IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Да те питам и теб за обсоновка.Дай неопровержими доказателства за това което казваш?Здрав фундамент зад тази прогноза ?
    Фундамента е следният- очакване в хората за спад на цените на имотите= отлагане на покупката на имот= няма комисионна. Затова са непрекъснатите приказки и платени статии за ръст на НИ по врене на криза. По- здрав фундамент за брокерите от това здраве му кажи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      И аз питам тия експерти като не могат да направят една прогноза ,че даже пише и че с оценките им било трудно,какви експерти са и с какви очи излизат ПАК да прогнозират ?Ей ме на мен един път дадох прогноза и до там.Тя се сбъдна де.
      Каврък проблема ти е че нямаш собствено мнение и слушаш експерти

      Ако имаше поне малко икономическа мисъл в главата щеше да видиш очевадното предстоящо поскъпване на имотите 2017 а не като Матросов да седиш на амбразурата

      Сега си мислиш че е по различно - Не е по различно - Посоката е нагоре колкото и да не ни харесва

      Както обичаш да казваш някой трябва да плати сметката за напечатените пари - Крайно времее е да се усетиш че това всъщност си ти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Прав си, гола вода са.

        Аз като прогнозирах по време на първия локдаун ръст от 10% се смеехте, сега плачете. Ако още чакате, още ще плачете. Още 10% поскъпване таз година.
        Да те питам и теб за обсоновка.Дай неопровержими доказателства за това което казваш?Здрав фундамент зад тази прогноза ?
        Аз ще ти дам обратната за миналата година и тя е проста.Локдауна беше Март 2020 НО икономиката ни не беше в криза,всички бизнеси,ние очаквахме че цирка ще свъши наесен,това обаче не се оказат така и сега сме в сценарий приказка без край.
        Реално България беше застигната от кризата късната есен с второто затваряне.За мен за да има ръст на имотите от тук нататък е важно да има спад в безработицата и ръст в икономиката,сигурност и персоектива в потребителите за техните очаквания по отношение на приходите им.
        Last edited by nkavrakov1982; 09.02.2021, 17:39.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          Краят на март не е много далече ако се окажа че знам повече от тях ще дойдеш ли да го признаеш???

          Мораториума е въведен за да се избегнат фалитите на засегнатите от пандемията хора - Какъв е смисълът той да бъде отменен преди те да имат възможност да се върнат към нормална работа ???

          Понякога е хубаво да ползвате и главите си не само да повтаряте какво казал тоя и оня
          А мислил ли си върху това каква е вероятността щом сега не можеш да върнеш 1000 лева след година или две да можеш да върнеш 10 или 20000 лева? И кой ще покрие загубите на банките за периода? И дали няма да се оскъпи цената на кредита, което смятам знаеш как се отразява на цените на имотите.....
          Last edited by mitko2848; 09.02.2021, 17:36.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            тези мораториуми замитат проблема под килима и той става по голям, МНОООГО ПО ГОЛЯМ. И повече ще страдаме ВСИЧКИ заради глупавите програми. Колкото по рано се настроим да живеем с корона толкова по добре. Всички купонджийски бизнеси в киреча - колкото по бързо фалират толкова по малко пари ще хвърлим в печката
            Бота никой от тук пишещите не твърди че като махнат мораториума ще стане по добре - То е ясно ще стане по зле

            Въпроса е кога ще бъде махнат - Какво ще се случи до тогава - Колко време след като е махнат ще почнат да се появяват отнетите имоти на пазара

            Ако мораториума го държат още 3 години какво те брига че си познал че като го махнат пазара ще падне ???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              И аз питам тия експерти като не могат да направят една прогноза ,че даже пише и че с оценките им било трудно,какви експерти са и с какви очи излизат ПАК да прогнозират ?Ей ме на мен един път дадох прогноза и до там.Тя се сбъдна де.
              Прав си, гола вода са.

