IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Да, 79% са преди пандемията. Не е лошо да се мислиш за празно или поне за ненапълнено буре. Това показва че дерзаеш, търсиш, не се доволен от себе си. Проблем са пълните бурета...но само стените са дебели.
    Сори Геодезиста, иди помогни и за метрото във Хаджи Димитър с познанията си, в моята сфера недей се рови щото за теб е друга галактика. А и не ми се спори, имам да драсна 12 мейла и си лягам. Бъди здрав и поддържай огъня, че без теб мрак.
    Чиче стига се пъчи у форум некЪв си ! Жалко не ами е и смешно. Стига принизява събеседниците си,лоша култура,ганьовска. Разбираемо е откъде е но все пак, вземи се в ръце .Нито дерзая ,нито търся . Поздрави !
    Last edited by pa4anga; 26.02.2021, 00:47.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      "Празното буре силно кънти" знаеш я нале ?!
      Да, 79% са преди пандемията. Не е лошо да се мислиш за празно или поне за ненапълнено буре. Това показва че дерзаеш, търсиш, не се доволен от себе си. Проблем са пълните бурета...но само стените са дебели.
      Сори Геодезиста, иди помогни и за метрото във Хаджи Димитър с познанията си, в моята сфера недей се рови щото за теб е друга галактика. А и не ми се спори, имам да драсна 12 мейла и си лягам. Бъди здрав и поддържай огъня, че без теб мрак.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Големите инвеститори в тухли и турски цимент са много тихичко тая вечер.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev

          Аз лекарства не предписвам, даже не ги и следя толкоз. Щото си от Ловеч затова ти го казвам, имаш шанс да стоплиш. Моята работа е финал, над мен няма никой, пълен анализ на проблема на един човек (разбира се не всички се нуждаят от този анализ) от което зависи и избор на терапия и смяна на терапия, защото нещата се променят. Демек години наред може да срещна пациент случайно само в коридора. И да се направя на нов, не от тази болница за да не ми задават глупави въпроси къде е доктор Петров....Иванов...кой от всичките?... или къде е асансьора като не четат даже кво пише по указателните табели.
          "Празното буре силно кънти" знаеш я нале ?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Тук си абсолютно прав, но трябва и да си достстъчно критичен и самокритичен най-вече. За да знаеш че 79% от населението има подобен тип поведенчески и засягащи оценка, самооценка нарушения.
            79% малко ми се вижда особено в днешното пандемично време. Осъвремени си източника.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              Къде, кво е и колко пара е тва? Резюмирай че не съм добър с линк от фейса....Яворов, Иван Асен. Ок. Но пара и параметри не видях.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • https://m.facebook.com/story.php?sto...14144472003333

                Топ локейшън

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                  Интересна тема ,там би могъл много да научиш за себе си .
                  Тук си абсолютно прав, но трябва и да си достстъчно критичен и самокритичен най-вече. За да знаеш че 79% от населението има подобен тип поведенчески и засягащи оценка, самооценка нарушения.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Никакъв проблем, това вече приказка като хората.
                    Ама ще ни изпържат брокерите. Знаеш ли колко вземат?
                    Имам един:
                    Office 103, Building 2
                    Emaar Square Downtown Dubai
                    PO Box 43 Duibai, UAE


                    И имена имам. Продават и в Лондон. Ако имаш интерес.
                    Last edited by bulgarian lev; 25.02.2021, 22:46.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Мечтите се превръщат в бълнуване насън и сляпа вяра граничеща с реалност, скъпи Шел. Утре съм на една докторска защита на един колега психиатър, чиято тема е: Подсъзнателно възникващи, но напълно критично осъзнаващи се диспропорционални личностни разстройства несвързани с трайни психопатии.
                      Интересна тема ,там би могъл много да научиш за себе си .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Да идем ли да попитаме. След спада в цените в дубай може този пентхауз да го заковем тримата - аз, ти, дебнещия...ще се бръкнем тримата с по около 300К€. Верно, като в Докторската на човек.
                        Никакъв проблем, това вече приказка като хората.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                          Човека не чете какви обяви пуска точно както ти статиите. Днес как продаде Старбъгса за 270К ... мани мани един дол дренки сте.
                          Мечтите се превръщат в бълнуване насън и сляпа вяра граничеща с реалност, скъпи Шел. Утре съм на една докторска защита на един колега психиатър, чиято тема е: Подсъзнателно възникващи, но напълно критично осъзнаващи се диспропорционални личностни разстройства несвързани с трайни психопатии.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Това ако му сметнеш цената върху светлия (истинския) квадрат, като нищо ще излезе цена близо до софийските кофтори в "топ локациите ново строителство", любими на песимиста. Какъв Дубай, какви пентхауси като можеш да купиш в Стрелбище?
                            Да идем ли да попитаме. След спада в цените в дубай може този пентхауз да го заковем тримата - аз, ти, дебнещия...ще се бръкнем тримата с по около 300К€. Верно, като в Докторската на човек.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Бай Саче, не съди по Света Троица за цяла София :-))))
                              Излез се поразходи в квартала, в който живееш. Огледай добре мизерията наоколо, после вземи гугъл мапса и обиколи из която се сетиш Европейска столица. Откриваш ли разликите?

                              Не разбирам как може някой да се радва на факта, че живее на най-гнусното място в Европа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://www.facebook.com/watch/?v=265586001672734

                                Това е апартамента на Джонката в Дубай...който му завижда,да се пукне от яд..
                                Аз съм казал ,трябва да сенаправи едно парти с момичета и да качим снимка тука във форума,ще има спукани жлъчки...ха ха
                                Това ако му сметнеш цената върху светлия (истинския) квадрат, като нищо ще излезе цена близо до софийските кофтори в "топ локациите ново строителство", любими на песимиста. Какъв Дубай, какви пентхауси като можеш да купиш в Стрелбище?

                                11500 квадратни фута са 1068 квадратни метра. Цената на квадрат излиза точно 7656 Еуро.

                                При цена от 4000 Евро на истински квадрат (на шпакловка и замазка) в ж.к. Изток цената е толкова изгодна, че всички арабски милиардери са се юрнали да купуват и за горкия песимист няма оферти. Богатите българи и те - вместо да си купят един такъв пентхаус в Дубай, теглят милионите от банките и купуват де що има двустаен из Гоце Делчев - все пак 500 лева наем на парче не са за изпускане.
                                Last edited by ejonny2376; 25.02.2021, 22:26.

                                Коментар

                                Working...
                                X