудно едно да е учил човек а реалността да е друга но всяко нещо има край и никой не е над Законите на Природата.Мпля да не вземаш нещата лично и да се обиждаш.Нямам никакво желание да обиждам.

    Коментар


    • Ето че и тази сграда, за която ви говорих досега, излезе на пазара официално. Много добре е изпипана - лично аз се убедих в това, а знаете какви са ми критериите.
      2300 без ДДС е цената (да се чете 4000 с ДДС на база реална квадратура).

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61219987680829
      Last edited by ejonny2376; 02.02.2021, 09:40.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Колко време трябва да мине за да разберете че демографията и заплатите нямат нищо общо с цените на НИ ама нищо общо.По тая логика най скъпо трябва да е там където има най много хора а се оказва че там където има най много хора си е гето.По същата логика трябва и цените на ролс ройса астон мартина бентлита да се сгромолясат щото и тях никой не купува.....ама реалностите други.Цените си растат за съжаление и не можем да ги свалим.И аз искам евтино ама няма не е имало и никога няма да има.Вие си продължавайте да се самозаблуждавате с демография доходи земетресения данъци революции ...А може и нещо ново да включите в тактиката.Аз съм в тоя форум 15г и много рутители на цените съм видял всичките свършиха безславно...Ей го на и самият Радев продава луксозната панелка с климатика в циганския блок у Бучумиша
        Как може да твърдиш подобни небивалици, хайде сега вземи си подкрепи твърденията с някое и друго изследване, ти си най-голословният потребител във форума. Как може да отричаш, два основни фундамента на пазара на Ни за жилищни нужди.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Само си чешате езиците с глупости ! Хванете се да изкарвате пари ,ама истински не виртуални за У форума !
          А ти по каква линия разбираш много от фитнес и хранителни добавки? Да не си тренер,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Митак Будапеща е гомно изключително грозен и неприятен град.Главната им улица Ваци е нещо като битака у Димитровград.Ако ще да била част от Марс Будашеюа яко не струва а унгарците са долнокачествен шкарт.Едни повярвали си боклуци.Да не я бъркаш с Прага ,Прага наистина е великолепен град а Чехия страхотна.
            Ти май в Будапеща, никога не си бил ха ха ха!

            Коментар


            • Цените излетяха в космоса: какво става в Турция

              Добре работи султан Ердоган за моята кауза. Скъсай им продънените джобове.
              Айде БЪЛГАРИ малко остана да си изкупим босфора или поне златния рог
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Митак Будапеща е гомно изключително грозен и неприятен град.Главната им улица Ваци е нещо като битака у Димитровград.Ако ще да била част от Марс Будашеюа яко не струва а унгарците са долнокачествен шкарт.Едни повярвали си боклуци.Да не я бъркаш с Прага ,Прага наистина е великолепен град а Чехия страхотна.
                И София ще стане страхотна,ако и организираме една Пражка пролет,в съвременен вариант.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Дано никога повече няма превоз за пиротехническите боклуци или да станат безумно скъпи
                  А,не така.Важно е да има търговийка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Ти помниш ли вчера какво пишеше тук днес айде на обратното.Лашкане насам натам.Последно иа ли вирус или е шашма
                    Шашма е .Коронавируса е едно недоносче.Ще минат годинк,и ще се разбере,че това е била най голямата измама в света.Но,никога няма да се разбере,кои са организаторите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                      Пиротехниката се вози по други правила. Никой превозвач няма да ги вземе на линейно отплаване. Има си специални чартъри за тая работа и те нямат отношение към цените за транспорт на други стоки. Ясно, че като няма контейнери и на пиратките им се отразява, но просто това е друг вид товар.
                      Дано никога повече няма превоз за пиротехническите боклуци или да станат безумно скъпи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                        Много бързо забравяте какво пуснах тук миналата седмица. По главата да ви удари, няма да прочете новата директива на ЕС за наемите.

