IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Изчерпал си оригиналните умозаключения,първо постижение за днес !
    Ценно отличие, мерси.

    Коментар


    • https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...sedmica.479696

      В момента се намираме в световна криза, голяма част от договорите не се изпълняват в срок, нещата не се случват и всичко това рефлектира върху търпението на гражданите на ЕС, каза министърът.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
        Може би трябва да се помисли форумът да е с работно време и модераторите да го заключват вечер около 21:00 часа. След това рязко се влошава състоянието на някои участници.
        Пък някои сутрин като се събудят и прочетат пропуснатото от снощи и направо ток ги хваща' изливат една бърза помия от десетина поста и отново заравят главата под юргана

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
          room-park.ru

          3000 евро/кв. в нов затворен комплекс на 3 км. от московското Околовръстно.

          Град със 71 милиардери, 9 млн. жители и 2 долара за бутилка воМежду да от половин литър.

          Наистина не виждам нищо странно да се искат 2 бона за Манастирски ливади.
          Надявам се да го казваш с ирония.
          Забелязвам желанието на повишителите тук да се опитват да поставят кочината в София на едно ниво със световни мегаполиси какъвто е очевидно Москва и да обясняват как били подценени жилищата тук.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
            "цените на наемите и имотите не спират"

            чак пък наемите да растат. Тая опорка е нова, за пръв път я чувам. Лъжите става все по-нагли.
            И аз това се учудих за движението на наемите' но според мен наемите са нарастнали номинално с 5%. Другите източници посочват 15% спад' но ако имаме 20% ръст на цените на имотите' наемите трябва да ги догонват с 15% и затова са спаднали с 15 % спрямо цените. Източника е Евростат' ако мислиш' че лъжат' дай да видим кой точно лъже и да го дамгосаме публично пред агенцията по вписванията за назидание на всички брокери' че и аз пия сънотворни заради тези високи цени.

            Коментар


            • room-park.ru

              3000 евро/кв. в нов затворен комплекс на 3 км. от московското Околовръстно.

              Град със 71 милиардери, 9 млн. жители и 2 долара за бутилка вода от половин литър.

              Наистина не виждам нищо странно да се искат 2 бона за Манастирски ливади.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Само за третото тримесечие на миналата година' имотите поскъпнаха с 4,8%


                https://www.economic.bg/bg/a/view/im...nno-poskypvane
                "цените на наемите и имотите не спират"

                чак пък наемите да растат. Тая опорка е нова, за пръв път я чувам. Лъжите става все по-нагли.

                Коментар


                • Може би трябва да се помисли форумът да е с работно време и модераторите да го заключват вечер около 21:00 часа. След това рязко се влошава състоянието на някои участници.
                  Last edited by Специалист по всичко; 11.02.2021, 13:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                    Само за третото тримесечие на миналата година' имотите поскъпнаха с 4,8%


                    https://www.economic.bg/bg/a/view/im...nno-poskypvane
                    Цeнитe нa жилищaтa ca ce yвeличили в 23 дъpжaви-члeнĸи и ca нaмaлeли в чeтиpи, ĸaтo нaй-виcoĸи ca били пoвишeниятa в Ecтoния (+105.1%), Унгapия (+ 92.2%), Люĸceмбypг (+90.5%), Лaтвия (+83.6%) и Aвcтpия (+81.3%). Haмaлeния ce нaблюдaвaт в Гъpция (-31%), Итaлия (-15.5%), Kипъp (-7.7%) и Испания (-4.9%)
                    Текста е от статията. Задай си въпроса до кои от изброените се доближава и подрежда Б-я и ще си отговориш какво идва скоро.

                    Коментар


                    • Само за третото тримесечие на миналата година' имотите поскъпнаха с 4,8%


                      https://www.economic.bg/bg/a/view/im...nno-poskypvane

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение

                        Ти го каза. Преди 2г. Преди 2г. цените бяха напълно различни. И 2019 и 2020г. си имаше сериозен ръст и всеки който казва противоположното си заравя главата в пясъка. Не случайно и аз продадох 2020г. тъкмо три имота. Всеки един беше описан подробно в старата тема, но уви...нея я няма.

