IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Лош избор От тия умряха сума ти народ в Израел.Ама го крият.Сега излезнаха данни за целия цирк ,всичко е било лъжа.Прочети в списание 8.Постнах и линк.
    Кавръков, не знам от къде се информираш ,че някой е умрял от тази ваксина ? В Швейцария, никой още не се е споминал след подобна ваксинация !!!
    За да не излезем от темата да те попитам ,ти след като толкова обикаляш по огледи ,че и беше брокер за известно време не си ли намери апартамент още ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Лев, извинявам се ,че те притеснявам ,но по спомен беше писал да се внимава на 7-мия ден след втората ваксинация. На мен тази седмица ми предстои такава ваксина / втора / ,та за какво да внимавам ? Ваксинирам се с Пфайзер - Бионтех
      Лош избор От тия умряха сума ти народ в Израел.Ама го крият.Сега излезнаха данни за целия цирк ,всичко е било лъжа.Прочети в списание 8.Постнах и линк.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Разбира се. И аз търся. И то в по-широк диапазон като локация Умирам от яд че на се впуснах в преговори поне щях да сваля някоя хилядарка от предложението за 42К€ и то когато купих мавзолея.
        Трябва да си отваряме широко очите в района където сме ако искаме да се сдобием с по още един гараж. Само като си спомня какви предложения имаше и ми става лошо, че не съм купила няколко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          В интерес на истината ни трябва още един гараж в района ,но за сега не го намирам. Търся, дори и след канала, младежите могат да се поразходят няколко пресечни все пак
          Разбира се. И аз търся. И то в по-широк диапазон като локация Умирам от яд че на се впуснах в преговори поне щях да сваля някоя хилядарка от предложението за 42К€ и то когато купих мавзолея.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Нищо. Благодаря все пак! Сигурен съм че щеше да ми го дадеш. Безвъзмездно нямаше да се съглася обаче.
            В интерес на истината ни трябва още един гараж в района ,но за сега не го намирам. Търся, дори и след канала, младежите могат да се поразходят няколко пресечки все пак

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Лев, за съжаление в гаража е колата на децата. Купихме гаража с идеята колите ни да не стоят на улицата докато не сме в България, иначе с удоволствие щях да ти го дам и без наем.
              Нищо. Благодаря все пак! Сигурен съм че щеше да ми го дадеш. Безвъзмездно нямаше да се съглася обаче.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Можеш ли да ми дадеш гаража за мои чужденци приятели за няколко месеца. . Под наем. Живеят а апартамента ми.
                Лев, за съжаление в гаража е колата на децата. Купихме гаража с идеята колите ни да не стоят на улицата докато не сме в България, иначе с удоволствие щях да ти го дам и без наем.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Ако питаш мен , погледни панелните и ЕПК-тата в тези райони. Мисля, че ще намериш много по-добри и изгодни предложения. Изумих се когато видях ,че спалнята е без прозорец, това в БГ не го бях виждала досега.
                  Можеш ли да ми дадеш гаража за мои чужденци приятели за няколко месеца. . Под наем. Живеят а апартамента ми.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Разбрах, имал си предвид да внимаваме да не се заразим Лично аз съм много внимателна. Благодаря ти много за отговора !!!
                    За нищо, Дури! Винаги на твое разположение!
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      За толкова пари...спалня без прозорец.
                      Мерси.
                      Ако питаш мен , погледни панелните и ЕПК-тата в тези райони. Мисля, че ще намериш много по-добри и изгодни предложения. Изумих се когато видях ,че спалнята е без прозорец, това в БГ не го бях виждала досега.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Да, така се оказва, че дори и спалнята няма прозорец ! Ужас !!!
                        Пусни си критериите в сайта и ще ти излязат. Успех !
                        Големо разнообразие, нема що. Един апарт за 124К по критериите. Нищо, от март ще има по 124К... за гарсонерки.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          И аз се ваксинирах със същата. В първите дни след ваксинациите си най-уязвим. Имунитетът се изгражда след 20 ина дни след 2-та доза.
                          Разбрах, имал си предвид да внимаваме да не се заразим Лично аз съм много внимателна. Благодаря ти много за отговора !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Да, така се оказва, че дори и спалнята няма прозорец ! Ужас !!!
                            Пусни си критериите в сайта и ще ти излязат. Успех !
                            За толкова пари...спалня без прозорец.
                            Мерси.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Лев, извинявам се ,че те притеснявам ,но по спомен беше писал да се внимава на 7-мия ден след втората ваксинация. На мен тази седмица ми предстои такава ваксина / втора / ,та за какво да внимавам ? Ваксинирам се с Пфайзер - Бионтех
                              И аз се ваксинирах със същата. В първите дни след ваксинациите си най-уязвим. Имунитетът се изгражда след 20 ина дни след 2-та доза.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Всъщност това е един и същ апартамент.
                                Нещо около 70 квадрата гледам да открия.
                                И също така тухлена гарсониера до РУМА в Младост 2.
                                Да, така се оказва, че дори и спалнята няма прозорец ! Ужас !!!
                                Пусни си критериите в сайта и ще ти излязат. Успех !

                                Коментар

                                Working...
                                X