IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Ще си дойдат тука голи боси болни и гладни.Ако от мен зависи ще им отнема българското гражданство
    Що бе бай Пеше? Има хора с по 5К дка. Има общински площи за косене, поддържане, почистване. Навремето като ученик на бригада берех домати - поле големо, 5/5 км - у село Глава беше. Сега няма, ама има Розов домат. За 850 кинта чисто за 6 часа и още 850 за още 4 часа и на тръстиката. Вече ги гледам из Плевен - днес окосиха маса декари градски площи с едни машини и обраха чувалите с тревата.
    Така че има работа за тях. С обедна почивка по 1,30 часа ще се навият. Инак бегом марш на чуждата тръстика с ипотека до гроб.
    Last edited by bulgarian lev; 28.04.2021, 23:31.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Дойдоха си част от тях и много засмърдя на безродници и предатели на Родината.
      ДАНС не си върши достатъчно работата.
      Не спират да плюват срещу Отечеството, което ги е създало и образовало. Защо са толкова жестоки ли...не ги е ограбила България.., ограбила ги е държавата в която са емигрирали и надявали да просперират, а се оказали на дъното на социалната им стълбичка. Кретеня преди Великден го няма. Такъв хейтър няма да липсва на всеки социум.
      Ка да доде бре, Ловдиевич? Пеши ли? Ми тестове, глупости, той с 500€ бие калпака 14 дена в Италия, ми сеги? Ка да стане, той требе да продаде страннноприемницата за да дойде в Шумен и Ловеч...ми Солун? Ама на кого, кой ще я купи? Сговни се работата яко. А и момето може да е заминало отдавна в Шумен, била е ключа и Крети може да е вече в Оснабрюк, но в този на 15 км от Лович.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Абе, така е блазнещо е за него. Таргет си му е...
        Дори Ботич след Атинското приключение не помирисва подобни имоти, само настройва филтъра и се надява нещо читаво да излезе на цени като в неговото село. Ама пусти гнусни оферти, все едно един ги е пускал. дебели та дебели.
        Last edited by bulgarian lev; 28.04.2021, 23:32.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • https://www.bloombergtv.bg/a/16-bizn...-beton-i-tuhli
          Други страни правят нанороботи, България залага на бетон и тухли в плана си !!!
          +11111

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Има една обща черта на безродните лузъри - имат се за безценни бисери родени от скапан народ. За тях българите са тъпи, мързеливи, мафия и какво ли още не. Радват се на всяка новина за земетресение, наводнение, свлачище или катастрофа в България, защото те са "там", където такива неща не ставали. Мечтаят за провал на всичко българско и родно - сгради, метро, финанси, реколта, здравеопазване, спортисти, правителство и т.н. За други места не знам, но специално немците изключително презират такива индивиди, да говориш срещу собствения си народ за тях е явно доказателство, че си унтерменшeн.
            Голият патриотизъм е също толкова лошо нещо, колкото незаслуженото оплюване. Но когато някой е например тъп (използвам твоя дума), той просто е тъп, не е необходимо някакво родолюбие без покритие. И ако тръгнем да говорим с примери, не съм сигурен че ще се окажем много велики.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Тия мизерник като го гледам на снимката ако му стоваря еди десен прав в муцината директно ще се озове в приемната на адаша...Иначе клавишен бабаит....Не случайно навънка тоя боклук до имат за по долен и фнусен дори от чернилките
              Абе знам ,че тия дето по снимка се ориентират често ядЪт дървото с дръжката,та не се ежи толкоз

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Ще си дойдат тука голи боси болни и гладни.Ако от мен зависи ще им отнема българското гражданство
                Дойдоха си част от тях и много засмърдя на безродници и предатели на Родината.
                ДАНС не си върши достатъчно работата.
                Не спират да плюват срещу Отечеството, което ги е създало и образовало. Защо са толкова жестоки ли...не ги е ограбила България.., ограбила ги е държавата в която са емигрирали и надявали да просперират, а се оказали на дъното на социалната им стълбичка. Кретеня преди Великден го няма. Такъв хейтър няма да липсва на всеки социум.

                Коментар


                • Купидом- древногръцки бог на ипотеките

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Има една обща черта на безродните лузъри - имат се за безценни бисери родени от скапан народ. За тях българите са тъпи, мързеливи, мафия и какво ли още не. Радват се на всяка новина за земетресение, наводнение, свлачище или катастрофа в България, защото те са "там", където такива неща не ставали. Мечтаят за провал на всичко българско и родно - сгради, метро, финанси, реколта, здравеопазване, спортисти, правителство и т.н. За други места не знам, но специално немците изключително презират такива индивиди, да говориш срещу собствения си народ за тях е явно доказателство, че си унтерменшeн.
                    Ще си дойдат тука голи боси болни и гладни.Ако от мен зависи ще им отнема българското гражданство

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      навсякъде ги презират тия безродници.
                      и все за наш кретенчо се сещам като стане дума за унтерменш.
                      ама той пешето ше го оправи лятоска, като иде да се окъпе на осъма.
                      Тия мизерник като го гледам на снимката ако му стоваря еди десен прав в муцината директно ще се озове в приемната на адаша...Иначе клавишен бабаит....Не случайно навънка тоя боклук до имат за по долен и фнусен дори от чернилките

                      Коментар


                      • Колеги, много огледи ли имате днес, къде са всички?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                          Има една обща черта на безродните лузъри - имат се за безценни бисери родени от скапан народ. За тях българите са тъпи, мързеливи, мафия и какво ли още не. Радват се на всяка новина за земетресение, наводнение, свлачище или катастрофа в България, защото те са "там", където такива неща не ставали. Мечтаят за провал на всичко българско и родно - сгради, метро, финанси, реколта, здравеопазване, спортисти, правителство и т.н. За други места не знам, но специално немците изключително презират такива индивиди, да говориш срещу собствения си народ за тях е явно доказателство, че си унтерменшeн.
                          навсякъде ги презират тия безродници.
                          и все за наш кретенчо се сещам като стане дума за унтерменш.
                          ама той пешето ше го оправи лятоска, като иде да се окъпе на осъма.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Трудно е да измислиш поредната лъжа.Иначе е просто спряха ти социала и безславно се завърна гол и бос.
                            Има една обща черта на безродните лузъри - имат се за безценни бисери родени от скапан народ. За тях българите са тъпи, мързеливи, мафия и какво ли още не. Радват се на всяка новина за земетресение, наводнение, свлачище или катастрофа в България, защото те са "там", където такива неща не ставали. Мечтаят за провал на всичко българско и родно - сгради, метро, финанси, реколта, здравеопазване, спортисти, правителство и т.н. За други места не знам, но специално немците изключително презират такива индивиди, да говориш срещу собствения си народ за тях е явно доказателство, че си унтерменшeн.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Привет. Трудно е за обяснение, да речем обаче, че е станало почти изцяло заради чисто финансово-кариерни стимули. Освен това, в началото настройката ми беше доста различна, но в България попаднах на мафия, мърлявщина, мързел и фалш, които ми костваха адски много нерви през последните години.
                              Трудно е да измислиш поредната лъжа.Иначе е просто спряха ти социала и безславно се завърна гол и бос.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Ми, тогава не захлупвай нищо в София, избери Мюниш и бъди щастлив. Аз дълго се колебаех между Солун и Варна или Бургас и избрах последното в крайна сметка и въобще не съжалявам.
                                Бе той в София кенеф не може да купи а в Мюнхен дори няма пари да си плати да го пуснат в тоалетната.

                                Коментар

                                Working...
                                X