IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    За никой.Нали знаеш какво стана с Арменския поп.....така е по лесно..преди се обяснявахме ,сега с бана всичко се решава за две минути ,,,ако стане напечено винаги може да направим и ресет на цялата тема с писане до подходящото място .
    Каврък темата и всеки месец да я ресетват няма да се промени посоката на цените

    Зверска парична маса срещу почти нищо читаво за продаване

    Имоти има само за първите 3% и то ако купуват тихичко така че останалите да не се усетят

    Коментар


    • https://www.dnevnik.bg/biznes/

      Анкета

      Планирате ли големи покупки през 2021 година ?

      Да, ще ремонтирам дома си (28.57%)
      Да, ще си купя жилище (14.29%)
      Не, ще спестявам усилено (28.57%)
      Не, нямам възможност (28.57%)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        Да бе и аз съм го забелязал, понякога даже и сами си говорят

        За ортодоксчо ли ти е мъчно ?
        За никой.Нали знаеш какво стана с Арменския поп.....така е по лесно..преди се обяснявахме ,сега с бана всичко се решава за две минути ,,,ако стане напечено винаги може да направим и ресет на цялата тема с писане до подходящото място .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Бе' не знам' ама Кавръка е по производителен на моменти от трите ника тогедър. Само Влади да се не върне от Скандинавията и да поиска демаркационна линия у деЦката стая' че тогава втасахме от писане...
          Днеска е особено продуктивен след като публикувах какво се е случило с влоговете за 11 години

          Притеснявам се да не вземе да купи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            Да бе и аз съм го забелязал, понякога даже и сами си говорят

            За ортодоксчо ли ти е мъчно ?
            Бе' не знам' ама Кавръка е по производителен на моменти от трите ника тогедър. Само Влади да се не върне от Скандинавията и да поиска демаркационна линия у деЦката стая' че тогава втасахме от писане...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              Не знам дали ви прави впечатление но следните никове пишат винаги в синхрон и ако дори еедин липсва другите също отсъстват товва са BONI,LEDOSVETLENIE,DURY
              Да бе и аз съм го забелязал, понякога даже и сами си говорят

              За ортодоксчо ли ти е мъчно ?

              Коментар


              • Не знам дали ви прави впечатление но следните никове пишат винаги в синхрон и ако дори еедин липсва другите също отсъстват товва са BONI,LEDOSVETLENIE,DURY

                Коментар


                • https://blitz.bg/lyubopitno/spomeni-...ews591892.html

                  Намерих много интересно четиво за соц строителството,панелките Западен Парк,първия жк комплекс в София .

                  Знаете ли кое е най-голямото жк в началото на 60-те? „Младост“? „Люлин“? Не. Отговорът е: „Западен парк“. Комплексът, проектиран от арх. Кирил Босев, е разположен е върху 48 хектара. Изграден е от 124 блока, разполага с 3 700 жилища и може да приюти 14 800 души.

                  Шейсетте години. Новопостроена панелка в столичния кв. „Борово“

                  Раждането е планово, цената му – също. По нареждане на БКП средната стойност на едно жилище за държавно строителство трябва да е 4500 лева. Нито повече, нито по-малко. Обаче некачественото производство обърква сметките. Налага се да се правят довършителни работи на място. Сумата скача на 4916 лв.

                  Положението е критично. Панелката трябва да стане по-скромна, да си „дойде“ на цената. Затова започват да я правят масово двустайна. Е, има един малък проблем – подредени една до друга, двустайните кутийки масово се оказват с лице на север. Искате доказателство? Вижте например шестетажките в столичния кв. „Борово“, където в холовете слънце не огрява, а и Витоша не се вижда.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                    Чак ми се иска утре да им звънна да ги питам боклуците в цената ли са.
                    За да депресирате собственика се обадете 10 човека от различни телефони за да се побърка съвсем докато не спре да ви вдига
                    Last edited by nkavrakov1982; 08.02.2021, 23:40.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                      Лев, дай прогнозен наем на това чудо:

                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6ct61z&f1=1

                      този мисля, че влиза в таргет група 149E/m2 от последния срив, че е на жълтите павета

                      объркали са цената с порядък
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Дебнещия вече няма да го четем с този ник' прекалени фантазии написа...не че Джонката и той не...
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Джонка, абе да не би Дебнещия да му е избила чевията и да е решил да кешира с малка част от активите в района.
                          Дебнещия вече няма да го четем с този ник' прекалени фантазии написа...не че Джонката и той не...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                            Лев, дай прогнозен наем на това чудо:

                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6ct61z&f1=1
                            Джонка, абе да не би Дебнещия да му е избила чевията и да е решил да кешира с малка част от активите в района.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Идеално е за терен - ако ми заработва по 1000 лева дневно тази кака, като нищо бих го купил. Даже ще го ремонтирам - червен латекс, лампи, аксесоари.
                              И бич за садо-мазо да не забравиш
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                                Лев, дай прогнозен наем на това чудо:

                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6ct61z&f1=1
                                1500 лева ако има късмет..някой мафиот да си настани любовницата. Ама не вярвам с тая тясна спалня ще има да му мрънка.

                                Коментар

                                Working...
                                X