IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

    Аз синко имоти не продавам. Аз само се опитвам да ви набия в кратуните божието слово. Писано е: Кесаревото - кесарю, божието - богу." Тъй, че нуждите на перонните олимпийци никой не го интересуват. Който има пари и акъл в главата е купувал и ще купува пак и още, който няма - ще чака на пероня.
    ти хубаво цитираш ама вадиш от контекст и това повервай хич не е богоугодно, еле ,че повечето тук сме праволсавни . излагаш се !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Наемите в София няма да се вдигнат преди да видим хипер инфация - Няма фундамент за това

      Наемите са пряко свързани с лихвите по влоговете докато банките дават 0-1% наемите няма как да почнат да дават масово по 5+% за новозакупените имоти

      А лихвите по депозитете могат да бъдат вдигнати само при зверска инфлация което вероятно ще се случи в следващите 10 години.

      За сметка на това пък колкото и да им е чудно на перонците цените ще продължават да се покачват стабилно гонейки 50+ години възвръщаемост
      Ха ха - съзнателния човешкия живот е макс 50години, за БГ е по скоро 40. И ти всичкия ще си го похабиш за 2 стайчета !?!?!
      Виждал ли си имот без поддръжка 50 години - там само плъхове биха живяли
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

        Попе в библията не казваха ли да продаваш имота и според нуждата на всеки?
        Аз синко имоти не продавам. Аз само се опитвам да ви набия в кратуните божието слово. Писано е: Кесаревото - кесарю, божието - богу." Тъй, че нуждите на перонните олимпийци никой не го интересуват. Който има пари и акъл в главата е купувал и ще купува пак и още, който няма - ще чака на пероня.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          Освен децата ми се смеят и Кавръков и компанията му на перона докато кинтите им ги изяжда инфлацията - Нека се смеят смехът е здраве

          Миналата година по това време като купих пак се смяхте пък после ви застина усмивката

          Аз от 3 години нямам грешна прогноза за движението нагоре и съм сигурен че ще позная и тази година. По нова година можете пак да дойдете да се посмеем
          Пишеш на ангро ! Ако проследиш какво пиша нямаше да драскаш поредните глупости в отговор . Кеша тряя се крие но не и в имот в момента ! Разбираш или да превеждам ?!
          ПП Тия отгоре хич не са прости, задаващите се евро-директиви го доказват . Сървемения човек ще бъде роб от към материално обезпечение и не само . Моето мнение е, че в бъдещето никой няма да може да бъде богат .Никой освен богоизбраните разбира се !
          ПП Лошото е ,че най вероятно ще го доживеем това време и доста от списващите тук ще си отидат от тоя свят ужасени и разочаровани ,че са се бъхтали цял живот за нищо !
          ПП Та другари и другарки трябва да бъдем ЧОВЕЦИ . Някой ако смята ,че ще излъже матрицата се е пообъркал доста .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

            Попе в библията не казваха ли да продаваш имота и според нуждата на всеки?
            Пише разни неща за ризи за имоти не съм виждал препоръки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

              Амааа... как така бе чадо?! Изплащане за 50+ години?!?! Че това е безбожно дълго. Като гледаш възрастта на сегашните перонци около 40 години и купят на 50+ години възвръщаемост, ми те ще трябва да се трудят яко за имотеца и след пенсия. Па то ако е така язе нема да купувам апартамент в близост до храма божи, ами направо ще си остана да си живея в параклиса или в стаята на клисаря в основата на камбанарията.
              Един човек отишъл при еврейн лихвар за заем и той му предложил на 9% лихва което било скъпо. Той възмутено го попитал ти от бога срам нямаш ли бе?
              Еврейнът му отговорил - Имам ама господ като погледне от горе го вижда като 6%

              Та и с ипотеките така господ като ги погледне отгоре може да му се види че са за 02 години и да мине номера

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                Амааа... как така бе чадо?! Изплащане за 50+ години?!?! Че това е безбожно дълго. Като гледаш възрастта на сегашните перонци около 40 години и купят на 50+ години възвръщаемост, ми те ще трябва да се трудят яко за имотеца и след пенсия. Па то ако е така язе нема да купувам апартамент в близост до храма божи, ами направо ще си остана да си живея в параклиса или в стаята на клисаря в основата на камбанарията.
                Попе в библията не казваха ли да продаваш имота и според нуждата на всеки?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Ти наистина ли с това си изкарваш хлябЪт ?! Тая категоричост с която твърдиш някакви неща, жена ти сутринта ли ти я прошепна в ушето ?! 7г деца ще ти се смеят камо ли някой по голям . ФорумЪт се е превърнал в мъжкия вариант на бг мама т.е. бг-татко . Пълна простотия и загуба на време, но признавам поне смях пада .
                  Освен децата ми се смеят и Кавръков и компанията му на перона докато кинтите им ги изяжда инфлацията - Нека се смеят смехът е здраве

                  Миналата година по това време като купих пак се смяхте пък после ви застина усмивката

                  Аз от 3 години нямам грешна прогноза за движението нагоре и съм сигурен че ще позная и тази година. По нова година можете пак да дойдете да се посмеем

