IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Той Левчо постоянно има нещо негово в тебе...
    Ама той не знае. Мисли че е седнал на ръчната спирачка.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

      ако ще си говорим с 'любопитни факти ' -
      знаеш ли че камилите на които си ринал
      ще те надживеят
      ако си помагал на главния камилски дофтур
      при някое камилско раждане малкото има
      40 години пред него
      ти - не
      Орто-олиго, още ли лазиш тук, бре?. Кога ще купиш пък ти имот? В следващия живот може, ама ако не си толкоз Олиго.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        То по селата ще има да подаряват / не че сега няма подобни/, ама в повечето е трудно да отгледаш деца и изкарваш пари по съвременните разбирания, а ако трябва линейка да викнеш може и няколко часа да си изчакаш.... Как ще смогнеш да караш детето всеки ден до близкият град на 20 км за училище, да работиш в ишлеме фабрика за 6-700 лева 12 часа на ден и с тези пари да поддържаш старата къща / да строиш нова абсурд/.... Затва колкото и да е чисто и да има добра храна хората се местят към големите градове и чужбина....Не че е ного убаво в Софията ама трябва да се оцелява.... Ей го децата в детските градини в София пак не стигат с много....
        Пак ти казвам да не пишеш глупости във форума.Навсякъде е различно.Село Учин дол е на десетина километра от Плевен.Училищен автобус кара децата до Плевен учат в бившето МГ сега начално училище..Автобуса спира почти пред дома на децата.Родителите бачкат в завода за кабели до Ловеч имат служебен транспорт автобус ги вози стигат за 20 минути...Линейката идва за около 10 минути пробвано е.И заплатите са им мад 1200 кинта чисто ако работят една събота само 1500.Това със заплатите по 700 кина е за такива къде ги мързи да работят ослушват се пушат пият кафета постоянно са до тоалетна и вечно мрънкат.Хората се върнаха от Испания и казват че там са научени на труд и затова си изкарват доста добри пари...нещата бавно се променят ама се променят.Когато поживееш на село ще разбереш че глупаци и мързели има навсякъде а най много глупаци има в София...Не пишете без да имате личен опит ей така щото една жена казала...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848

          Ти не пишеше ли преди по колко бира сте пили и как си обичал да затваряш кръчмите
          В безгрижните години да. Сега това няма как да стане.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin

            Селски, бачкането е само за роби като теб, ей туй съм схванал прекрасно - те затова и си бил гастар в средата на нищото, а дори най-черните около теб са си живяли на твой гръб
            Мен ме вълнува дохода. Ти си работи, не ми пречиш - луд умора няма.
            Той Левчо постоянно има нещо негово в тебе...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat

              А така, че и богати новодомци щом твоите неща поръчват....:-)
              Това все за около Варна ли става въпрос ?
              Да, но имам поръчки и от Франция .
              Last edited by blackaquarius; 23.05.2021, 16:55.
              Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от blackaquarius
                Пичове не знам за вас, но аз сам луднал от поръчки за обзавеждане на новодомци.Такъв оборот не съм виждал от години.
                п.п. Покрай бума с продажбите май и аз ще захлебя.
                Няма изненади. Бумът в новото строителство води до бум в довършителни и мебели. Управлявай си парите умно и си бетон подготвен за края на супер цикъла
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Пероня не разбра че закриха и жп линията, виси и чака. Разбира нещата постфактум. И в мечти минава живота му...два пъти по-малко отколкото на един гарван.
                  ако ще си говорим с 'любопитни факти ' -
                  знаеш ли че камилите на които си ринал
                  ще те надживеят
                  ако си помагал на главния камилски дофтур
                  при някое камилско раждане малкото има
                  40 години пред него
                  ти - не

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    За Попето (Купата) - такава яка къща се продаде в Кайлъка за 25 дена може би. Камък първи етаж, обли веранди, нагоре етаж и още една пристройка. С терен около декар, аристократична ограда от ковано желязо...страхотна е, реставрирана и обновена, но от старите номенклатурни имоти. Тъкмо щях да питам. Цената е около 250-300К € предполагам. Мястото е уникално, но до пътя същевременно, на около 6-7 км от града.
                    Нищо, за спящ на перона като мен остава далеч по-тънкия вариант с парцел и кеф ти сглобяема къща, кеф ти 2 каравани за разпускане. Все пак 250-300К е кеф, но кой знае какъв доход не би имало, освен може би епизодични отдавания за частни партита.
                    какво попе каква купа бе камилски
                    тук за малко беше колежката Станчева
                    олекнала със 100 грама живо месо
                    но сега разбирам от едно моди че 2-3 дена се опитва
                    да си ги лепи с тиксо
                    и щяла да се връща като митрополит Въртоломей
                    само където номера с лепенето е труден и не става
                    ще се получи нещо като
                    папеса йоана каравана

