IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

    Ти от къде знаеш че не съм злобен? Аз се пукам от завист че не можах да вляза на върха в имоти преди свирепата конфискация, вдинагето на лихвите и данъците и падането на мораториума в най мръсната, земетръсна, бедната и корумпирната страна, последно място в света по демография! Пък ако ми падне в ръчичките централно банкерче леле како...

    Тва е последната отчаяна фаза на надуване на балона с имотите. Ще има много социални проблеми в Европа и САЩ. Днеска гледах една графика как милиони са се "пенсионирали" с тухлена пенсия в САЩ заради надуването, пък те ги чакали да почнат работа. Даже нарочно май сега ще им отрежат клона, и тука така ще стане.
    Венсеремос! Аз съм с теб и ще подкокоросам няколко приятели които са в Германия да гласуват за зелените. А при свирепата конфискация лично ще ти помагам да ококошариш ратко. Ще ми рентиерства той със 7 маломерки!!! Прати го в Белене да чука камъни та да му дойде акъла.

    Коментар


    • https://www.investor.bg/evropa/334/a...comment-newest
      Унгарската централна банка сложи край на ниските лихви от последното десетилетие

      Това е и най-голямата стъпка за затягане в блока, откакто се наблюдава повишение на цените

      Докато най-големите централни банки в света все още не се осмеляват да предприемат по-решителни мерки в борбата с ускоряващата се инфлация, някои източноевропейски институции изглеждат по-категорични. Очаква се Чехия да последва Унгария при увеличаването на лихвите още в сряда, след като инфлацията и там премина прага на търпимост на централната банка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

        заплатка, хайде да не комуникираш с мен а? Ниска топка си и ще те направя за резил, а не си злобен. Обръщай се към други участници в темата, не към мен.
        Ти от къде знаеш че не съм злобен? Аз се пукам от завист че не можах да вляза на върха в имоти преди свирепата конфискация, вдинагето на лихвите и данъците и падането на мораториума в най мръсната, земетръсна, бедната и корумпирната страна, последно място в света по демография! Пък ако ми падне в ръчичките централно банкерче леле како...

        Тва е последната отчаяна фаза на надуване на балона с имотите. Ще има много социални проблеми в Европа и САЩ. Днеска гледах една графика как милиони са се "пенсионирали" с тухлена пенсия в САЩ заради надуването, пък те ги чакали да почнат работа. Даже нарочно май сега ще им отрежат клона, и тука така ще стане.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          Пее петела още преди 3 години ама никой не слуша.
          https://www.24chasa.bg/novini/article/9914245
          ха ха ще трябва САМИ да работят.
          Няма да почнат - ще променят правилата чужденци да са им роби. Дали ще има навити. Ето дори ти избега от чужденеция
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Не, само по един напальон, като Кавръка. Купуваш го, стискаш го години наред и накрая го продаваш на цена на която си купил ама не боли щото е една жълтица само.
            Нещо против златото ли имаш ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the Judge
              .....И когато му покажеш грешката, тя не бива признавана, ами се започва носене на вода от 9 кладенеца и накрая ако го притисне човек се оказва че само ей така си е размишлявал на глас. Не случайно дори пепе му го каза в прав текст - дървен философ. Лошото е, че заради захаросаните думи хората му се връзват на приказките.
              грешка в кое?
              настоящия пик го очаквах в момента, в който сгъна КТБ и дойде краят на сигурните тлъсти лихви.
              споделих тогава, че е момента да се гледа и купува.

              който купил купил, но не мисля, че веселбата ще продължи вечно

              его твоя любимец песи ... гледал тая сграда , гледал оная, но от 4 години поне имот не е купил ... защо? като е толкова сигурно винаги може да заложи един от апартите си като обезпечение и да влезе кеф му на зелено и тънко кеф му на акт 14 15 и 16 , любимите му строители почват проект след проект - защо не купува?

              аз си казвам защо не бих купил сега в София - защото е блъсканица, а попаднеш ли в тълпата - край на разума.

