IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Браво, ако си го направил! Само злобата и горчивината с която пишеш не кореспондира с този знаменит триумф на пазара на НИ.
    няма такова нещо ,горчивина има в думите на човек който непрекъснато квалифицира и то с някакво фалшиво чувство на превъзходство У някакъв си форум. А в живия живот от шамар се е насрал. Пак казвам, който знае днес къде се крие заека ще спечели много. от имотиту няма да е !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Колко спекулантски сделки си врътнал с имоти досега? Като купи едно време в кв. Свобода ли?
      една плевенски, и то щото ми изпадна и ми хареса да ти кажа. принципно в съвсем друга посока са моите търсения, ако мога така да се изразя .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        като човек който е правил марж от 20к евра за два месеца да ти кажа хич не си наясно но няма и смисъл да ти се говори . и не ,не се отъждествявам с никого, зачети си мненията като си трезвен и ще се убедиш, само плюваш.
        Браво, ако си го направил! Само злобата и горчивината с която пишеш не кореспондира с този знаменит триумф на пазара на НИ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          имота ме вълнува за спекула,далече сме още от тоя момент.
          Колко спекулантски сделки си врътнал с имоти досега? Като купи едно време в кв. Свобода ли?
          Да приемем че си правил. Само ти ли си? Не. Е, тогава понижение ли чакаш, те само от придобиването имотите слагат по 7% отгоре.
          Last edited by bulgarian lev; 21.06.2021, 23:53.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Аз не съм ти виновен, че се отъждествяваш с някого, а сделка с имот и спекула е най-грандиозната глупост, която може да се прочете
            като човек който е правил марж от 20к евра за два месеца да ти кажа хич не си наясно но няма и смисъл да ти се говори . и не ,не се отъждествявам с никого, зачети си мненията като си трезвен и ще се убедиш, само плюваш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga

              сига квалификации бе, можеш ли да пишеш нормално без да трябва някой да те ошамари ?!
              Аз не съм ти виновен, че се отъждествяваш с някого, а сделка с имот и спекула е най-грандиозната глупост, която може да се прочете

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Купува розови домати от бай Пешо на 5 лв големи количества и ги носи на пазарищата в Сф по 5-7. Маржа е страхотен.
                А пък да седиш на заплата е смисъла на всеки човек. и как беше да се развиваш интелектуално във някакъв форум квалифицирайки хората дори и през работно време . чудно просто !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                  я кажете какво да прави човек с пари, който не иска да си купува тухли, не защото са много скъпи или много евтини, а просто защото не го устройва маржа ..
                  Купува розови домати от бай Пешо на 5 лв големи количества и ги носи на пазарищата в Сф по 5-7. Маржа е страхотен.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                    я кажете какво да прави човек с пари, който не иска да си купува тухли, не защото са много скъпи или много евтини, а просто защото не го устройва маржа ..
                    В момента единствено разни стратегии с опции имат гарантирана доходност, ама от България е невъзможно за изпълнение понеже няма как да си осчетоводиш чисто. Фирма в чужбина си трябва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                      я кажете какво да прави човек с пари, който не иска да си купува тухли, не защото са много скъпи или много евтини, а просто защото не го устройва маржа ..
                      не могат да ти отговорят ,защото не знаят !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                        я кажете какво да прави човек с пари, който не иска да си купува тухли, не защото са много скъпи или много евтини, а просто защото не го устройва маржа ..
                        Прегледай останалите последни около 230 теми в инвестора и дано намери душата ти покой синко! Тази, без любезната намеса на един безимотен модератор с наслагването, гони 110 000. Виж и другите алтернативи с колко са

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Това са глупости. Това никога не е било.
                          Той тогава не е бил в България и не му е ясно . Но пък е вложил дългогодишния си труд в 60квадрата в докторска, и смята ,че е спасил кеша и сега злорадства ,защото не е убеден в това .за справка това го може всеки тираджия и какво от това ?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL

                            Олигофрените, даже не си спомнят какви заклинания редят 4 години.
                            за сравнение, един лумпеняк понижител бил на 26, като станал на 30, се ощипал, че няма да е вечен, докато имота, който чекал си стои вечен, безмълвен и нетърпящ възражение високомерен и непоклатим паметник
                            Те тия нашите тук началници на гари минаха вече 40-те. Аз разбирам някой да чака ама да е на 25-28. Тати или деди като се сети ще купи.
                            Ама тез, за кога?
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Чакаш подарък, ще го имаш, но няма да го вземеш. ...толкова хубав ще е.
                              имота ме вълнува за спекула,далече сме още от тоя момент.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                аз цена на имот не чакам бе плевенски, не можеш ли да проумееш ?!
                                Чакаш подарък, ще го имаш, но няма да го вземеш. ...толкова хубав ще е.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X