IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    няма да го послуша.
    в трибют на купата трябва да кажем, че много пъти му е давал същия съвет
    а и не само на него, но никой не слуша а само сменят никовете.

    лордче, ти май голям удар направи в бургас.
    помисли си за една почерпушка с бургаска мускатова или 63
    Здрасти приятелю, не съм сигурен дали е голям удар, но от 15 години се целя в локации, квадратури, без общи части, които за сграда от 1995г. се оказаха доста приемливи. Под терасата ми, половината чиляк не говорят българска реч, демек, предполага отдаване, сериозно отдаване. 5 бинки в лева са ми необходими за пълно преобразяване на апарта...а това ми е лимита на кредитната карта..от там на там само гуши...кеф ми е разбираш ли. Възможности-безкрайни. Морски риболов, акумулаторни детски колички,:гараж, яхта, такси...каквото се сетиш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

      търсил си но
      биеш на камък
      ти винаги биеш на камък -
      затова си и със
      1/2 панел - камик
      Това, разбира се не е вярно и е фейкнюз.
      Няма как да знаеш какво имам. 4бр. в Софето, 1бр. в Радомир, 1бр. в Бургас и 1 вила в радомирска околия...кой мазно лъже?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Е Купата му го писа безброй пъти, ама никой не му каза, че дава мъдър съвет. Сега ратко обира лаврите. Не е честно спрямо Купата. Баннаха човека давал най-добрите съвети на очаквателите на заминалия влак и същевременно най-недолюбван от самите очакватели.
        Да де ама маминия къде благо ги лъже няма бан....Де разтега лАкуми че в държавните фирми работят връзкари некадърници и мързеливци а в частния сектор са умни красиви работливи образовани....Само дето не казва къде продава приложния софтуер къде твърди че пише от детската градина.Покри се и се прави че съм му в игнора щото без мама не влиза в битка...Аз съм сигурен че негови клиенти са НАСА Безос Мъск Майкрософт Зукърбърг...Не отговаря и на въпроса защо при криза първи тичат при лошата другарка държава да просят пари...Великите частници смешници.Купчо го разкри отдавна..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev

          Ти откъде знаеш дали не е камилска плюнка? Говориш така, като че с майка ти вече сте го опитвали това бяло.
          Лефчо ма ти и циганки ли мандръсаш пфу тая смрад не се излагай бе човек

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Най-мъдрия съвет
            няма да го послуша.
            в трибют на купата трябва да кажем, че много пъти му е давал същия съвет
            а и не само на него, но никой не слуша а само сменят никовете.

            лордче, ти май голям удар направи в бургас.
            помисли си за една почерпушка с бургаска мускатова или 63
            Last edited by ratten; 14.06.2021, 21:13.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Търсих те в кашоните, но не те намерих, явно си си построил къщичка от тях, единствената ти къща
              търсил си но
              биеш на камък
              ти винаги биеш на камък -
              затова си и със
              1/2 панел - камик

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                Ти откъде знаеш дали не е камилска плюнка? Говориш така, като че с майка ти вече сте го опитвали това бяло.
                хихихих
                ясно
                Станчева с кръцнатите мъндолини си

                спри да пишеш от
                акаунта на камиларчето
                че ви бърка човек
                и не знае да купува ли да продава ли

                не стана ли обратната интервенция
                при доктор Енчев ,колежке Станчева
                хихихихих

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                  най глупавия комплимент

                  да не те бяха заключили в Лидл
                  да пренасяш кашони
                  хванат в кражба на обезценена
                  мастика
                  Търсих те в кашоните, но не те намерих, явно си си построил къщичка от тях, единствената ти къща

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Най-мъдрия съвет
                    най глупавия комплимент

                    да не те бяха заключили в Лидл
                    да пренасяш кашони
                    хванат в кражба на обезценена
                    мастика

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Е Купата му го писа безброй пъти, ама никой не му каза, че дава мъдър съвет. Сега ратко обира лаврите. Не е честно спрямо Купата. Баннаха човека давал най-добрите съвети на очаквателите на заминалия влак и същевременно най-недолюбван от самите очакватели.
                      Брех, три смени брокери се изредиха да ме нахранят извън темата. Цяла страница изписаха да заобиколят неудобния въпрос. Аждеба ако не искат големи хотели, къде ще ходят "плашливите" туристи и защо там е по-добре от големия хотел?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Най-мъдрия съвет
                        Е Купата му го писа безброй пъти, ама никой не му каза, че дава мъдър съвет. Сега ратко обира лаврите. Не е честно спрямо Купата. Баннаха човека давал най-добрите съвети на очаквателите на заминалия влак и същевременно най-недолюбван от самите очакватели.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          не се самозаблуждавай.
                          приеми, че и под наем или дори в децката не е зле и спри да се тормозиш от цените на имотиту.
                          Най-мъдрия съвет

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Че ти ако мене, балъка с кешовицата не може да убедиш, кой ще убедиш?
                            не се самозаблуждавай.
                            приеми, че и под наем или дори в децката не е зле и спри да се тормозиш от цените на имотиту.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              е, и по-добре. защо джонката може да бръкне у пазвата и да извади 300-400к евро одмах
                              а аз и у гащите да си бръкна...както и да е.
                              добре е, че различни локации и квадрати гледаме.
                              Мани мани ако бръкне отзаде мое и милион кафеви да извади.Само си представям с какво презрение ще те подмине.Той с такива голтаци не общува гнуси се...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                виж сега, аз не разчитам точно ти да разбереш.
                                нито пък ми е някаква цел.
                                гледай там, дали ще дойдат зелените на власт у германия и си свиркай за другото.
                                Че ти ако мене, балъка с кешовицата не може да убедиш, кой ще убедиш?

                                Коментар

                                Working...
                                X