              успех
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Пее петела още преди 3 години ама никой не слуша.
                https://www.24chasa.bg/novini/article/9914245
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                  Ааа не се надявай много, че ще сменя Edifier-a с нещо по-мощно.
                  Музика до дупка, искам да отеква у хотел Добруджа отсреща. Дано се отпуши да захлупя Вила Вилекула на първа линия.
                  Last edited by bulgarian lev; 22.06.2021, 16:03.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Ще говоря с рибарите сека сутрин в 5 часа. Баси, тишина и рибари на 300 м чуваш кво си говорят.
                    Ааа не се надявай много, че ще сменя Edifier-a с нещо по-мощно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Съгласен съм с всичко дето си написал ! Пропускаш само 1 детайл - тухлата ТРЯБВА да се произвежда защото е стока от първа необходимост. И сега идва дребният шрифт - въпреки че е много романтично на никой не му пука дали ще се произведат 10 милиона тухли в гората или по ливадите. Има значение КЪДЕ се произвежда тази тухла - сгодно ли е мястото и може ли да се произведе още на него. И тогава достигаме почти до състоянието на земята която купуваш....= лимитирана тула, но пък много по-желана от лимитираната земя по причините изброени от Пепе....
                      принципно при имотите има точно три важни неща при избора и те са продиктувани именно от корена на който 'растат' и в този ред на мисли определени имоти се доближават до уникалност като земята.

                      1. location
                      2. location
                      3. location

                      въпросът е, че като полудеят за имоти хората почват да гледат наред и градът се разлива, което не е лошо, защото иначе трябваше да се строят небостъргачи.

                      но въпреки вскичко в дългосрочен план е важно тези имоти да се обитават - това им е предназначението всъщност, защото за разлика от земята имат по-сериозна подръжка, не са дълговечни и се облагат с доста по-големи данъци. (ЗЗ все още е освободена от данъци в РБ)

                      поздрави
                      Last edited by bertram; 22.06.2021, 15:52.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                        песимистичний, идната събота и неделя се очертава пак купон на морето с участието на: bulgariam lev, маверик и моята скромна особа. Няма да е никак зле и ти да се присъединиш към групата, защото твоето мнение е важно за моя бъдещ съсед. Тук той ще си води внучето и домочадието.
                        Ще говоря с рибарите сека сутрин в 5 часа. Баси, тишина и рибари на 300 м чуваш кво си говорят.
                        Младият персонал ще се научи че не хапем, напротив, лекуваме.
                        Last edited by bulgarian lev; 22.06.2021, 15:45.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Съгласен съм с всичко дето си написал ! Пропускаш само 1 детайл - тухлата ТРЯБВА да се произвежда защото е стока от първа необходимост. И сега идва дребният шрифт - въпреки че е много романтично на никой не му пука дали ще се произведат 10 милиона тухли в гората или по ливадите. Има значение КЪДЕ се произвежда тази тухла - сгодно ли е мястото и може ли да се произведе още на него. И тогава достигаме почти до състоянието на земята която купуваш....= лимитирана тула, но пък много по-желана от лимитираната земя по причините изброени от Пепе....
                          песимистичний, идната събота и неделя се очертава пак купон на морето с участието на: bulgariam lev, маверик и моята скромна особа. Няма да е никак зле и ти да се присъединиш към групата, защото твоето мнение е важно за моя бъдещ съсед. Тук той ще си води внучето и домочадието. А за мен може и млад медицински персонал да води :-))
                          Last edited by the Judge; 22.06.2021, 15:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                            Берти, малко дървен филосф си падаш. А са ми кажи, как точно ще си купиш физическо злато за 100к еуро и де ще го дъжиш, по чекмеджета ли?
                            Ти знаеш ли къде точно се намира апартамента на Берти?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                              Казвал съм му го десетки пъти и не е малко, а доста. Ама се сърди. Научен е, че е най-умния и красивия и други опции няма.
                              Не, само по един напальон, като Кавръка. Купуваш го, стискаш го години наред и накрая го продаваш на цена на която си купил ама не боли щото е една жълтица само.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                когато купуваш нещо, което всички искат и СЕ ПРОИЗВЕЖДА , а го мислиш сякаш е ограничен ресурс.... рискът е сериозен и откъм скорост на отвързване при нужда и като стойност... защото хората спестяващи бели пари за черни дни в тухли не са наясно, че пазарът по време на черни дни е много по-труден от пазарът във добрите времена, когато са изкарвали кеша и са набивали в тухли

                                идеята ми е да ти обясня, че тухлага не е панацея. във всичко има риск, а обявяването нещо за панацея обикновено убива лечебния му ефект за благосъстоянието на инвестиращите.
                                Съгласен съм с всичко дето си написал ! Пропускаш само 1 детайл - тухлата ТРЯБВА да се произвежда защото е стока от първа необходимост. И сега идва дребният шрифт - въпреки че е много романтично на никой не му пука дали ще се произведат 10 милиона тухли в гората или по ливадите. Има значение КЪДЕ се произвежда тази тухла - сгодно ли е мястото и може ли да се произведе още на него. И тогава достигаме почти до състоянието на земята която купуваш....= лимитирана тула, но пък много по-желана от лимитираната земя по причините изброени от Пепе....

                                Коментар

                                Working...
                                X