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      6 К лева ли? Може, зависи на кого и от вашата информираност. Но грешиш ужасно.
                      Малко по-долу обясних за тънкия хумор. Естествено, че не е 6К лв. 6К лева са 2 максимални осигурителни дохода.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от blackaquarius
                        Пичове не знам за вас, но аз сам луднал от поръчки за обзавеждане на новодомци.Такъв оборот не съм виждал от години.
                        п.п. Покрай бума с продажбите май и аз ще захлебя.
                        Пероня не разбра че закриха и жп линията, виси и чака. Разбира нещата постфактум. И в мечти минава живота му...два пъти по-малко отколкото на един гарван.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Ко да напрая сега... ?! Кой както сам си го направи.... Ти ще живееш кат цар след пенсиониране с 50 евровата количка , а аз ще страдам..., ама никой не ми е виновен за грешните избори и слаби възможности дето съм имал от село :-)
                          Никой ти не е виновен, че си в страна с ниски доходи и високи цени. Сам си си допринесъл.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Аз пък винаги съм харесвал Надежда и се чудя защо е толкова евтино спрямо другите квартали....
                            ами населението е тип селяндур и е преобладаващо твърде възрастни хора .. на мен ми е и доста шумно, до преди някоя друга година престъпността беше потресаваща в надежда и още е, но има някакво затишие последно време .. работнически квартал е принципно , но най големите недостатъци са възрастните изкукуригали хора .. и малко по младите също не са особено читави иначе е уреден .. има почти всичко необходимо в близост .

                            Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Ми не е такава сметката.... 500 лева е разликата ама без амортизацията и разходите за ремонти, данъци и т.н. За тях още 500 лева за същото ниво. Сега друг е въпроса като е тяхно / демек на банката/ мове 20-30 години да не го пипнат и нищо да не сменят/оправят.
                            Би била 500 лева разликата ако са наели апарт на шпакловка и замазка и му плащат данъците и разходите за ремонти на сградата....
                            Почти съм сигурен, че са премълчали и за разходите по прехвърлянето и по ипотеката или още не са им дошли. За целта ще им отидат едни 15К лева когато дойде време = на 2 години наем....
                            150 К € е тотал сметката, с включени бани, кухни, прехвърляне и т.н. едния взема 83 кв за 128 К € другия 80 кв. за 125 К € но грубо стигат до 150 К € със всичко ..
                            действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                              надежда .. не ми харесва честно казано, но към момента мисля, че е адекватно за ситуацията .. за по убаво место и тула искат прекалено много още на дупка .. ако умекнат ще го мисля, може и аз да умекна, ама бърза работа нямам .. когато тогава
                              Аз пък винаги съм харесвал Надежда и се чудя защо е толкова евтино спрямо другите квартали....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                                именно, това им обяснявах и аз, ама те ми излизат с довода, че плащат 700 лева наем за същия години и още 500 лева се някак ще се изкарат .. оптимистично и дори реалистично за двама души по 250 лева не е болка за умиране, ама днес ... а утре при лихва по 2 която също е реалистична след 2-3 години да кажем ? ....
                                Ми не е такава сметката.... 500 лева е разликата ама без амортизацията и разходите за ремонти, данъци и т.н. За тях още 500 лева за същото ниво. Сега друг е въпроса като е тяхно / демек на банката/ мове 20-30 години да не го пипнат и нищо да не сменят/оправят.
                                Би била 500 лева разликата ако са наели апарт на шпакловка и замазка и му плащат данъците и разходите за ремонти на сградата....
                                Почти съм сигурен, че са премълчали и за разходите по прехвърлянето и по ипотеката или още не са им дошли. За целта ще им отидат едни 15К лева когато дойде време = на 2 години наем....

                                Коментар

                                Working...
                                X