                        Кои наматели? Кой мислиш че ще ти е наемател след 10 години? Демографията е еднозначна. По добре инвестирай във плътни ветикални кюмбета докато са още легални, защото средния ромски наемател цени качествното традиционно отопление и няма да ти хареса осъществяването на този древен ритуал непосредствено върху настилката.
                        Колко време трябва да мине за да разберете че демографията и заплатите нямат нищо общо с цените на НИ ама нищо общо.По тая логика най скъпо трябва да е там където има най много хора а се оказва че там където има най много хора си е гето.По същата логика трябва и цените на ролс ройса астон мартина бентлита да се сгромолясат щото и тях никой не купува.....ама реалностите други.Цените си растат за съжаление и не можем да ги свалим.И аз искам евтино ама няма не е имало и никога няма да има.Вие си продължавайте да се самозаблуждавате с демография доходи земетресения данъци революции ...А може и нещо ново да включите в тактиката.Аз съм в тоя форум 15г и много рутители на цените съм видял всичките свършиха безславно...Ей го на и самият Радев продава луксозната панелка с климатика в циганския блок у Бучумиша

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021...ef=home_layer2
                          Коронавирусът в България: броят на заразените пое нагоре при седмичен рекорд на тестовете (хронология)

                          Тамън отвориха и айде ..
                          Ти помниш ли вчера какво пишеше тук днес айде на обратното.Лашкане насам натам.Последно иа ли вирус или е шашма

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                            Ти изби рибата, как реши че в Будапеща заплатите били по- ниски от софийските. И въобще как може да се сравнява град бил част от Австро- Унгария с град бил част от Османската Империя- разликата е огромна и за съжаление не в наша полза.
                            Митак Будапеща е гомно изключително грозен и неприятен град.Главната им улица Ваци е нещо като битака у Димитровград.Ако ще да била част от Марс Будашеюа яко не струва а унгарците са долнокачествен шкарт.Едни повярвали си боклуци.Да не я бъркаш с Прага ,Прага наистина е великолепен град а Чехия страхотна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                              Аз казах колко ми казаха че ще струва ако искам контейнера да тръгне около 15-ти Януари като тази цена включва всички плащания защото аз съм краен потребител и за мен е важно колко струва целият транспорт ти го потвърди цени около 9к $ + евровата част отиват над 10к долара

                              Аз го отказах защото и на цена по ниска от тази не бих возил и остана за след КНГ - Така вероятно са направили доста хора и за това очаквам че цените няма лесно да паднат - Ако паднат ОК

                              Та кое точно ти е проблема щото гледам тежко го изживяваш???
                              Ти твърдеше, че цените били 12 К януари, като никъде не се говореше за доставка до врата и никой не оферира в долари до врата. Аз ти обясних, че цените са под 9 К в януари и ще паднат, ти почна да се правиш на разбирач, че нямало да падат. Вчера ти потвърдих, че вече са паднали до декемврийските нива ти пак ми обясняваш, че нямало как да е така. И сега даже пак не си в час, щото както и да го смятам нито цените някога са били на 12 К, нито на 10 К дори до София. Проблемът за, който споменаваш всъщност си е твой, това че някой те товари яко не е мой проблем. По същия начин и увеличението на цените на НИ ще е 20 %, ясна ми е работата приказки ангро като за транспорта, колкото едното ти е ясно, толкова и другото.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                Аз казах колко ми казаха че ще струва ако искам контейнера да тръгне около 15-ти Януари като тази цена включва всички плащания защото аз съм краен потребител и за мен е важно колко струва целият транспорт ти го потвърди цени около 9к $ + евровата част отиват над 10к долара

                                Аз го отказах защото и на цена по ниска от тази не бих возил и остана за след КНГ - Така вероятно са направили доста хора и за това очаквам че цените няма лесно да паднат - Ако паднат ОК

                                Та кое точно ти е проблема щото гледам тежко го изживяваш???
                                Опа, ся и ламби ли няма да има? А какво ще ядеш бре Да не почнеш да разпродаваш хапартаменти

                                Коментар

                                Working...
                                X