IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Ако излезе там нещо като за теб, ще ти свирна, да видиш че съм човек!
    Имам нещо предвид, просто трябва дебнене, разпитване, контакти и чакане. Сега за 1700 може би няма да стане, но 1900-2000 е твърде възможно.
    Ако е направено скачам. Зависи от много неща. Ще видим Джони, интересни времена предстоят.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      На 1700 ако забиеш в Южен парк все едно си намерил Титаник с водолазна маска.
      Ако излезе там нещо като за теб, ще ти свирна, да видиш че съм човек!
      Имам нещо предвид, просто трябва дебнене, разпитване, контакти и чакане. Сега за 1700 може би няма да стане, но 1900-2000 е твърде възможно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Защо, колко са били преди? Активно търся в този район и от доста източници имам вече информация за цените и пазара там, както и какво се е продавало през годините, кое е празно, кое би могло да излезе на пазара...Познавам и хора, които живеят там. Няма случайни сред тях.
        В имот.бг има 2-3 огромни апартамента над 200 квадрата, но те са ми твърде големи.
        Никога не съм се интересувала от този квартал, но не мислех ,че има кой да плаща тези пари там. Приятели си купиха апартамент през 2006 г до басейн Спартак ,за 90000 евро. Това знам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
          Братя и сестри,

          Привет на всички след като дедо поп беше в панделста наречена бан без причина. Но дедо господ си знае работата и ще въздаде справедливост на модератора. Та да си дойда на думата, днес пътувах за София че имам там да подписвам един предварителен договор и когато пристигнах валеше сняг, духаше вятър, задръстванията бяха започнали и беше страшно. Запитах се аз за чий член дойдох в тая бабангъза. Това не е място за живот, това е меко казано клоака. В Албена сме се събрали доста живущи за постоянно, нашата улица е пълна, запознах се с няколко програмисти живеещи в махалата, на обяд и вечер пийваме бира в местната бакалия и също се събираме да плуваме на басейна на хотел Добруджа. И днес като дойдох в София без да искам възкликнах на глас:
          ”Porca miseria”, ...и тук живеят човешки същества!” Та така...
          Седларов, кога се опопи? Видя ли ми акта, за който ламтеше толкова? Беше качен тук за десетина минути, който видял-видял. Естествено с изтрити номера, имена и подписи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Сега по-скъпи ли са там ? Ужас !
            Защо, колко са били преди? Активно търся в този район и от доста източници имам вече информация за цените и пазара там, както и какво се е продавало през годините, кое е празно, кое би могло да излезе на пазара...Познавам и хора, които живеят там. Няма случайни сред тях.
            В имот.бг има 2-3 огромни апартамента над 200 квадрата, но те са ми твърде големи.

            Коментар


            • Братя и сестри,

              Привет на всички след като дедо поп беше в панделста наречена бан без причина. Но дедо господ си знае работата и ще въздаде справедливост на модератора. Та да си дойда на думата, днес пътувах за София че имам там да подписвам един предварителен договор и когато пристигнах валеше сняг, духаше вятър, задръстванията бяха започнали и беше страшно. Запитах се аз за чий член дойдох в тая бабангъза. Това не е място за живот, това е меко казано клоака. В Албена сме се събрали доста живущи за постоянно, нашата улица е пълна, запознах се с няколко програмисти живеещи в махалата, на обяд и вечер пийваме бира в местната бакалия и също се събираме да плуваме на басейна на хотел Добруджа. И днес като дойдох в София без да искам възкликнах на глас:
              ”Porca miseria”, ...и тук живеят човешки същества!” Та така... Не издържах, пих едно кафе и дадох газ за Банско. Утре съм на пистата. Нямам идея дали изобщо ще ми стъпи крака в апартамента, дано му намеря дългосрочен наемател и да не се налага да идвам често в тая кочина.
              Last edited by Арменския пoп; 11.02.2021, 22:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Ми ти вече не мож се класира и за ЕПК в Изток в дипломатическите ,имаше обява за 440 000 евра за там 170 квадрата с хол 80 квадрата оня ден.Така че не знам с тия 250 000 евра къде си тръгнала,ама не щеш да ставаш понижител.
                Не търся да купувам апартамент, аз вече имам такива Кавръков, тук не става дума дали искам или не искам да ставам понижител ,а дали това ще се случи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  На 1700 ако забиеш в Южен парк все едно си намерил Титаник с водолазна маска.
                  Нали знаеш истинската случка на апарта в Докторската,който се сринал с над 60% след 2008,ма година като цена.Смятай какво надуване е било.И сега от къде знаеш какво ще стане ?Всички плямпат за възстановяване и само го отлагат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Сега по-скъпи ли са там ? Ужас !
                    Ми ти вече не мож се класира и за ЕПК в Изток в дипломатическите ,имаше обява за 440 000 евра за там 170 квадрата с хол 80 квадрата оня ден.Така че не знам с тия 250 000 евра къде си тръгнала,ама не щеш да ставаш понижител.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      ж.к. Южен Парк, поне 150 кв.м., 1700-2200 според сградата, етажа и изложението.
                      На 1700 ако забиеш в Южен парк все едно си намерил Титаник с водолазна маска.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        ж.к. Южен Парк, поне 150 кв.м., 1700-2200 според сградата, етажа и изложението.
                        Сега по-скъпи ли са там ? Ужас !

                        Коментар


                        • Благодаря на коментиралите, принципно и аз мислех че е нещо такова но не бях убеден

                          Коментар


                          • https://www.skandal.bg/news/16130310...htata-pod-naem

                            СРИВ !!!

                            ХИЛЯДИ ОСВОБОЖДАВАТ ЖИЛИЩА ПОД НАЕМ В СОФИЯ !!!

                            собственици на колене пред наематели...

                            Няма как, свалихме наема, който бяхме определили първоначално. Пробвахме с по-висока цена, но няма клиенти, хората се отказват и търсят по-евтин имот. Откакто сме в епидемия, пазарът вече работи по съвсем различен начин“, споделят собственици на имоти, които от години отдават под наем.



                            В същото време, още преди пандемията, в края на 2019-а и началото на 2020-а доста хора купиха апартаменти в блокове ново строителство за инвестиции и все още извършват довършителни работи и обзавеждат. Тези апартаменти също ще изскочат в един момент на пазара и пренасищането ще е още по-голямо, предвиждат имотни експерти.

                            Брокерите по недвижимости съветват на този етап да не се купуват имоти с инвестиционна цел отдаване под наем. Според тях това е рисково начинание по време на кризата.
                            Last edited by nkavrakov1982; 11.02.2021, 22:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                              Замислих се ,я кажете на какви цени и къде искате да купите апартаменти ,че гледам тук всички това искат ?
                              ж.к. Южен Парк, поне 150 кв.м., 1700-2200 според сградата, етажа и изложението.
                              Last edited by ejonny2376; 11.02.2021, 22:01.

                              Коментар


                              • Замислих се ,я кажете на какви цени и къде искате да купите апартаменти ,че гледам тук всички това искат ?

                                Коментар

                                Working...
                                X