IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Интересно изглежда. Мястото не се сещам точно къде е. Около посолството не знам да има такава сграда.
    До парка е тази, нали там искаше.

    https://www.google.com/maps/@42.6719...7i16384!8i8192

    https://www.google.com/maps/@42.6718...7i13312!8i6656

    Коментар


    • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

      Този офис е с две паркоместа и отделен вход. Може да си го направиш на два апартамента.

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...58919599237120
      Интересно изглежда. Мястото не се сещам точно къде е. Около посолството не знам да има такава сграда.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Хм, гледката от високия етаж би трябвало да компенсира 30 секунди повече с асансьора. И си по-далеч от шумотевицата (която е сериозна на това място).
        Този офис е с две паркоместа и отделен вход. Може да си го направиш на два апартамента.

        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...58919599237120

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
          ЕПК-то в Изток. Нашият приятел продъжава да сваля - от 440к на 415к и сега на 380к.
          При 250к се включвам.

          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6gh05v&f1=1
          с какво?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Хм, гледката от високия етаж би трябвало да компенсира 30 секунди повече с асансьора. И си по-далеч от шумотевицата (която е сериозна на това място).
            Почивал съм в курорт на ет.13 на главна улица. Колите си се чуваха още по силно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Внимавай с този. Ако го ползваш лично и не те притеснява 14-тия етаж го вземи, но за под наем независимо ,че е с добра локация няма да е предпочитан заради етажа.
              Хм, гледката от високия етаж би трябвало да компенсира 30 секунди повече с асансьора. И си по-далеч от шумотевицата (която е сериозна на това място).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                ЕПК-то в Изток. Нашият приятел продъжава да сваля - от 440к на 415к и сега на 380к.
                При 250к се включвам.

                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6gh05v&f1=1
                Внимавай с този. Ако го ползваш лично и не те притеснява 14-тия етаж го вземи, но за под наем независимо ,че е с добра локация няма да е предпочитан заради етажа.

                Коментар


                • ЕПК-то в Изток. Нашият приятел продъжава да сваля - от 440к на 415к и сега на 380к.
                  При 250к се включвам.

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6gh05v&f1=1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
                    Истината за така наречения спад

                    https://www.monitor.bg/bg/a/view/vsj...jdashta-253554
                    Тези обяви винаги ги е имало и не са фактор за спада. Лускозния инвентар бие всички рекорди, дори не мога ги преброя в момента. Който има акъл спасява богатството в кеш https://www.monitor.bg/bg/a/view/do-...2020-ta-253632 но балъците с пари свършиха. Сещай се како.

                    Коментар


                    • Истината за така наречения спад

                      https://www.monitor.bg/bg/a/view/vsj...jdashta-253554

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от никол

                        При него са условите рефлекси на Павлов., но с продължението на Джон Уотсън и малкият Албърт. Не мислиш ли? На това ми прилича.....
                        Програмата му е неизтриваема.. Да, права си.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от никол Разгледай мнение


                          Привет! Преди 3 години коментирах темата за завръщането .Масовите мнения бяха, че това са неуспелите, новите, нискоквалифицираните и т.н . Вече е видно, не са само гастарите, а и доста хора с висока квалификация са сред прибралите се.
                          Тук си коментираме основно имотния пазар в София. Следя разни групи на завърнали се , както и такива на които им предстои до няколко месеца.Коментарите са, че София е висока топка, народът се е поизмъчил в странство и търси по-достъпни, сиреч по- евтини места в провинцията, но нагласата е отново да се работи здраво и на поне две работи. Вече се приема за нормално пътуването на 60-70 км. Странни метаморфози в тази наша родина!
                          Привет, Никол. Радвам се да те видя тук.
                          Така е, но бавно подвижните ригидни като костенурки например Кретенбах мислят другояче, виж го кви ги реди. Да му отговориш ли или да го пуснеш да се провре между краката ти и да поплува. ...
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Ма то и аз си предлагам, Джонка. Още утре ще напълня фейса с обяви че търся и давам до 1400€ за добри квартали, двустаен без преход идеален за наем. Нещо около 60 кв.
                            То щом един кофтор беше съсед в Хиподрума и го закова некой или си го стегнаха собствениците (гледам го в прекрасно състояние отвън, забравих да питам домоуправителя купен ли е или не) значи и в чужбина да живеят си стягат апарта.
                            Нямаш представа колко народ се е завърнал. Познавам барман, от чужбина си дошъл, в моя екип има две каки, едната сус съпруга си чужденец, да не говорим от гастарите колко още се накачолиха. Хората работят и онлайн, не е важно къде си, важно е да имаш работни часове онлайн. Не знам как я мислите, парата просто е пренасочена, бавно стопляте какво се случва.