                        Лорде каква е драмата с моя профил не разбрах? Някакви линкове, някакви азиатки, явно съм изтървал шоуто. Но гледам, че е имало забава и метла...

                        Ако някой желае да се види с мен лично в София да заповяда. Само ще го помоля срещата да е организирана тук във форума за да е видна за всички. Аз съм човек с много свободно време.

                        П.С. Левчо, гаража не става за джипка. Най-много 5та серия на БМВ да влезе. Гаража се продава отделно, но там кръгът от потенциални наематели е много малък, защото е накрая на каренцето, тоест 6 блока по 5 етажа. По скоро бих купил в Редута нещо на такива пари, защото в рамките на 200метра има десетки блокове
                        Ръст на цените има в София, Пловдив, Стара Загора, по морето. Не ги бъркай да поставяш всичките под един знаменател. https://m.imot.bg/details/1b161122072748838 23к евро двустаен. Ако имаш твой познат, който има познат който продава можеш да купиш на много по добра цена. Защото в по малките населини места не ползват брокери масово. Така, че сметни си сам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение

                          Ти го каза. Преди 2г. Преди 2г. цените бяха напълно различни. И 2019 и 2020г. си имаше сериозен ръст и всеки който казва противоположното си заравя главата в пясъка. Не случайно и аз продадох 2020г. тъкмо три имота. Всеки един беше описан подробно в старата тема, но уви...нея я няма.
                          Бота Кавръков - Горното си го принтирайте и си го сложете в рамка

                          Диск не задържай парите да чакаш да мине влак за да не изпаднеш в положението на горните двама - Ръстове ще има и тая година

                          Коментар


                          • https://m.facebook.com/story.php?sto...25544164473499 На фона на епк,то в изток...ето това е добра оферта

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Duran Разгледай мнение

                              Зависи къде се намира в кой град и местоположението в града. Аз лично говерех за гарсионера която се продаваше искаха и 15к евро купувача даваше 10к евро защото му се струваше скъпо. Също така познат си купи и тухла за 15к евро преди 2 години. Друг си купи двустаен за малко над 20 хиляди евро панел 64 квадрата. Така че няма мечти а реално сключени сделки за които говоря.
                              Ти го каза. Преди 2г. Преди 2г. цените бяха напълно различни. И 2019 и 2020г. си имаше сериозен ръст и всеки който казва противоположното си заравя главата в пясъка. Не случайно и аз продадох 2020г. тъкмо три имота. Всеки един беше описан подробно в старата тема, но уви...нея я няма.

                              Лорде каква е драмата с моя профил не разбрах? Някакви линкове, някакви азиатки, явно съм изтървал шоуто. Но гледам, че е имало забава и метла...

                              Ако някой желае да се види с мен лично в София да заповяда. Само ще го помоля срещата да е организирана тук във форума за да е видна за всички. Аз съм човек с много свободно време.

                              П.С. Левчо, гаража не става за джипка. Най-много 5та серия на БМВ да влезе. Гаража се продава отделно, но там кръгът от потенциални наематели е много малък, защото е накрая на каренцето, тоест 6 блока по 5 етажа. По скоро бих купил в Редута нещо на такива пари, защото в рамките на 200метра има десетки блокове

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL

                                Неговата активност означава само едно, в нокдаун е от локдауна и сега му виновен целия свят, сигурно и той търси свиждане с чаве, което с майка му се е изнесла в чужбина в следствие на доброто му поведение, матрица на Накавръка. Ако моето дете не съм в състояние да го виждам както при Кретена, бих изглеждал по същия начин на снимка, признавам
                                Бе през деня тук ме няма ,че съм по задачи ,прибирам се и гледам 6 страници активност. Вътре предимно един пасивен пеее....с е оакал всичко ! Що така бе, вземи се кротни или не ти връзва ?!

                                Коментар

                                Working...
                                X