IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Търся 4-стаен около Южния Парк. Този във Вазов е само временна диверсификация и единствено заради изгодната му цена. Ще го продам при първа необходимост от кеша.
    кръстова вада е близо до парка и мола
    тук много го хейтят квартала, че няма инфраструктура, но рано или късно ще проима, а ако вложиш малко пари за 2-3 парко места ще минеш хем по-тънко, хем по-широко, хем и за паркиране ще имаш.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Така е, но кухарките и мутресите искат новичко, в полите на Витоша и в затворен комплекс. А не такова маломерно и старо.
      Така е, една наскоро ми се хвалеше как живеели в "супер лукс" в затворен комплекс в Манастирски Ливади. А не схваща, че живее в блато без канал извън всякаква цивилизация и че сградата и най-вероятно е с максимален срок на годност от 20 години заради некадърно строителство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Търся 4-стаен. Този във Вазов е само временна диверсификация и единствено заради изгодната му цена. Ще го продам при първа необходимост от кеша.
        С 4-стайните проблема е голям, съгласна съм Защо не погледнеш новия строеж на Оборище ,мисля, че там съм виждала приличен такъв, а и локацията му е много добра.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Съгласна съм ,че 90 % от брокерите не разбират от имоти Нали купи апартамент във Вазов, още нещо ли търсиш ,че се занимаваш с тях ?
          Търся 4-стаен около Южния Парк. Този във Вазов е само временна диверсификация и единствено заради изгодната му цена. Ще го продам при първа необходимост от кеша.
          Last edited by ejonny2376; 30.03.2021, 10:32.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение


            Лошото е, че брокерите не са способни една обява да пуснат като хората, в която да опишат всички характеристики. Няма по-некадърно племе от тях. Само комисионната им е в главата, а дори не се усещат как губят потенциални клиенти с некадърно написани и лъжливи обяви.

            Тръгнала брокерицата да ми пише за "дух на Куба", "привкус на Хавана" и подобни простотии, а не е написала за състоянието на сградата, какви са светлите площи на мазето, тавана и апартамента, има ли асансьор и пр. важни подробности. Обява, писана за клиенти тип Тризначките или някоя плеймейтка, не и за сериозни хора с приготвен кеш.
            Съгласна съм ,че 90 % от брокерите не разбират от имоти Нали купи апартамент във Вазов, още нещо ли търсиш ,че се занимаваш с тях ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Специално това предложение може би не е чак толкова надценено. Възможно е площта да е 47 кв.м. без стените. Ако мазето и таванът са големи ( и също не влизат в площта), нещата се променят (макар и пак цената да си остава напудрена).

              Лошото е, че брокерите не са способни една обява да пуснат като хората, в която да опишат всички характеристики. Няма по-некадърно племе от тях. Само комисионната им е в главата, а дори не се усещат как губят потенциални клиенти с некадърно написани и лъжливи обяви.

              Тръгнала брокерицата да ми пише за "дух на Куба", "привкус на Хавана" и подобни простотии, а не е написала за състоянието на сградата, какви са светлите площи на мазето, тавана и апартамента, има ли асансьор и пр. важни подробности. Обява, писана за клиенти тип Тризначките или някоя плеймейтка, не и за сериозни хора с приготвен кеш.
              Така е, но кухарките и мутресите искат новичко, в полите на Витоша и в затворен комплекс. А не такова маломерно и старо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                airbnb гилдията се напечели и сега иска да кешира богато.
                друг е въпросът колко от апартаментите ще успеят да се пласират на цените, които собствениците търсят.
                Специално това предложение може би не е чак толкова надценено. Възможно е площта да е 47 кв.м. без стените. Ако мазето и таванът са големи ( и също не влизат в площта), нещата се променят (макар и пак цената да си остава напудрена).

                Лошото е, че брокерите не са способни една обява да пуснат като хората, в която да опишат всички характеристики. Няма по-некадърно племе от тях. Само комисионната им е в главата, а дори не се усещат как губят потенциални клиенти с некадърно написани и лъжливи обяви.

                Тръгнала брокерицата да ми пише за "дух на Куба", "привкус на Хавана" и подобни простотии, а не е написала за състоянието на сградата, какви са светлите площи на мазето, тавана и апартамента, има ли асансьор и пр. важни подробности. Обява, писана за клиенти тип Тризначките или някоя плеймейтка, не и за сериозни хора с приготвен кеш.
                Last edited by ejonny2376; 30.03.2021, 10:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                  Верно много навалица станахме. Само еЖони купува, доверения му адвокат не може да вдигне глава от задължения по покупки на имоти.
                  Ами ти? Оказа се,че нямаш нито един имот в София (гаражи, будки и мазета не се броят), да не говорим пък за нещо със свястна локация и качества.
                  Постоянно дрънкаш как щяло да има ръст от 30%, как другите били влакогонци и пр. А самият ти се оглеждаш за апартаменти някъде по пътя за Ихтиман, но и там се оказва скъпо и не купуваш.

                  Когато купиш апартамент за поне едни 200к, тогава имаш право да съдиш другите и да даваш акъли. До тогава си оставаш най-големият нулевак.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    А защо чакаш? Нали всичко е подценено, балон няма и предстои вечен ръст?

                    Ето ти нещо да паркираш кеша и да не му береш грижа повече.
                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...rwk&f1=1&fe7=1

                    Повишителите май най-много се плашите от цените. Или не купувате, щото не ви стиска, или рекламирате разни гета като Света Троица (понеже гроздето кисело и Вазов и Южен Парк били кофти локации). От тук май само понижители купиха по нещо.
                    airbnb гилдията се напечели и сега иска да кешира богато.
                    друг е въпросът колко от апартаментите ще успеят да се пласират на цените, които собствениците търсят.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                      Верно много навалица станахме. Само еЖони купува, доверения му адвокат не може да вдигне глава от задължения по покупки на имоти.
                      Може да послъгва за апартаментите, но иначе Джони е пътувал по света, умът му щрака (както се пее в една песен на клуб НЛО) и гледа на нещата глобално.

                      Личи, че е учил и не е тъп.

                      Last edited by Evgo; 30.03.2021, 09:51.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        А защо чакаш? Нали всичко е подценено, балон няма и предстои вечен ръст?

                        Ето ти нещо да паркираш кеша и да не му береш грижа повече.
                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...rwk&f1=1&fe7=1
                        .
                        Аман от луди. Сериозно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          Омръзна ми да чакам. В чакалнята не се диша вече от народ.
                          Верно много навалица станахме. Само еЖони купува, доверения му адвокат не може да вдигне глава от задължения по покупки на имоти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                            Омръзна ми да чакам. В чакалнята не се диша вече от народ.
                            А защо чакаш? Нали всичко е подценено, балон няма и предстои вечен ръст?

                            Ето ти нещо да паркираш кеша и да не му береш грижа повече.
                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...rwk&f1=1&fe7=1

                            Повишителите май най-много се плашите от цените. Или не купувате, щото не ви стиска, или рекламирате разни гета като Света Троица (понеже гроздето кисело и Вазов и Южен Парк били кофти локации). От тук май само понижители купиха по нещо.

                            Коментар


                            • Омръзна ми да чакам. В чакалнята не се диша вече от народ.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                САЩ не ги мисли- с под 3 процента фиксирана лихва за 30 години бих взел колкото пари ми дадат. Ние да му мислим, защото в България лихвите не са фиксирани а плаващи

                                Коментар

                                Working...
                                X