                            Привет! Преди 3 години коментирах темата за завръщането .Масовите мнения бяха, че това са неуспелите, новите, нискоквалифицираните и т.н . Вече е видно, не са само гастарите, а и доста хора с висока квалификация са сред прибралите се.
                            Тук си коментираме основно имотния пазар в София. Следя разни групи на завърнали се , както и такива на които им предстои до няколко месеца.Коментарите са, че София е висока топка, народът се е поизмъчил в странство и търси по-достъпни, сиреч по- евтини места в провинцията, но нагласата е отново да се работи здраво и на поне две работи. Вече се приема за нормално пътуването на 60-70 км. Странни метаморфози в тази наша родина!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Арменския пoп

                              дедо поп има слабост към иконата на света равноапостолна Нина. Още не знам защо е наречена равноапостолна, предполагам защото е поделена поравно между апостолите... берджо и апостол корективний
                              Отче, аз съм доволен от една известна арменска фамилия (да не я споменавам публично), но финансистът е мой човек, нищо не ми отказа, каквото поръчах, и 3000€ снесе веднага за обучение онлайн за мен по един тънък проблем засягащ score system за отчитане на едни рецептори касаещи имунотерапевтичен подход. Влючиха се само 15 човека от цяла Европа, което е чест за мен. А имам още 3 курса по толкова струващи до края на месец Март. А после има още 7 до края на годината. С различни топик проблеми, разбира се. Онез обучаващите немци за първия профи трейнинг курс и лекциите си пазят, пратиха ми едни дребни копия по DHL с лупа да ги четеш...само за ориентация.
                              Но има една друга арменска фигура - бизнес с консумативи...преди да дойда пробутал ненужна мелачка за боклуци и биологични отпадъци...на ръководството, преди да се появя...сложил си неговото и сега се опитва да ми пробутва разни джаджи и играчки...но дедо Лев знае кво да купи и кво да откаже. Абе, цирк.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Я се замисли пък дали тази не е по-умна от тези, дето са готови да дадат 2000 и нагоре...
                                Жената си предлага толкова, колкото реално струва един апартамент, без да смята набалончването от последните 5-6 години. 700 в Люлин, 1400 във Вазов. Напълно резонно. Ако се появят още като нея (което е твърде вероятно да стане) в един момент профилът на търсенето ще се промени изцяло. Никой няма да е луд да плаща 50% отгоре. То и сега лудите са малко, просто брокерите изкуствено завишават цените в офертите, а хубавите такива са изтеглени.
                                Ма то и аз си предлагам, Джонка. Още утре ще напълня фейса с обяви че търся и давам до 1400€ за добри квартали, двустаен без преход идеален за наем. Нещо около 60 кв.
                                То щом един кофтор беше съсед в Хиподрума и го закова некой или си го стегнаха собствениците (гледам го в прекрасно състояние отвън, забравих да питам домоуправителя купен ли е или не) значи и в чужбина да живеят си стягат апарта.
                                Нямаш представа колко народ се е завърнал. Познавам барман, от чужбина си дошъл, в моя екип има две каки, едната сус съпруга си чужденец, да не говорим от гастарите колко още се накачолиха. Хората работят и онлайн, не е важно къде си, важно е да имаш работни часове онлайн. Не знам как я мислите, парата просто е пренасочена, бавно стопляте какво се случва.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X