IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

    ми ще свикне я, къде ще ходи. Аз дори му казах на колко ще купи. 4500
    Къде, в Разсадника ли?
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Левчо , изпуснахме влака.... Айде аз имам псевдо оправдание , че кеша свърши и не ми се взимаха кредити , но можех да не се занимавам с довършване и тогава кеш щеше да има....
      Сега малко се навири пак / недостатъчно/ и гледам офертите като брой. На местата коитр ме интересуват за 3 месеца са МИНУС 30%.... като брой....
      Няма грешка....Взех вече да обмислям да се набутам на зелено с очаквана доходност 3% бруто и 1 година ремонти....ама тъщата не дава.... Направо не знам....

      А Джонката му се чудя що не купува на 2К на любимото му място ... Няма по-евтина да стане там поне....Иначе е започнал да осъзнава някои неща... Например че номинално измерено с пари имотитУ е нагорУ !Тва че спрямо розАвият домат ще поевтинееят го знаем/пишем отдавна.... А ние простосмъртните не можем да правим по 60% на година като него....Но други явно могат.... Ето щом дори Заплатката се поФали, че бил мЕлеонер.. При това положение как да падат имотитУ ?!
      Песи, и това при вече повече от милиард заминал само за 60/40 за бизнеса. И уж стопените мазнинки на навалицата.
      Никога не съм се съмнявал в милионерите и броя им в този форум. Те затова са мелеонери щото купуват винаги само на 50% от офертната.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Ето щом дори Заплатката се поФали, че бил мЕлеонер.. При това положение как да падат имотитУ ?!
        Заплатата се информира от Киро Брейка и Блиц.
        Може да е милионер в тайландски бахти и то ако е получил някоя нива в наследство

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Вече гледам по 4-5К€ оферти не ти правят впечатление. Явно свикваш, Джони.
          ми ще свикне я, къде ще ходи. Аз дори му казах на колко ще купи. 4500

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Вече гледам по 4-5К€ оферти не ти правят впечатление. Явно свикваш, Джони.
            Левчо , изпуснахме влака.... Айде аз имам псевдо оправдание , че кеша свърши и не ми се взимаха кредити , но можех да не се занимавам с довършване и тогава кеш щеше да има....
            Сега малко се навири пак / недостатъчно/ и гледам офертите като брой. На местата коитр ме интересуват за 3 месеца са МИНУС 30%.... като брой....
            Няма грешка....Взех вече да обмислям да се набутам на зелено с очаквана доходност 3% бруто и 1 година ремонти....ама тъщата не дава.... Направо не знам....

            А Джонката му се чудя що не купува на 2К на любимото му място ... Няма по-евтина да стане там поне....Иначе е започнал да осъзнава някои неща... Например че номинално измерено с пари имотитУ е нагорУ !Тва че спрямо розАвият домат ще поевтинееят го знаем/пишем отдавна.... А ние простосмъртните не можем да правим по 60% на година като него....Но други явно могат.... Ето щом дори Заплатката се поФали, че бил мЕлеонер.. При това положение как да падат имотитУ ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
              Замаушката май е решил да продава апартамента на Московска:

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61719900756921
              Вече гледам по 4-5К€ оферти не ти правят впечатление. Явно свикваш, Джони.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Насекъде скъпотия. София, морето, къщи, вили, къде видеха някои тези дискаунти не знам.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                  Замаушката май е решил да продава апартамента на Московска:

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61719900756921
                  Сега пак ли ти е скъпо? Купувай какво блееш? По-евтино няма да намериш. Иначе замаушката пак ще намери едни 500К под възглавницата и ще го отнесе.
                  Last edited by Арменския пoп; 31.03.2021, 18:38.

                  Коментар


                  • Замаушката май е решил да продава апартамента на Московска:

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61719900756921

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение

                      За теб е ясно че го харесваш и ти допада . По много въпроси имате сходни мнения и отношения . Но е снобски и псевдо културен а и фалшиво позитивен .
                      Прогнозите са му ясни - или са лъжливи или глупави
                      . Няма как да е трето защото просто никога не се случват
                      ами такъв си е. Но той не е виновен, че е отраснал в семейство на мои енориаши Прости му.

                      Коментар


                      • Самоцензурян сега ще писне на следобедния отговорник да изтрие всичко от сутринта с предлог ,,цитат на изтрит пост,,
                        Много си хитър Андрешкоян
                        Като не може цялата тема то поне уличаващите постове да се махат . Как иначе ще си развяваш супер яките прогнози които с години са точно обратното на случващото се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram

                          лордчето е образ.
                          пермабик и се дразни само от думата 'понижение' и ако някой говори срещу панелата като строителство.
                          не му е в стила.

                          да не флуудваме темата с глупости
                          В тази тема ти си известен само с последното. Колкото и лакейски да се самоцензурираш Кардашяне

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение

                            За теб е ясно че го харесваш и ти допада . По много въпроси имате сходни мнения и отношения . Но е снобски и псевдо културен а и фалшиво позитивен .
                            Прогнозите са му ясни - или са лъжливи или глупави . Няма как да е трето защото просто никога не се случват
                            Наистина, имаме припокриване, ние сме с малка разлика в годините.

                            От друга страна аз не харесвам и не вярвам в инвестициите в земя и акции. От инвестициите в земя сме се опарили преди време, а акциите са рискови. Но аз и с Купата се разбирам и той ме уважава,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram

                              изказът, точките, опитите за писане с диалектни думи... не са важни... енергията (и поведенческия модел) зад писаното значат много, за който може да върже 2 и 2

                              бъди здрав и прави точно обратното на това, което си мислиш, че се опитвам да ти внуша
                              така ще си 100% успешен.

                              този ти ник не е бил регистриран, когато казах, че пари паркирани в злато на 1200-1300$ ниво тогава ще може да купят доста повече площ...след време.

                              считам, че жълтото е божествена валута, а не инструмент за тото и лотария и е добро място за защита от валутен и инфлационен риск, а що се касе до нивата над 3500+лв само гледах и цъках изненадан от бурния ръст.

                              ето казвам ти - ако видиш нива под 1600$ и са ти останали някое и друго евро може да се замислиш за диверсификация ... пък ти направи обратното

                              успех
                              Какво приказваш нищо не ти се разбира. Забелязал съм по темите че като те попретиснат с истини и започваш да плещиш врели некипели.
                              Къде ти е срива в цените на НИ , къде са ти постовете за покупка на gold на 1200 и 1300 . Покажи де защо само се оправдаваш глуповато и не по темите
                              Много приказки малко смисъл .
                              Под 1600 всички ще започнат да ,,акумилират,, умнико за да го пишеш. Вметвам само че същото го пишеше и на 3500 лева . А за имотите от 5 години плещиш че ще се сринат . Чакаме до година време да започнеш мазно да обясняваш как не си имал точно това предвид а еди какво си .
                              Ако не се разцивриш на някой да изтрие и тази и друга тема

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение

                                За теб е ясно че го харесваш и ти допада . По много въпроси имате сходни мнения и отношения . Но е снобски и псевдо културен а и фалшиво позитивен .
                                Прогнозите са му ясни - или са лъжливи или глупави . Няма как да е трето защото просто никога не се случват
                                митак, кои са ти другите никове и имаш ли каравана и незавършен строеж във Банско ?
                                Че се колебая между един Слатински и един Балчишки кибик, кой, кой е.

                                Коментар

                                Working...
                                X