IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Честито на перона! Днес (понеже е събота) има само една новина за поскъпване и дори се дава време за размисъл с една година.

    МРРБ отлага с 1 г. изискванията, които ще оскъпят жилищата | СЕГА (segabg.com)

    Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-06-19 082136.jpg
Views:	1
Size:	46.5 КБ
ID:	3773782


    Надявам се сега обтегнатите нерви на перона да се поотпуснат и темата да стане по-четима за инвеститорите.

    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-06-19 054724.jpg
Views:	1
Size:	51.2 КБ
ID:	3773768

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

        защото темата е четена и от индивиди притежаващи 0бр. имоти + 1 плюшено мече. На тях ти птичиняваш болка и завист, а горчивата дъвка започва да им горчи нетърпимо.
        А, интересно ми е как тези подтиснати и депресирани хора с 0бр. имоти от каква позиция имат поглед върху цените на най-скъпия актив по дефолт? Хвърлят боб ли, на кафе ли гледат?????? Ние имаме експириънс при нотариуси, те откъде черпят инфото? Един трол и спамър настоява, че чете финансова литература...ама аз имам гарантирано много по-голяма библиотека с такава, като примерно: INVESTMENTS на William F. Sharpe и Мonetarist economics на Milton Friedman. Първата съм си купил за 46$, втората не си спомням. Та такива прости хора с 0бр. имоти ли трябва да ни бъдат коректив? Абсурд, та нас ни делят светлинни години...аз защо настоявам за имотен ценз в темата доказван с нотариален акт

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

          Сега сам виждаш как е на морето. Радвам се че се наслаждаваш на поредния ти имот. Но моля те за в бъдеще бъди по-тактичен и не споменавай броя на имотите си, защото темата е четена и от индивиди притежаващи 0бр. имоти + 1 плюшено мече. На тях ти птичиняваш болка и завист, а горчивата дъвка започва да им горчи нетърпимо.
          За жалост, така е, ама ние сме просто вестители и глашатаи какво се случва с цените, а те завалиите вместо да се борят със строителите и инвеститори в многоетажни жилища и хотели и да тропат с крачета и да настояват ТЕ да им свалят цените, те ни демонизират нас, простите регистратори, дето на всичко отгоре им отваряме слепите очи! Бива чудовищна неблагодарност, ама слон за мезе не бива!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Да, тръбят, ама с обратен знак на ПОНИЖЕНИЕТО/ГОДО. Голям кеф ми беше да си посетим имота с благоверната в края на май и освен подобрения, да решим вместо да останем за 3 дни, просто да останем за 6. Запознахме се с холандката и англичанина, дето ваят пясъчни фигури на плажа. Морската градина ни е на 5 минути пеша. Пешеходната ул. "Александровска", също на толкова...такъв рахат в собствено жилище на морето не бях преживявал..посещавам и си тръгвам, когато си искам. Слънчака и Созопол са ми на минути с кола...рахат...
            Сега сам виждаш как е на морето. Радвам се че се наслаждаваш на поредния ти имот. Но моля те за в бъдеще бъди по-тактичен и не споменавай броя на имотите си, защото темата е четена и от индивиди притежаващи 0бр. имоти + 1 плюшено мече. На тях ти птичиняваш болка и завист, а горчивата дъвка започва да им горчи нетърпимо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

              Лордиевич, требваше още малко да почекаш. Цените на имотите в Бургас сигурно ще паднат с -40%. У чеканьето е истината и още малко търпение ти беше нужно. Сега виждаш как всички статии и медии тръбят - ПОНИЖЕНИЕ.
              Да, тръбят, ама с обратен знак на ПОНИЖЕНИЕТО/ГОДО. Голям кеф ми беше да си посетим имота с благоверната в края на май и освен подобрения, да решим вместо да останем за 3 дни, просто да останем за 6. Запознахме се с холандката и англичанина, дето ваят пясъчни фигури на плажа. Морската градина ни е на 5 минути пеша. Пешеходната ул. "Александровска", също на толкова...такъв рахат в собствено жилище на морето не бях преживявал..посещавам и си тръгвам, когато си искам. Слънчака и Созопол са ми на минути с кола...рахат...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Последните подкачания от понижителите с право бяха изтрити от уважаемата модерация, но ме подсетиха, че преди години, не съм и сънувал, че ще реализирам покупки в две поредни години. Благородно завиждах на Диска и Песимиста за тези невероятни възможности, още повече, ако цитирам последния: " Имотите не са банички". СЛУЧИ СЕ! Явно формулите на Тръмп и Кийосаки работят!
                Лордиевич, требваше още малко да почекаш. Цените на имотите в Бургас сигурно ще паднат с -40%. У чеканьето е истината и още малко търпение ти беше нужно. Сега виждаш как всички статии и медии тръбят - ПОНИЖЕНИЕ.

                Коментар


                • Жилищата в затворени комплекси поскъпват (imoti.net)

                  Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-06-18 214029.jpg
Views:	1
Size:	46.9 КБ
ID:	3773702


                  Аман вече писна ми от статии за поскъпване. Няма ли поне една статия за поевтиняване?!!! Ядосах се и ще ударя мама с плюшеното мече по главата. Втръснаха ми ми тия мекички!!! Искам евтин апартамент, събрал съм вече 10000лв.

                  Коментар


                  • Последните подкачания от понижителите с право бяха изтрити от уважаемата модерация, но ме подсетиха, че преди години, не съм и сънувал, че ще реализирам покупки в две поредни години. Благородно завиждах на Диска и Песимиста за тези невероятни възможности, още повече, ако цитирам последния: " Имотите не са банички". СЛУЧИ СЕ! Явно формулите на Тръмп и Кийосаки работят!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                      Ще затрият и тая тема - пак брокерски полюции и размечтали се собственици на панеляци в Обеля
                      За Обеля и за брокери не знаем, но за бунгалата в Солун искаме да знаем..торнадото в Северна Гърция да не ги е направила на трески? Ц ц ц. кво стана с бунгалската пенсия?

                      https://www.google.com/amp/s/blitz.b...23959.html/amp
                      Last edited by 13ADROL; 18.06.2021, 21:15.

                      Коментар


                      • Ще затрият и тая тема - пак брокерски полюции и размечтали се собственици на панеляци в Обеля

                        Коментар


                        • Все повече хора у нас инвестират в имоти в търсене на комфорт в дома:: Investor.bg
                          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-06-18 204312.jpg
Views:	1
Size:	25.5 КБ
ID:	3773647



                          Пак повишение! (на перона някой си изкряска)
                          И мечета плюшени хвръкнаха завчаска...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Лорде, ти да нямаш температура, как така ще продаваш?
                            Полакс, нищо няма да продавам. Просто ще си изям продукцията от двора, която ще ми е повишила цената на имота, щото струва пари. Иначе днес си прибрах наемчето от магазинчето. Чисти сладки ежемесечни добавки, без да съм стъпвал дори от 1 година. И това е само едно от наемчетата..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                              Повиших миналата седмица цената на софийската ми къща с три сорта домати, два сорта пипер, арпаджик и много подправки. Понижителите ще кажат, че не съм ги изял още и капиталовата печалба не важи...е, наесен ще капитилизирам
                              Лорде, ти да нямаш температура, как така ще продаваш?

                              Коментар


                              • Ако продължите за се заяждате ще получите бан! Това е официално предупреждение към ВСИЧКИ!

                                Коментар

                                Working...
                                X