IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    The Markets Can Remain Irrational Longer Than You Can Remain Solvent

    уви....

    Абе да не се окаже, че годината на МЯУ-то ще е 2029-та? Или викаш, по-рано щото му се вижда едно ъгълче от шлифера... Нищо, ти си МЯУ-кай по 1 път на месец, пък все някога ще уцелиш. Лошото е, че има хора дето ти четат глупостите и се подвеждат по акъла ти. Какво става с фабриката за лавандулов спирт? Започна ли строителството?

    Виж какво, я по-добре ходи в темата за златото. Там си в свои води. Само корективния приятел там малко те тормози, но това не е болка за умиране.
    Last edited by Арменския пoп; 10.03.2021, 10:16.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
      https://www.investor.bg/bylgariia/45...udjeti-323187/
      ”Въпреки очакванията за спад на пазара на жилищни имоти след Covid, активността в София остава висока, а броят на реално сключените сделки продължава да расте при стабилни цени”
      Пита се в задачата: От какъв зор требеаше да се изручат толкова много жабета?
      и още един въпрос: Кога и къде е огрОмното МЯУ, което едно арменче поне по 3 пъти на година ни обещава?
      The Markets Can Remain Irrational Longer Than You Can Remain Solvent

      уви....


      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • https://www.investor.bg/bylgariia/45...udjeti-323187/

        ”Въпреки очакванията за спад на пазара на жилищни имоти след Covid, активността в София остава висока, а броят на реално сключените сделки продължава да расте при стабилни цени”


        Пита се в задачата: От какъв зор требеаше да се изручат толкова много жабета?

        и още един въпрос: Кога и къде е огрОмното МЯУ, което едно арменче поне по 3 пъти на година ни обещава?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

          Страхувам се, че и ти си изпуснал влака за покупка на нещо допълнително през миналата и тази година, остава да чакаш як спад.
          Нищо, че инфлацията е изгризала едни 5-10% от кеша и так дале.
          Така че ;;
          Естествено че съм изпуснал доста влакове, аз съм го и казвал. Трябваше да пазарувам по два-три още в прозореца 2014-2017 някъде. Но уви, трябва време и търсене, дори тогава.
          Ще чакам Гудо като всички. Ще го дочакам... на 3000 € ще ми се види прозорец.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Страхувам се че ако ти отговоря ще го приемеш лично и ще се засегнеш. А съм в отлично настроение тази вечер.
            Страхувам се, че и ти си изпуснал влака за покупка на нещо допълнително през миналата и тази година, остава да чакаш як спад.
            Нищо, че инфлацията е изгризала едни 5-10% от кеша и так дале.
            Така че ;;

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

              Ама това е инвестирането в имоти, ти какво мислиш. Ти като инвеститор как как мислиш да се състезаваш с някой който купуват на 4 пъти под "пазарната"? И не става ли твърде очевидно че си обречен на провал да се състезаваш с истинските инвеситотри?
              Страхувам се че ако ти отговоря ще го приемеш лично и ще се засегнеш. А съм в отлично настроение тази вечер.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Е целият съм в очакване какво и на кого ще завещаеш?
                Има на кого. Организация за защита на животните примерно. И не в България, защото тук всичко ще се открадне.
                Всичко съм обмислил и планирал вече.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  пеше, тебе може и изобшо да не те спомене в завещанието.
                  За мен е ясно ма поне ловешкия братчет Кратунчо да спомене

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    разбиват партона и се нанасят /обикновено са цели семейства мургавци/ после го сменят, оправят щетите и казват, то беше отворено.
                    бях чел за фирма, която се занимава с това да ги изкарва обратно от набраните имоти.
                    Да, има резон, ама някой ги е подучил.
                    Собственика трябва да докаже, че точно тия са счупили патрона, а не някакви други преди това Глаболие е, ако ти се натресат.
                    Абе, със сегашната пълзяща леберастия и неолиберализъм, нормалния работещ бял мъж няма НИКАКВИ права.
                    Всяко куче, гей, джендър, черен и жена имат повече права от нас.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Е целият съм в очакване какво и на кого ще завещаеш?
                      пеше, тебе може и изобшо да не те спомене в завещанието.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Абе не знам за годината. Баба ми от Априлци ми е разправяла как е била слугиня на някакви евреи в центъра на София в такава стара сграда. Англичаните почнали да хвърлят бомбите над София 43/44 година. Всичко живо се изпокрило в мазетата на тези сгради, които били с такива дебели зидове, че не се чувал и звук от взривовете.

                        Ако това беше строено от Артекс, да е паднало сто пъти досега (поне на 80-90 години са тези сгради). Това за инфо на Песимиста, който ми хвали новото строителство толкова много.

                        Ти що не вземеш твоя апарт да го обявиш за едни 4000 Евра на квадрат примерно? Малък е, общата сума няма да боли много, може пък да се намери някой напушен баровец да му хареса и да ти ги брои.

                        Печалба се реализира тогава, когато продадеш и кешираш. Иначе ако ще и Лондонски цени да достигнем, няма да си изкарал и стотинка ако не продадеш.
                        Прав си, това е смисъла на капиталовата печалба. Проблемът е че тези кинти не ми трябват в момента, по-скоро имам такива които стоят и нищо не ми носят. Но ще им дойде реда. Има и по-нетрадиционни инвестиционни ходове - в сферата на това което работиш.
                        Сега като участвах в един курс от Мерк ме питаха колко очаквам да бъде цената на един тест, отговорих им че цената се формира сложно, себестойност на китовете, брой тестове заложени в един run, labour, реинвестиционен процент, изплашане на машини, китове, наем, сътрудничество с други компании, транспортни разходи, доставки от други населени места и пр. Но огромна помощ оказа финансиста с арменска фамилия който им закова една цифра, предварителна разбира се...всичко е доста сложно в момента и лакомията е обречена на провал.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Аз като ида на оня свят да не мислиш, че ще ми пука кой къде ще се настани? Плюс това си има завещания и нотариуси и въпросът може да се уреди лесно.
                          Е целият съм в очакване какво и на кого ще завещаеш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Хм, необитаем имот в Испания през зимата с отворена врата. Колко ли такива имоти има?
                            Чети, писах и със подправен ключ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Баба ми е 25 набор. Била е момиче, неженена тогава. Майка ми е 49, аз съм 83. Не виждам нищо нередно.
                              Много се оплиташ в лъжите тоя път от мен да мине ще повярвам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Хм, необитаем имот в Испания през зимата с отворена врата. Колко ли такива имоти има?
                                разбиват партона и се нанасят /обикновено са цели семейства мургавци/ после го сменят, оправят щетите и казват, то беше отворено.
                                бях чел за фирма, която се занимава с това да ги изкарва обратно от набраните имоти.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X