IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    Посоката е яко нагоре
    Ама друг път.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Много интересно как решавате кой какво има и кой в какво инвестира без да познавате човека. Аз лично имам инвестиции и в акции и в имоти, даже тази година планирам още 1 имот да купя( в имотите по- скоро инвестирам парите на другите и те ми ги плащат). Че спестителите са губещи съм съгласен, че имотите са добра инвестиция съм съгласен, но тук мантрата е че в България единствените варианти за инвестиция са имот или депозит в банката. И който не купува имоти е перонец, лузър и не знам още какво , както и другата глупост за вечния ъп на имотите....
      Е, ти като си инвестирал в имоти, не би трябвало да ти е проблем всичко написано от теб по-надолу Ама не е баш така, нали. Хихихи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Ами, що не го правиш, ами ни поучаваш тук? Поучавай тези в темите за индексите...ама лев не си вложил там нали..само мечтаеш да излезеш от квартирата на твоята цена
        Много интересно как решавате кой какво има и кой в какво инвестира без да познавате човека. Аз лично имам инвестиции и в акции и в имоти, даже тази година планирам още 1 имот да купя( в имотите по- скоро инвестирам парите на другите и те ми ги плащат). Че спестителите са губещи съм съгласен, че имотите са добра инвестиция съм съгласен, но тук мантрата е че в България единствените варианти за инвестиция са имот или депозит в банката. И който не купува имоти е перонец, лузър и не знам още какво , както и другата глупост за вечния ъп на имотите....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          И в Англия и в САЩ тръгваш от нулата.Говоря за след като завършиш средно.Това че тука родителите дондуркат студенти е друг въпрос.Не е грешка че си споделил годините си това впоследствие се разбира.Аз се радвам да видя млад бългаин чийто мозък не е назобан с евроатлантически ценности.Млад човек който е разбрал че с учене труд внимателно харчене и упоритост се успява.Да съгласен съм на 24 така изглежда света.Ако си упорит работиш здраво учиш и не харчиш за глупости няма никакъв проблем и жилище да си вземеш и по големи неща да постигнеш.Мани форумните разбирачи тука дека им требат 10000 заплата за да купят.Не може на 25-30 да имаш всичко.Аз на 33 се нанесох в апартамент построен от мен.Не бива да смяташ че хората купили имоти са се набутали...Вече толкова години се интересувам от цените и виждам че е много трудно обикновен човек да уцели дъното.Да цените имат движение и надолу но посоката във времето е нагоре.Такива простотии дето четеш тука че цените щели да се сгромолясат с 40% са мокри мечти на хора които нямат пари.Почне ли корекция на цени надолу хубавите имоти изчезват от пазара и остават само боклуци...То евтини имоти има ма не знам защо тукащните форумни идиоти рутвт цените в Центъра Иван Вазов Лозенец и Изток..Иначе тика е пълно с безимотни разбирачи.Чел си знаеш то не беше демография данъци земетресения ковид и какво ли не а цената не пада.Не си губи времето да спориш с такива...
          Теоретици бе бате Пешо. Не 10, 20 хиляди им требват, но за мащабите за жилище на Джони. Виж за двустайка в Обеля могат и с 1900 да се оправят. Ще карат колело, без кръчми и готово. Нали така?
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Посоката е яко надолу!
            Посоката е яко нагоре

            Коментар


            • Посоката е яко надолу!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Много си прав , но те по цял ден тренират за провокации
                Пускай си ги по крачола и не ги коментирай това най много ги вбесява - Его ходят по мене като поклисари и газ пикат че не ги коментирам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от disкmanv Разгледай мнение

                  Хайде да не се хвалим, че всеки анинимко тук се изтъква със какво или не, не това е целта, а всички останали са бедняци, въпроса е принципен за имотите.
                  Аз никого не съм определял за бедняк или лузър, просто хората си личат много с това какво списват...какво е целта, определя темата, не някой анонимка, копиращ чужд ник

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                    Все тая кой е просто не хранете троловете и те сами ще си отидат
                    Много си прав , но те по цял ден тренират за провокации

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                      Това е Орти, хахахаха, човек със спомени за имотни инвеститори..да падна ми дохода от наем под 2К. Ама имам други доходи за над толкова....и пак свободни средства за имот, доволно свободни за 70% самоучастие, гарантиращи ми нова чиста собственост с хоризонт 5 години.
                      Хайде да не се хвалим, че всеки анинимко тук се изтъква със какво или не, не това е целта, а всички останали са бедняци, въпроса е принципен за имотите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Това е Орти, хахахаха, човек със спомени за имотни инвеститори..да падна ми дохода от наем под 2К. Ама имам други доходи за над толкова....и пак свободни средства за имот, доволно свободни за 70% самоучастие, гарантиращи ми нова чиста собственост с хоризонт 5 години.
                        Все тая кой е просто не хранете троловете и те сами ще си отидат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Ми не падат бе не падат тва е.
                          Как да паднат като туристите в София никога не са били определящ фактор

                          А его имам едни наематели от декември не стоят в София ама си плащат наема

                          Коментар



                          • Това е Орти, хахахаха, човек със спомени за имотни инвеститори..да падна ми дохода от наем под 2К. Ама имам други доходи за над толкова....и пак свободни средства за имот, доволно свободни за 70% самоучастие, гарантиращи ми нова чиста собственост с хоризонт 5 години.
                            Last edited by X_Y; 07.02.2021, 22:41.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              https://www.investor.bg/po-sveta/453...na-rim-321513/

                              Айде бре в Рим падат,в София няма да паднат...
                              Пандемията сваля цените на жилищата в центъра на Рим

                              Наемите и продажбите също намаляват с напускането на посетителите на града
                              Каврък пропускаш много важен момент - Никой не е казал че цените не може да паднат - Падали са и пак ще падат

                              Въпроса е в това заслужава ли си чакането - Ти как мислиш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://www.investor.bg/po-sveta/453...na-rim-321513/

                                Айде бре в Рим падат,в София няма да паднат...
                                Пандемията сваля цените на жилищата в центъра на Рим

                                Наемите и продажбите също намаляват с напускането на посетителите на града
                                Ми не падат бе не падат тва е.

                                Коментар

                                Working...
                                X