IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хехехее.... по цитата на Фрости сега чета отговора - че някой се бил "съветвал", за да купува акции на Микромек (тъй де - на бачо Били Гейц) нема такава акордеонна забава!

    Коментар



    • 1994-та е било преди 30 години...

      Щом тогава си купувал имоти, сега на колко години си - 60-70 ??
      Last edited by X_Y; 18.04.2024, 20:50.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        sxr8 e много удачен избор, но трябва редовно и постъпателно със суми, които може да отделиш дългосрочно без да те брига.
        По 1 месечно до края на годината мисля...от 25-та, ще мога да взимам и по две месечно...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Малко, ама имам и в още три подобни с преобладаващо технологични, ще почерпя задължително, тръгне ли нагоре. SXR8 ,ми е фаворит към сега. Ракията, ти ще избереш за да не си помислиш, че ти пробутвам някаква шльокавица...поздрави!
          sxr8 e много удачен избор, но трябва редовно и постъпателно със суми, които може да отделиш дългосрочно без да те брига.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
            Не знам какъв спад ви гони , ама нотариусите записват часове за сделки най рано за след седмица. Не вярвам да нямат работа пък да се правят, че имат))) За Варна говоря
            във Варна тепърва ще се усети ефектът от презастрояването.

            това, което наблюдаваш в момента е приключване на сделки сключени на зелено.
            има ръстове и при ипотечното (дофинансиране).

            народа набива в тухли - факт
            после .. после ще видим.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Евалата .Колко броя взе?

              ПП.Като се налапаш да почерпиш ракия,ама от марковата.
              Малко, ама имам и в още три подобни с преобладаващо технологични, ще почерпя задължително, тръгне ли нагоре. SXR8 ,ми е фаворит към сега. Ракията, ти ще избереш за да не си помислиш, че ти пробутвам някаква шльокавица...поздрави!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Вчера купих ANAU. Ти май не ползваш IBKR, нали...мерси де...
                Евалата .Колко броя взе?

                ПП.Като се налапаш да почерпиш ракия,ама от марковата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                  Не знам какъв спад ви гони , ама нотариусите записват часове за сделки най рано за след седмица. Не вярвам да нямат работа пък да се правят, че имат))) За Варна говоря
                  за варна бетерчо ни е информатор
                  и той друго казва
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                    От къде пък ти идва на ум че съм под наем ? Мислиш че съм понижител ?
                    Реалист съм и знам кога нагли мошеници, плъхът и още няколко тук се опитвате да убедите публиката че "сега е времето" за покупка. Разбирам в момента няма работа и сте се отдали на алкохолна зависимост и любовни чувства към Путин, но си мерете приказките.
                    В момента бизнесът ви е мъртъв и няма, пак казвам НЯМА възгледи да се оправи докато не си коригирате цените.
                    Аре пък , че не си под наем. )Сега ще кажеш и че живееш в собствена къща на брега на морето нали )))Я кажи в Марбея къде си купил щот минавам често от там

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                      Ти си петилетен кредитополучател ама няколко пъти.
                      Вчера купих ANAU. Ти май не ползваш IBKR, нали...мерси де...

                      Коментар


                      • Не знам какъв спад ви гони , ама нотариусите записват часове за сделки най рано за след седмица. Не вярвам да нямат работа пък да се правят, че имат))) За Варна говоря

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          Браво, ако е вярно! Иначе позна, в момента нямаме сделки и съответно бизнеса замря. Но това са рисковете на професията.

                          https://fakti.bg/imoti/874131-otchet...lishtnia-pazar
                          Отчетохме най-високата динамика в историята на жилищния пазар

                          Първото тримесечие на 2024 година отчете ръст от 7% при апартаментите


                          ===2079===


                          Според НСИ е минус 0,1%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от AMG2023

                            В децката за последно бях като дете.Сега имам къде да живея и нито съм под наем нито някой ми го е дал, сам съм постигнал всичко и живея Коста Дел Сол - много по-добро място където си ти в момента. Други въпроси ?
                            А да и за протоколът ти и в Бг имам къща, прибирам се през няколко месеца.
                            Кажи сега как върви бизнесът с кутийките за половин милион еуро.Сигурно е бетон - не помръдва ?
                            Браво, ако е вярно! Иначе позна, в момента нямаме сделки и съответно бизнеса замря. Но това са рисковете на професията.

                            https://fakti.bg/imoti/874131-otchet...lishtnia-pazar
                            Отчетохме най-високата динамика в историята на жилищния пазар

                            Първото тримесечие на 2024 година отчете ръст от 7% при апартаментите


                            ===2079===



                            Last edited by два_таралежа; 18.04.2024, 15:59.

                            Коментар


                            • Ето това сега е фалшива брокерска новина, не я разбирам а вие разбирате ли е??
                              Как така до преди месец мастите брокери се биеха в гърдите и казваха че приемането на еврото ще повиши цените, а сега като не се приеме пак ще повиши цените??
                              Вие олигофрени ли сте или си мислете че клиентите са ви такива ?
                              По-високата скорост на пазара в София през първото тримесечие е ускорила ръста на цените до близо 7%, сочат данни на агенция за недвижими имоти

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                                [ATTACH=CONFIG]n4173509[/ATTACH]

                                ===2079===

                                цените на имотите продължават своя възход, наемите също. Гледай да не ядосваш хазяина.
                                От къде пък ти идва на ум че съм под наем ? Мислиш че съм понижител ?
                                Реалист съм и знам кога нагли мошеници, плъхът и още няколко тук се опитвате да убедите публиката че "сега е времето" за покупка. Разбирам в момента няма работа и сте се отдали на алкохолна зависимост и любовни чувства към Путин, но си мерете приказките.
                                В момента бизнесът ви е мъртъв и няма, пак казвам НЯМА възгледи да се оправи докато не си коригирате цените.
                                Last edited by RUBLA; 18.04.2024, 14:54. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X