IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Да ама щом са го разбрали и пуберите значи следващите 15 години няма да е така. Излизат нови неща. Анализ с ретроспекция е най-лесен.
    Пуберите не са разбрали нищо ,не е правилно определението.Пуберите се родиха с това както ние сме се родили с други неща .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6csoa5&f1=1

      Я виж С АКТ 16!!!JADE RESIDENTIAL COMPLEX предлага уют, комфорт, стил и спокойствие!
      AT. 9А

      1096.45 EUR/кв.м)

      Сградата е от затворен тип (без такса) снабдена с видеонаблюдение и контрол на достъпа.
      Как мислиш дали продават жилище или ателие?

      От прозореца се открива невероятна гледка към отсрещната фасада

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Кавръка не е рисков играч. Един напальон купи и ако има и толкоз в акции добре ще е. Ама не мисля. Той чака другите да глътнат водица и той да ги ошамари с 70К€. Да ама ще ги ошамари с един гараж максимум.
        Знаеш ли какво е рисков играч ? Рисков играч е да набиеш всичко дето го беше събрал от гурбета Март ,или малко след него и да го изкараш есента както Радев и за 6 месеца щеше да си изкарал едни 160 000 евра с два клика на мишката .Това е рисков играч ,а ти си играеш с Амундита .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Кавръка не е рисков играч. Един напальон купи и ако има и толкоз в акции добре ще е. Ама не мисля. Той чака другите да глътнат водица и той да ги ошамари с 70К€. Да ама ще ги ошамари с един гараж максимум.
          не са 70к,бяха сега са повече

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Оо,объркал си се ,скоро бях на една конференция с 5 000 потребители .Имаше различни панели,развихме я до онлайн мини общество ,искам да ти кажа че имотите бяха последното нещо дето вълнуваше повечето 25,30 годишни ,а и по малките .Новото поколение се роди с това от което ние бяхме исторически лишени ,а това е достъпа до информация и възможности към инвестиции в акции в Америка .Прост пример .Ако ние сме имали тази възможност и познания ,отвореност към света ,едни 5,10 000 лева вкарани в Епъл преди 10-15 години ,или Тесла сега щяха да ни направят милионери ,примера е просто пример ,без тънки сметки но показателен за какво става въпрос .Бъркаш се
            Да ама щом са го разбрали и пуберите значи следващите 15 години няма да е така. Излизат нови неща. Анализ с ретроспекция е най-лесен.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Аз от години съм/бях/ така....Сега обаче положението взе да се влошава.....тоя кеш пари много....
              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6csoa5&f1=1

              Я виж С АКТ 16!!!JADE RESIDENTIAL COMPLEX предлага уют, комфорт, стил и спокойствие!
              AT. 9А

              1096.45 EUR/кв.м)

              Сградата е от затворен тип (без такса) снабдена с видеонаблюдение и контрол на достъпа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Зад акциите и ФЕД може и господ да седи но е факт че масово българите не ги ебават тия неща за инвестиция

                Съотношението американски акции спрямо имоти сигурно е над 10000 към 1 тоест нищожно

                Ти като си такъв фен колко УСА акции имаш???
                Кавръка не е рисков играч. Един напальон купи и ако има и толкоз в акции добре ще е. Ама не мисля. Той чака другите да глътнат водица и той да ги ошамари с 70К€. Да ама ще ги ошамари с един гараж максимум.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Зад акциите и ФЕД може и господ да седи но е факт че масово българите не ги ебават тия неща за инвестиция

                  Съотношението американски акции спрямо имоти сигурно е над 10000 към 1 тоест нищожно

