IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    Когато ценета върне леко надолу стават много по лесно сделките от колкото когато ценат отиде леко нагоре, защото на купувачите им трябва време да свикнат с новата цена

    По интересното е че когато цената рязко отиде нагоре свикват моментално с нея и пазара избухва
    В момента само днес има нови 800 броя продажби в София ,като обяви,докато средната цена не мърда.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      И ще продават на още по уплашени да не си загубят спестяванията?!?
      Ама и смешки
      Когато ценета върне леко надолу стават много по лесно сделките от колкото когато ценат отиде леко нагоре, защото на купувачите им трябва време да свикнат с новата цена

      По интересното е че когато цената рязко отиде нагоре свикват моментално с нея и пазара избухва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

        Сега ако помислиш още малко мое и да ти текне, че брокерите имат повече интерес от спад и уплашени да продават на всяка цена собственици и строители, а не от ръст. Ръст от 10% на крайната цена е евентуално 0.3% ръст на комисионната.
        Моля ти се не го напрегай мисловно - Това му е над капацитета да го проумее

        Коментар


        • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

          Сега ако помислиш още малко мое и да ти текне, че брокерите имат повече интерес от спад и уплашени да продават на всяка цена собственици и строители, а не от ръст. Ръст от 10% на крайната цена е евентуално 0.3% ръст на комисионната.
          И ще продават на още по уплашени да не си загубят спестяванията?!?
          Ама и смешки
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Не ,не говорим за теб ,аз,ти не сме фактори говорим за икономика,работни места,заетост...банките и без мораториум ще се оправят,в случая той не им помага,а само отлага...Кое не ти е ясно?
            Пак да повторя - Задавай си правилните въпроси

            Докато си задаваш глупави въпроси нищо добро не те чака

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Докато бях в Явлена говорих с доста брокери.Знаеш ли каква е истината ?И те не знаят нищо.Реално въпреки че са в пазара никога не са нясно какво ще се случи.Това са фактите,и го казвам защото бях там в средата и сме водили разговори по тази тема не като клиент с брокер ,ами като хора работещи в сферата.
              Сега ако помислиш още малко мое и да ти текне, че брокерите имат повече интерес от спад и уплашени да продават на всяка цена собственици и строители, а не от ръст. Ръст от 10% на крайната цена е евентуално 0.3% ръст на комисионната.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Докато бях в Явлена говорих с доста брокери.Знаеш ли каква е истината ?И те не знаят нищо.Реално въпреки че са в пазара никога не са нясно какво ще се случи.Това са фактите,и го казвам защото бях там в средата и сме водили разговори по тази тема не като клиент с брокер ,ами като хора работещи в сферата.
                По точно говорили сте като продавач и кибик - За да си говориш като колега с тях трябва да си продал поне един имот а ти 3 месеца тръмбова без да можеш да продадеш нищо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Ха ха ха кой да живее и кой да умре решава Бог а не злобни безимотни галоши
                  Еми ето Господ изпрати Ковида,за са редуцира телковите решения,по скоро тия дето са отгоре,горницата,аз лежах 2020 2 пъти в болницата,операция и отделно друго.Оживях.Господ ме запази,значи съм праведен.Сега е ред на тия дето щавят системата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                    За разлика от вас да мислил съм

                    Първо трябва да си отговориш на въпроса защо банкерите дето цитираш говорят тези неща за отмяна на мораториума, а в същото време ще направят това кое аз ти казах.

                    Второ трябва да си отговориш на въпроса банките имат ли полза от отмяна на мораториума ?

                    Трето трябва да си отговориш на въпроса хора останали принудително без работа могат ли да плащат в момента?

                    Четвърто трябва да си отговориш на въпроса кой определя правилата и има ли полза точно пред изборите или в началото на новото правителство да му излезнат на площада 10 000 озверели губещи си имотите

                    Задавайте си правилните въпроси и ще получите необходимите отговори
                    Не ,не говорим за теб ,аз,ти не сме фактори говорим за икономика,работни места,заетост...банките и без мораториум ще се оправят,в случая той не им помага,а само отлага...Кое не ти е ясно?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                      Затова са непрекъснатите приказки и платени статии за ръст на НИ по врене на криза.
                      С какво плащат, като няма сделки?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                        А мислил ли си върху това каква е вероятността щом сега не можеш да върнеш 1000 лева след година или две да можеш да върнеш 10 или 20000 лева? И кой ще покрие загубите на банките за периода? И дали няма да се оскъпи цената на кредита, което смятам знаеш как се отразява на цените на имотите.....
                        За разлика от вас да мислил съм

                        Първо трябва да си отговориш на въпроса защо банкерите дето цитираш говорят тези неща за отмяна на мораториума, а в същото време ще направят това кое аз ти казах.

                        Второ трябва да си отговориш на въпроса банките имат ли полза от отмяна на мораториума ?

                        Трето трябва да си отговориш на въпроса хора останали принудително без работа могат ли да плащат в момента?

                        Четвърто трябва да си отговориш на въпроса кой определя правилата и има ли полза точно пред изборите или в началото на новото правителство да му излезнат на площада 10 000 озверели губещи си имотите

                        Задавайте си правилните въпроси и ще получите необходимите отговори

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Напротив идеята на Ковид е да ви уморят вас,та после да има по малко телкове и пенсии.Не разбра ли ?
                          Ха ха ха кой да живее и кой да умре решава Бог а не злобни безимотни галоши

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Точно ти ще платиш сметката.Пфюю пфююююю ало кибиците ако обичате малко настрана
                            https://www.youtube.com/watch?v=oy9Sa-m9seY
                            Напротив идеята на Ковид е да ви уморят вас,та после да има по малко телкове и пенсии.Не разбра ли ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              кавръче,
                              народа кълве яко имоти по линия на това, че няма или не иска да инвестира в нещо друго и все още не се спира. не казвам, че тия имоти ще носят доходност, но е факт, че се кълват.
                              Кълвеше...в минало време...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Докато бях в Явлена говорих с доста брокери.Знаеш ли каква е истината ?И те не знаят нищо.Реално въпреки че са в пазара никога не са нясно какво ще се случи.Това са фактите,и го казвам защото бях там в средата и сме водили разговори по тази тема не като клиент с брокер ,ами като хора работещи в сферата.
                                Това е ясно и без да говориш с брокери,

                                Коментар

                                Working...
                                X