              Аз като прогнозирах по време на първия локдаун ръст от 10% се смеехте, сега плачете. Ако още чакате, още ще плачете. Още 10% поскъпване таз година.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                Експерти анализират защо не се сбъднаха прогнозите им за спад в цените на жилищата

                https://www.dnevnik.bg/biznes/2021/0...ha_prognozite/

                [ATTACH=CONFIG]n3715314[/ATTACH]
                И аз питам тия експерти като не могат да направят една прогноза ,че даже пише и че с оценките им било трудно,какви експерти са и с какви очи излизат ПАК да прогнозират ?Ей ме на мен един път дадох прогноза и до там.Тя се сбъдна де.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Е са па ти чак па да ползват главите
                  тези мораториуми замитат проблема под килима и той става по голям, МНОООГО ПО ГОЛЯМ. И повече ще страдаме ВСИЧКИ заради глупавите програми. Колкото по рано се настроим да живеем с корона толкова по добре. Всички купонджийски бизнеси в киреча - колкото по бързо фалират толкова по малко пари ще хвърлим в печката
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Експерти анализират защо не се сбъднаха прогнозите им за спад в цените на жилищата

                    https://www.dnevnik.bg/biznes/2021/0...ha_prognozite/

                    Click image for larger version

Name:	zx780_4172725.jpg
Views:	1
Size:	27.3 КБ
ID:	3715314


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      Краят на март не е много далече ако се окажа че знам повече от тях ще дойдеш ли да го признаеш???

                      Мораториума е въведен за да се избегнат фалитите на засегнатите от пандемията хора - Какъв е смисълът той да бъде отменен преди те да имат възможност да се върнат към нормална работа ???

                      Понякога е хубаво да ползвате и главите си не само да повтаряте какво казал тоя и оня
                      Е са па ти чак па да ползват главите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        За твое добро ще е да слушаш мен - Ако беше слушал мен до сега Нямаше да загубиш пари даже щеше да си спечелил вече

                        От слушането на неправилните хора до момента парите ти за двустаен стигат вече само за студио
                        Кажи какво купи Януари ,цена на квадрат ,площ,приблизителна локация ,тип имот ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          Нормално е да се допитват до мене защото до момента прогнозите за посоката са ми верни понякога дале леко песимистични

                          Ти до момента нямаш нито една вярна прогноза - До теб ли да се допитват ???
                          Да вземеш да научиш кое е по голямо от 4 и 6 па тогава по малко глупости ще плещиш
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            https://www.bloombergtv.bg/a/17-v-ra...icheski-otskok

                            Ледчо тоя доклад от PWC не се връзва с твоите тези ,та се питам одитори ли да слушам теб ли


                            Но отскокът от 5% на глобалната икономика няма да бъде равномерен и той може да се превърне в действителност само при две условия: ваксинацията, ефективността на медикаментите срещу всички щамове и колко бързо препаратите достигнат до по-широк кръг от населението; и на второ място - до колко и до кога правителствата и централните банки ще продължат със своята подкрепа и в каква степен бенефициентите на тези средства ще ги усвояват".

                            Видя ли сега ,не са само парите важни ами и как ще се усвоят ,ако на теб ти дам едни пари и ти не направиш така че да вдигнеш потреблението ,бизнеса и работнните места ,какво очакваш ?
                            За твое добро ще е да слушаш мен - Ако беше слушал мен до сега Нямаше да загубиш пари даже щеше да си спечелил вече

                            От слушането на неправилните хора до момента парите ти за двустаен стигат вече само за студио

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Според мен от БНБ се допитват до него
                              Нормално е да се допитват до мене защото до момента прогнозите за посоката са ми верни понякога дале леко песимистични

                              Ти до момента нямаш нито една вярна прогноза - До теб ли да се допитват ???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                                Те шефовете на БНБ разправяха за края на март, но явно ти знаеш повече
                                Краят на март не е много далече ако се окажа че знам повече от тях ще дойдеш ли да го признаеш???

                                Мораториума е въведен за да се избегнат фалитите на засегнатите от пандемията хора - Какъв е смисълът той да бъде отменен преди те да имат възможност да се върнат към нормална работа ???

                                Понякога е хубаво да ползвате и главите си не само да повтаряте какво казал тоя и оня

                                Коментар

                                Working...
                                X