IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    7
    7 кв м ?
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      7
      Уважаеми съфорумци, драги приятели,

      тези вечер съм канен на романтична вечеря в един от 7-те апартамента на кака Бонка. Аз, като джентълмен от най-висша класа, вечерям само с каки, чиито жилища вървят по минимум 3000 Еврака на квадрат. Кака Бонка засега единствена във форума изпълнява този скромен критерий.

      Незабравимата, опияняваща романтика ще бъде допълнена с уругвайско бонфиле от личната малка ферма на моя приятел и бивш колега Франк Кванте, а продуктите за салатния микс ще бъдат предоставени от най-големия производител на чушки и краставици в Плевенския край - бай Пеше СветаТоицки. Македонското вино ще бъде специална селекция - от избата на големия Бански инвеститор Леля Станка, а коктейлите в края на вечерта ще бъдат лично приготвени от най-добрия барман на Гоце Делчев за всички времена (Оптимиста на Трета Степен).

      Какво ще се случи след вечерята в една от просторните спални с гледка към връх Дупевица (чудесно се вижда от повечето Люлински тераси с Южно изложение) е единственият детайл, който ще спестя поради безпрекословното ми уважение към кака Бонка и нейната интимност.
      Last edited by ejonny2376; 23.05.2021, 21:54.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        каква я мислихме а тя каква стана
        https://www.pariteni.bg/novini/imoti...naemite-239087
        Чекай сега. Ти толкова ли си фрустриран че да носиш новини от Англия? Или вече забрави старите опорки? Виж какво пазя на десктопа сега и ще ти го пускам всеки път като се фрустрираш.

        Коментар


        • каква я мислихме а тя каква стана
          https://www.pariteni.bg/novini/imoti...naemite-239087
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Бонке, ти досега все раздаваш умни съвети, но не споменаваш колко и какви имоти имаш. Не е редно така - на чужд гръб е лесно. Кажи ми ти колко имоти за по 3000 на квадрат можеш да си позволиш.
            7

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              1500+ евро на квадрат в кв. Витоша! Начи Жонката да се приготвя за 3000 в Иван Вазов.
              Бонке, ти досега все раздаваш умни съвети, но не споменаваш колко и какви имоти имаш. Не е редно така - на чужд гръб е лесно. Кажи ми ти колко имоти за по 3000 на квадрат можеш да си позволиш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                150 К € е тотал сметката, с включени бани, кухни, прехвърляне и т.н. едния взема 83 кв за 128 К € другия 80 кв. за 125 К € но грубо стигат до 150 К € със всичко ..
                1500+ евро на квадрат в кв. Витоша! Начи Жонката да се приготвя за 3000 в Иван Вазов.

                Коментар


                • Модератор не говоря с теб престани да триеш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    не става
                    нурелето го забраниха
                    Не се притеснявай има още по складовете.Но то един път е достатъчен са ше имаме паметници на простотията по пътя за Цариград...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Не е баш така - цитираните 20.000 души имат доходи над 108.000 годишно, като тук влиза абсолютно всичко декларирано - дивиденти, наеми, заплати, криптовалути и подаръци от тъщата (естествено без сивата част). Това за 2019 мисля, предполагам скоро ще излезе за 2020 година и очаквам нещата да изглеждат по-зле. Това е статистика на министерството на финансите - деклариран общ облагаем доход и не доход от работна заплата.

                      Дори в ИТ-фирмите заплата от 9000 лева получават само големите - те пак са под 3% от общия персонал. Какво остава за цялото население. 0,5% е някъде числото, един на 200 души.
                      Тука има някакви наченки на разум

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Преувеличаваш и то много.
                        В Иван Вазов наскоро слагахме хидроизолация на покрива. Някакви 2500 лева мисля, които си се бяха събрали в касата, защото плащаме по 5 лева на месец за "фонд ремонт и обновяване" и не се наложи даже да се събират пари допълнително. Има май 3 апартамента, които не са плащали с години нищо - двата са на изчезнали по чужбините наследници, третият е на една луда бабка. Ами търпим ги и плащаме останалите - няколко лева месечно повече голям праз. Нищо чак толкова сериозно не е. Повечето семейства в тези райони са ако не богати то поне средна класа и са все разбрани хора. 1-2ма да създават проблеми при вход от 20-30 апартамента е нищо и се търпи.

                        В панелката в Люлин или в ЕПКто в Света Троица ми е ясно, че нещата са трагични. Там обаче не ходим нито ти, нито аз да търсим.

