IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение


    Минавах на няколко пъти покрай сградата. Аз съм живял там на близо 5-6 години и дори се замислих дали не бих купил в нея...
    -Кофтито е че е точно на булеварда и не гледа към слънцето, а към булеварда, а и е в ниската част
    -другото е че слъце и бла бла , не е точно така защото небостъргача на минстрой гордо се извисява, а сега разчистват парцелите отзад, така че няма да се очудя на още няколко високи сгради които да скрият тази
    - сигурно 60% от апартите са АТЕЛИЕТА и НЕ предлагат гаражи и паркоместа, явно много разчитат че спирката на метрото ти е в краката
    - мисля че за даване под наем има не лош потенциал, а и имат сигурно 40% празни апарти в момента.

    Реално за под наем е окей локацията, метрото, новата офис сграда на Минстрой, центъра, бизнес парка на 3-4 спирки. Въпроса е дали има нужда от толкова много жилища за под наем и дали ще си струва наема изобщо.
    Диск, това е интересно с оглед потенциала за наем там. Но много жилища са само в тази сграда, но и диапазона ще е около 300€ наем макс при тези обстоятелства. Иначе не е лошо като цена.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

      Остави ги синко да ти се присмиват, че си скъсан шушляк. Нали знаеш, че на бедните е царството небесно. Писано е: “По-скоро камила ще мине през иглени уши, отколкото богат да влезе в царството небесно.”
      Гооосподи по-мил-уууйййй!
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        Ей не ви увреха главите че всичките тия неща дето ги мислите в крайна сметка се обърщат срещу вас

        Ако собствениците на жилища по някакъв административен начин бъдат докарани до невъзможност да печелят от наеми те ще спрат да купуват нови жилища това ще доведе до спиране на строителството безработица и след няколко години до дефицит на жилища

        Незнам ощо колко пъти трябва да изядете хурката докато научите пътя за сдобиване с имот - Събиране на пари и ако не са достатъчни кредит - Като не сте си премерили силите за кредита хурката и пак на опашката
        Абе що винаги пропускаш най-вероятният сценарии - наводняване на пазара с ненужните имоти по различните квартали и след няколко години стъргане по достигнатото дъно. През този период някой от инвеститорите ще си довършат сградите, други ще ги зарежат и след още няколко години дефицит и завъртане на колелото отново.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          И ти си един брокер.....
          Бегай маани са!
          Остави ги синко да ти се присмиват, че си скъсан шушляк. Нали знаеш, че на бедните е царството небесно. Писано е: “По-скоро камила ще мине през иглени уши, отколкото богат да влезе в царството небесно.”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            Бегай да си търсиш тухлена гарсониера около Рума не ни занимавай с полюциите си
            И ти си един брокер.....
            Бегай маани са!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Нямате пет стинки , ама джафкате като болонки със селския инвеститор.
              Бегай да си търсиш тухлена гарсониера около Рума не ни занимавай с полюциите си

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Те хубво ще ти присъдят кинти ама от тия нема какво да вземеш

                от тия да имаш да взимаш кинти е като да имаш точки на демото на борсата
                Нямате пет стинки , ама джафкате като болонки със селския инвеститор.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                  В агенцията по вписванията е цялата инфо за мен' не фантазиите ти. Ако нещо лъжеш' има и съд' нали се досещаш' само от теб и orthodox' ще ми присъдят неимуществени вреди' да мога да захлупя поредния желан от мен имот..така' че продължавай с клеветите' кефиш така.....пари от нищото
                  Те хубво ще ти присъдят кинти ама от тия нема какво да вземеш

                  от тия да имаш да взимаш кинти е като да имаш точки на демото на борсата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                    В агенцията по вписванията е цялата инфо за мен' не фантазиите ти. Ако нещо лъжеш' има и съд' нали се досещаш' само от теб и orthodox' ще ми присъдят неимуществени вреди' да мога да захлупя поредния желан от мен имот..така' че продължавай с клеветите' кефиш така.....пари от нищото
                    Уау, тузът инвеститор започна да заплашва нулеваците инвеститори.
                    Бегай да си играеш на пясъка, мушморок!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Не, ти не си брокер. Ти си туз инвеститор с три декара люцерна.
                      Инвеститори в недвижими имоти-крупни има много сериозни' като Dury. Аз съм дребен щурец' но на светлинни години от олимпийци' като теб

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Наследил си на баба си и дедо си двора на село барабар с кирпичената къща, купил си с кредит с помощта на вашите маломерно жилище на гредоред в краен софийски квартал и вече го раздаваш туз инвеститор. Бегай да си играеш на пясъка, мушморок!
                        В агенцията по вписванията е цялата инфо за мен' не фантазиите ти. Ако нещо лъжеш' има и съд' нали се досещаш' само от теб и orthodox' ще ми присъдят неимуществени вреди' да мога да захлупя поредния желан от мен имот..така' че продължавай с клеветите' кефиш така.....пари от нищото

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                          Всички' които сме заинтересовани от поскъпването на НИ в София и по света' сме брокери' много голяма мъка има на този свят' неизкоренимо невежество
                          Не, ти не си брокер. Ти си туз инвеститор с три декара люцерна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Отново грешни разсъждения на закъсало брокерче.
                            Всички' които сме заинтересовани от поскъпването на НИ в София и по света' сме брокери' много голяма мъка има на този свят' неизкоренимо невежество

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              https://m.imot.bg/details/1b160034261013039

                              Айде и Артекс на 1050 евра с ДДС...

                              Минавах на няколко пъти покрай сградата. Аз съм живял там на близо 5-6 години и дори се замислих дали не бих купил в нея...
                              -Кофтито е че е точно на булеварда и не гледа към слънцето, а към булеварда, а и е в ниската част
                              -другото е че слъце и бла бла , не е точно така защото небостъргача на минстрой гордо се извисява, а сега разчистват парцелите отзад, така че няма да се очудя на още няколко високи сгради които да скрият тази
                              - сигурно 60% от апартите са АТЕЛИЕТА и НЕ предлагат гаражи и паркоместа, явно много разчитат че спирката на метрото ти е в краката
                              - мисля че за даване под наем има не лош потенциал, а и имат сигурно 40% празни апарти в момента.

                              Реално за под наем е окей локацията, метрото, новата офис сграда на Минстрой, центъра, бизнес парка на 3-4 спирки. Въпроса е дали има нужда от толкова много жилища за под наем и дали ще си струва наема изобщо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                Защо брокито което не минава пети клас на четене с разбиране ще ми изнася лекция с брокерските опорки? Ти дори не си прочел за какво става дума. Директивата е насърчителна за нови еко жилища и разрушителна за стари имоти и туристически еърбнб-та в центъра.
                                Айде кажи кого считаш за броки? И защо брокитата са ти смъртни врагове? Те и за мен бяха през 2002-ра' когато ми съобщиха' че 50 000$ не ми стигат за двуфамилна къща където и да е в София. Просто е' като за нулеваци' умножаваш по 10 и търсиш такава' СЕГА в Софето

                                Коментар

                                Working...
                                X