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Не съм чел тази директива, но погледни на нещата по-дЛъбоко. Политиците , които са в ЕУ властта на 99% са обвързани/назначени/ от богаташите, така че вероятността да правят нещо против интереса на тези богати е дори под нулата. Може да попрецакат чат пат средната класа и да дадат нещо на бедните от тяхната чиния като стане напечено, но като цяло е изключено да правят нещо клонящо към комунизъм и в ущърб на богатството....
                    Няма вариант на некадърници да им подарят топ жилища....Ако искат такива до да работят по-усърдно и изкарат необхподимият кеш изкачвайки се в класирането по доход за желан имот....
                    Следващият път като четеш разни популистки заглавия си припомни горното...
                    Предимството на хората свързани с властта не е в настоящите им активи, а в информацията в какво ще се инвестира в бъдеще и съответно да пъхнат кеша там преди всички. Ти лично как си обясняваш повишения брой луксозни имоти на пазара които излязоха последните месеци, почти двойно повече от преди година? Аз такова нещо никога не съв виждал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      Не не е нормално да паднат, защото кеша няма къде да отиде. Ако банките даваха лихви по поне 3% спадането на наемите щеше да доведе до разпродажби и вкарване на парите в банките. Сега обаче за кеша няма алтернатива и дори при 1% доходност болшинството ще спрът да отдават но няма да продадат

                      Доходността пада защото цената се покачва а наемите си стоят на същите нива или леко под тях - Тоест идва новото нормално изплащане на новозакупен имот за 30+ години след време ще е 50+ години

                      Като ви казвам че все още е достъпно да се купи вие блеете после ще има да разправяте с въздишка как сте пропуснали да купите на по 25-30 години възвръщаемост




                      Амааа... как така бе чадо?! Изплащане за 50+ години?!?! Че това е безбожно дълго. Като гледаш възрастта на сегашните перонци около 40 години и купят на 50+ години възвръщаемост, ми те ще трябва да се трудят яко за имотеца и след пенсия. Па то ако е така язе нема да купувам апартамент в близост до храма божи, ами направо ще си остана да си живея в параклиса или в стаята на клисаря в основата на камбанарията.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Наемите в София няма да се вдигнат преди да видим хипер инфация - Няма фундамент за това

                        Наемите са пряко свързани с лихвите по влоговете докато банките дават 0-1% наемите няма как да почнат да дават масово по 5+% за новозакупените имоти

                        А лихвите по депозитете могат да бъдат вдигнати само при зверска инфлация което вероятно ще се случи в следващите 10 години.

                        За сметка на това пък колкото и да им е чудно на перонците цените ще продължават да се покачват стабилно гонейки 50+ години възвръщаемост
                        Ти наистина ли с това си изкарваш хлябЪт ?! Тая категоричост с която твърдиш някакви неща, жена ти сутринта ли ти я прошепна в ушето ?! 7г деца ще ти се смеят камо ли някой по голям . ФорумЪт се е превърнал в мъжкия вариант на бг мама т.е. бг-татко . Пълна простотия и загуба на време, но признавам поне смях пада .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Наемите няма да се вдигнат в близките няколко години.... вероятно няма и да паднат повече щото няма смисъл от отдаване при настоящите цени на поддръжка, ремонт и т.н.....
                          После ще тръгнат нагоре.... да речем от 2024/5 след еврото и масовото ваксиниране....
                          Наемите в София няма да се вдигнат преди да видим хипер инфация - Няма фундамент за това

                          Наемите са пряко свързани с лихвите по влоговете докато банките дават 0-1% наемите няма как да почнат да дават масово по 5+% за новозакупените имоти

                          А лихвите по депозитете могат да бъдат вдигнати само при зверска инфлация което вероятно ще се случи в следващите 10 години.

                          За сметка на това пък колкото и да им е чудно на перонците цените ще продължават да се покачват стабилно гонейки 50+ години възвръщаемост

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                            А не е ли нормално през това " известно време" докато доходността от един актив( в случая НИ) пада и цената му да пада? Нямало е, няма, няма и да има случай в историята при който доходността от един актив да пада а цената му да остане същата, а даже и да се вдига(30 % според някои съфорумци) Въпрос на време е само....
                            Не не е нормално да паднат, защото кеша няма къде да отиде. Ако банките даваха лихви по поне 3% спадането на наемите щеше да доведе до разпродажби и вкарване на парите в банките. Сега обаче за кеша няма алтернатива и дори при 1% доходност болшинството ще спрът да отдават но няма да продадат

                            Доходността пада защото цената се покачва а наемите си стоят на същите нива или леко под тях - Тоест идва новото нормално изплащане на новозакупен имот за 30+ години след време ще е 50+ години

                            Като ви казвам че все още е достъпно да се купи вие блеете после ще има да разправяте с въздишка как сте пропуснали да купите на по 25-30 години възвръщаемост





                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Така е признавам си. За разлика от теб извисения интелектуално Вифаджия. Не съм те чел по-рано, щях да бъда къде къде по-пълноценен и горд ако бях захлупил 4-5 кофтора в Толстой.
                              Беден духом не означава прост но ти отде да разбереш ,вижда се че ти е изключитено трудно , съдба ! Ти си горд ,че си захлупил У медицинска , но само гордост не стига на бедния духом ,видно е . БТВ какъв толстой, там нямам нищо камоли пък няколко ,но явно звездите ти говорят .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Друго си е да купиш в Софето скъпо и после да не можеш да отдадеш Талант си трябва. Абе, ти намери ли си работа - или още киснеш в Пуевен?
                                кисне в пуевен и търси
                                на караВаньо рошковци
                                под расото

                                Коментар

                                Working...
                                X