                        Мен пък при новото строителство ме дразнят разни млади келеши на по 30 с номера РК, КН и ВР, които масово живеят под наем или на които татко им е платил жилището, а дори името си не могат да кажат на книжовен Български Език.
                        Е нали у Вазов живееше елита са PK KH BP хи хи хих то е ясно че ти нито кола имаш нито книжка затова и не те питам повече нищо.Е тука се вижда с какъв елит живееш щото нали по деуги места извън Вазов не ходиш....Ха ха ха деба и смешниците ви...какка за 1000 евро имаше ли нощеска

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Жонка ама послъгваш бе пак.Дори и да имаш човек в НАП той може да ти каже само осигурителният доход.Казах ти че содта тъпичък и не можеш да лъжеш
                          Току що каза поредната велика умнотия.
                          На целия АЕЦ мога да искарам заплатите по ЕГН, заедно с платения ДОД и осигуровки за колкото искаш години назад. Стига да поискам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Преувеличаваш и то много.
                            В Иван Вазов наскоро слагахме хидроизолация на покрива. Някакви 2500 лева мисля, които си се бяха събрали в касата, защото плащаме по 5 лева на месец за "фонд ремонт и обновяване" и не се наложи даже да се събират пари допълнително. Има май 3 апартамента, които не са плащали с години нищо - двата са на изчезнали по чужбините наследници, третият е на една луда бабка. Ами търпим ги и плащаме останалите - няколко лева месечно повече голям праз. Нищо чак толкова сериозно не е. Повечето семейства в тези райони са ако не богати то поне средна класа и са все разбрани хора. 1-2ма да създават проблеми при вход от 20-30 апартамента е нищо и се търпи.

                            В панелката в Люлин или в ЕПКто в Света Троица ми е ясно, че нещата са трагични. Там обаче не ходим нито ти, нито аз да търсим.

                            Мен пък при новото строителство ме дразнят разни млади келеши на по 30 с номера РК, КН и ВР, които масово живеят под наем или на които татко им е платил жилището, а дори името си не могат да кажат на книжовен Български Език.
                            Ти нищо бе си правил и нищо не си слагал хазяина го е направил ти си плащай наема.Ние обаче в Света Троица нямаме подобни проблеми.Покрива ни е скатен и е с медна ламарина.. ремонтираме само повредени от сняг и лед улуци и то много рядко..Плащай си наема за ремонтите си има собственици да се грижат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Абе ти малоумен ли си? Защо да надхитрявам НАП, просто си опазих парите, това си е мое право и законът е на моя страна. Имах опция да купувам акции с 40% отстъпка, използвах я.
                              Дреме ми за Виметата в момента, аз моя период в САП си го изкарах с песен и го затворих преди 10 години вече, ама мелеони, ама апартаменти - винаги има и по-голяма риба, че и се отнася за единични позиции - дай сега да им броя парите, а? Да седят в София, да дишат с пълни гърди, да ги мори шум и трафик - ако ще милиардери да са, пак ще съм по-здрав и усмихнат от тях, ще живея 10ина години отгоре и накрая всички ще ни закопат без пари.

                              ПП: $27.43 на акция е дивидентът на Виметата и то в джобовете на ДЕЛ еднократно при това, леко бачкерите във фирмата да не видят апартамент дивидент. Пак си спал отвит.
                              Ти си топ намбър уан айдиът в този форум без конкуренция за всички времена.Щял да живее ха ха ха ха Сигур Господ ти е издал документ....хи хи хих хиииии човек дето са го изритали близките му не живее дълго.Намери най накрая някоя индийка за сериозна връзка смешник

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Да уточним все пак, че ВМВАРЕ акцията никога не е стигала 1000 долара, а 200 и то преди пандемията. Освен това познавам доста хора оттам и дори съм привличал техен човек да работи за нас. Заплатите им изобщо ама изобщо не са в топ 5 на IT-компаниите даже. Понеже са големи и са име, много хора се бутат да ходят там, акълът им обаче идва доста бързо и се махат. Всичко е побългарено, а американците ги третират като последни прошляци и черноработници.
                                Хората с пакети, каквито ти споменаваш, са малко и са все хора на някого. Впрочем твърде лесно е да получиш списък с точните заплати на която и фирма в България се сетиш. Все пак сме България. Повечето сериозни фирми имат такива списъци и това им е основното оръжие при борбата за привличане на тези 1% кадри, които правят 99% от оборота. Имам човек във НАП - както се пее в една велика песен.

                                Виждам как всячески се опитваш да изкараш България с по-високи заплати от Германия, САЩ и Швейцария, но си далеч от истината. В един друг форум имаше подробна анкета за заплати и бонуси - разтърси се и ще го намериш. Отразява истината на 100%.
                                Жонка ама послъгваш бе пак.Дори и да имаш човек в НАП той може да ти каже само осигурителният доход.Казах ти че содта тъпичък и не можеш да лъжеш

                                Коментар

                                Working...
                                X