IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
    Отдавна не съм писал гледам Кавръка го няма да не си е посегнало това момче се притесних

    Гледам цената на желязото и строителните материали се сринала

    Цените на храната и петрола яко надолу

    Имотите потънали

    Май яко се изложих че до края на годината имотите ще скочат над 20%?
    Ледчо, неприемането на реалността във форума е добило панелни размери.... без общите части....
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 24.05.2021, 21:27.

    Коментар


    • Отдавна не съм писал гледам Кавръка го няма да не си е посегнало това момче се притесних

      Гледам цената на желязото и строителните материали се сринала

      Цените на храната и петрола яко надолу

      Имотите потънали

      Май яко се изложих че до края на годината имотите ще скочат над 20%?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

        Чекай сега. Ти толкова ли си фрустриран че да носиш новини от Англия? Или вече забрави старите опорки? Виж какво пазя на десктопа сега и ще ти го пускам всеки път като се фрустрираш.
        ти чети там статиите и помисли летния сезон, дали не може да го прекараш на открито.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

          1500+ евро на квадрат в кв. Витоша! Начи Жонката да се приготвя за 3000 в Иван Вазов.
          3000 за Вазов, но не в неговите предпочитани локации на квартала.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            7
            7 кв м ?
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              7
              Уважаеми съфорумци, драги приятели,

              тези вечер съм канен на романтична вечеря в един от 7-те апартамента на кака Бонка. Аз, като джентълмен от най-висша класа, вечерям само с каки, чиито жилища вървят по минимум 3000 Еврака на квадрат. Кака Бонка засега единствена във форума изпълнява този скромен критерий.

              Незабравимата, опияняваща романтика ще бъде допълнена с уругвайско бонфиле от личната малка ферма на моя приятел и бивш колега Франк Кванте, а продуктите за салатния микс ще бъдат предоставени от най-големия производител на чушки и краставици в Плевенския край - бай Пеше СветаТоицки. Македонското вино ще бъде специална селекция - от избата на големия Бански инвеститор Леля Станка, а коктейлите в края на вечерта ще бъдат лично приготвени от най-добрия барман на Гоце Делчев за всички времена (Оптимиста на Трета Степен).

              Какво ще се случи след вечерята в една от просторните спални с гледка към връх Дупевица (чудесно се вижда от повечето Люлински тераси с Южно изложение) е единственият детайл, който ще спестя поради безпрекословното ми уважение към кака Бонка и нейната интимност.
              Last edited by ejonny2376; 23.05.2021, 21:54.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                каква я мислихме а тя каква стана
                https://www.pariteni.bg/novini/imoti...naemite-239087
                Чекай сега. Ти толкова ли си фрустриран че да носиш новини от Англия? Или вече забрави старите опорки? Виж какво пазя на десктопа сега и ще ти го пускам всеки път като се фрустрираш.

                Коментар


                • каква я мислихме а тя каква стана
                  https://www.pariteni.bg/novini/imoti...naemite-239087
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Бонке, ти досега все раздаваш умни съвети, но не споменаваш колко и какви имоти имаш. Не е редно така - на чужд гръб е лесно. Кажи ми ти колко имоти за по 3000 на квадрат можеш да си позволиш.
                    7

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      1500+ евро на квадрат в кв. Витоша! Начи Жонката да се приготвя за 3000 в Иван Вазов.
                      Бонке, ти досега все раздаваш умни съвети, но не споменаваш колко и какви имоти имаш. Не е редно така - на чужд гръб е лесно. Кажи ми ти колко имоти за по 3000 на квадрат можеш да си позволиш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                        150 К € е тотал сметката, с включени бани, кухни, прехвърляне и т.н. едния взема 83 кв за 128 К € другия 80 кв. за 125 К € но грубо стигат до 150 К € със всичко ..
                        1500+ евро на квадрат в кв. Витоша! Начи Жонката да се приготвя за 3000 в Иван Вазов.

                        Коментар


                        • Модератор не говоря с теб престани да триеш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            не става
                            нурелето го забраниха
                            Не се притеснявай има още по складовете.Но то един път е достатъчен са ше имаме паметници на простотията по пътя за Цариград...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Не е баш така - цитираните 20.000 души имат доходи над 108.000 годишно, като тук влиза абсолютно всичко декларирано - дивиденти, наеми, заплати, криптовалути и подаръци от тъщата (естествено без сивата част). Това за 2019 мисля, предполагам скоро ще излезе за 2020 година и очаквам нещата да изглеждат по-зле. Това е статистика на министерството на финансите - деклариран общ облагаем доход и не доход от работна заплата.

                              Дори в ИТ-фирмите заплата от 9000 лева получават само големите - те пак са под 3% от общия персонал. Какво остава за цялото население. 0,5% е някъде числото, един на 200 души.
                              Тука има някакви наченки на разум

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Преувеличаваш и то много.
                                В Иван Вазов наскоро слагахме хидроизолация на покрива. Някакви 2500 лева мисля, които си се бяха събрали в касата, защото плащаме по 5 лева на месец за "фонд ремонт и обновяване" и не се наложи даже да се събират пари допълнително. Има май 3 апартамента, които не са плащали с години нищо - двата са на изчезнали по чужбините наследници, третият е на една луда бабка. Ами търпим ги и плащаме останалите - няколко лева месечно повече голям праз. Нищо чак толкова сериозно не е. Повечето семейства в тези райони са ако не богати то поне средна класа и са все разбрани хора. 1-2ма да създават проблеми при вход от 20-30 апартамента е нищо и се търпи.

                                В панелката в Люлин или в ЕПКто в Света Троица ми е ясно, че нещата са трагични. Там обаче не ходим нито ти, нито аз да търсим.

                                Мен пък при новото строителство ме дразнят разни млади келеши на по 30 с номера РК, КН и ВР, които масово живеят под наем или на които татко им е платил жилището, а дори името си не могат да кажат на книжовен Български Език.
                                Е нали у Вазов живееше елита са PK KH BP хи хи хих то е ясно че ти нито кола имаш нито книжка затова и не те питам повече нищо.Е тука се вижда с какъв елит живееш щото нали по деуги места извън Вазов не ходиш....Ха ха ха деба и смешниците ви...какка за 1000 евро имаше ли нощеска

                                Коментар

                                Working...
                                X