                  Ти като си такъв фен колко УСА акции имаш???
                  Оо,объркал си се ,скоро бях на една конференция с 5 000 потребители .Имаше различни панели,развихме я до онлайн мини общество ,искам да ти кажа че имотите бяха последното нещо дето вълнуваше повечето 25,30 годишни ,а и по малките .Новото поколение се роди с това от което ние бяхме исторически лишени ,а това е достъпа до информация и възможности към инвестиции в акции в Америка .Прост пример .Ако ние сме имали тази възможност и познания ,отвореност към света ,едни 5,10 000 лева вкарани в Епъл преди 10-15 години ,или Тесла сега щяха да ни направят милионери ,примера е просто пример ,без тънки сметки но показателен за какво става въпрос .Бъркаш се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Да де ама зад акциите е ФЕД,а зад БГ имотите ЕЦБ...сещай се ..
                    Зад акциите и ФЕД може и господ да седи но е факт че масово българите не ги ебават тия неща за инвестиция

                    Съотношението американски акции спрямо имоти сигурно е над 10000 към 1 тоест нищожно

                    Ти като си такъв фен колко УСА акции имаш???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      С ваксините е голяма каша.... Не че е изненада... и ще има последствия....
                      Не е каша.Каша е защото не направихме Революцията .Ако я бяхме направили всички щяха да са доволни и на теб заплатата нямаше да ти мръдне.Имотите ти щяха да струват колкото в Копенхаген ,щото и социализъма щеше да датски,внос .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Аз за златото още август (кога чукна 2000$) писах, че е време за продажба.

                        Пак тогава за борс. спад септември писах, но са затрили старата тема?

                        Така че кой внимавал - внимавал!

                        Кьорав карти не играе...
                        Е те кат купили на 1800 и продали на 2000, но има и марджин в тези хватки...голема далавера. За 5 напольона си не струва упражнението. ....не можахме с 5 монети да купим имот. Може, но след 25 години и не с 5 монети, ама нема нерви за толкоз голем период. А и в жигулето и закопано в земята не бива. В трезор скъпо.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Аз съм го казал по друг начин. Да ограничим максимално загубите. За незапознати без инфо на уше с 5 хода напред от политико-търговски хватки...ето пример от наши дни с внимателните стъпки с гигантите с ваксините...толкова.
                          С ваксините е голяма каша.... Не че е изненада... и ще има последствия....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

                            Пари ако го имаш бе клен . Те така като ви чета сте се смръзнале от студ ча сте посиньеле
                            Ми немам.... достатъчно..... така е.... А докато събера наличният току виж се ИЗпариЛ от горещината....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Доходността от наемите поне като процент ще продължи да пада....Като номинална стойност вероятно не...., но какво има насреща като алтернатива ?!
                              Само подводни камъни.... Тъй да се каже избора е за по-малкото зло... :-)

                              ПП Колко ли струва едно подстригване в Германия ? Трябва да е много скъпо като гледам разни снимки.... особено за ипотекари ....:-)
                              Аз съм го казал по друг начин. Да ограничим максимално загубите. За незапознати без инфо на уше с 5 хода напред от политико-търговски хватки...ето пример от наши дни с внимателните стъпки с гигантите с ваксините...толкова.
                              Днес коментираме с колеги запознати с нещата...тайна, пазят тайни и не публикуват много от резултатите. Първо се прави наука, после акциите стръмно нагоре. И парата идва.
                              Last edited by bulgarian lev; 08.02.2021, 21:20.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                И сме нервни...почти колкото перонаджиите, те чакат и без тва 10 години, ние от последните събития от година сгряхме че сега е скъпо, утре вероятно невъзможно. Но лоша шега в пъзела са наемите...това което ти отдавна анализира, но стрелочник записки не води....както по света, така и у нас...доходността от наеми пада. Капиталовата има къде да расте.
                                Доходността от наемите поне като процент ще продължи да пада....Като номинална стойност вероятно не...., но какво има насреща като алтернатива ?!
                                Само подводни камъни.... Тъй да се каже избора е за по-малкото зло... :-)

                                ПП Колко ли струва едно подстригване в Германия ? Трябва да е много скъпо като гледам разни снимки.... особено за ипотекари ....:-)

                                Коментар

                                Working...
                                X