IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Сори Номче , моят инвеститор няма проекти в момента на места които биха ти харесали.... следващият му ще бъде в Хаджи Димитър....едва ли те интересува....Не знам кога ще го почва. Има един терен на добро място, но го чакам от 5 години да каже кога ще го прави и ти казах чакащите са 10 към 1....за този проект....
    А затва че ми направи всичко както поисках не се съмнявай - все пак го купих година и половина преди разрешение за строеж.... И го взех с цел да ми е основно жилище в близките 20 години...После ще се върна на по-малко, че децата няма да са с мен....
    Да, в Х.Димитър не търся, живял съм там под наем, не е моето място. И аз сега искам нещо за ползване 15-20 години и след това си отивам я на къщата в Гърция, ако не сме я продали с колегата съинвеститор или на апарта в Б-с. Та затова не ми се чакат 3-5 години докато се построи нещо. Очертава се да се метна в центъра, но неволите с паркирането не спират да ме притесняват. Освен това един приятел майстор беше на твоето мнение за старите сгради, че има много капани в тях и дори да си ремонтирал на топ ниво, пак може да изскочи изненада я от съсед, я от стара инфраструктира - ел, ВИК и т.н.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

      В Манастирски гледах преди наколко години сграда на един строител, мисля беше някаква варненска фирма, но може и да бъркам, която беше без улица и обещаваха да я направят. В последствие се оказа, че хората били направили улицата, поне според колежка, която живее в района. Обаче жена ми не хареса мястото, било на края в полето, но разпределението на стаите беше перфектно, още не съм попадал на такава скица на апартамент освен в разни супер скъпарски строежи, където цените на зелено са над 2 К евра. Ако бях купил тогава, щеше вече да е с акт 16 и като не ми харесва района да го шитна, но назад да се гледа от днешата камбанария може всеки.
      За мен препоръката за строител е много важна, пък ако не ми хареса нещо, не купувам, Ако купя, после не мрънкам на хората що са ми казали за този обект, имал съм глава на раменете, да съм мислил като съм плащал.
      Сори Номче , моят инвеститор няма проекти в момента на места които биха ти харесали.... следващият му ще бъде в Хаджи Димитър....едва ли те интересува....Не знам кога ще го почва. Има един терен на добро място, но го чакам от 5 години да каже кога ще го прави и ти казах чакащите са 10 към 1....за този проект....
      А затва че ми направи всичко както поисках не се съмнявай - все пак го купих година и половина преди разрешение за строеж.... И го взех с цел да ми е основно жилище в близките 20 години...После ще се върна на по-малко, че децата няма да са с мен....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Както Dury ви наби канчетата преди време, четвърт от продавачите ще си приберат имотите от обявите хахаха, така и стана хахаха, а вий чакайте Годо хахаха
        и всички продавачи да си приберат офертите, това няма да ги засяга.
        те са наематели.
        а точно кратунчо е наемател на банката.
        препоръка е

        Коментар


        • В манастирски не съм вземал, дадох само примера с тях как нямаха улици целия квартал, сигурно десетина години. То и май до Гоце Делчев от горната страна на булеварда пак бяха некви в полето без улици. Та няма как да не ми е било опасение, щот да газиш кал години наред не ми се струва да е ок.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение
            Случващото се на имотния пазар е типичен пример за стаден инстинкт и неспособността на хората да разсъждават трезво. Отделен е въпросът, че масово тълпата смята покупката на имот за инвестиция. Ако се направи една реална преценка на моментната ситуация, то изводът е ясен!
            където има тълпа (даже от фиктивни никове по 2-3-4-5 ника на чиек) - не търси логика, оценка, стойност и доходност - това са имагинерни велични, когато съседа, брат'чеда, колегата или баджанака са взели нещо много яко и скъпо....

            хората полудяват на тълпи и се освестяват по едининично ( като някои биват сгазени от тълпата....уви)
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

              Очевидно си специалист аз не претндирам да съм. Споделих си опита. Ся за улицата ми беше най-голямото опасение щото там си е общината, а не строителя. А като знам за Манастирски ливади, няма как това да не ми е огромно опасение.

              Номче, за строителите не казах кои са, защото не искам да правя реклама и защото за мен може да е ок за друг не. Така че съветвам да си питаш строителите преди това тези неща и да ги помолиш да видите тяхно строителство предишно, тогава човек добива представа, като види вече нещо построено от тях
              В Манастирски гледах преди наколко години сграда на един строител, мисля беше някаква варненска фирма, но може и да бъркам, която беше без улица и обещаваха да я направят. В последствие се оказа, че хората били направили улицата, поне според колежка, която живее в района. Обаче жена ми не хареса мястото, било на края в полето, но разпределението на стаите беше перфектно, още не съм попадал на такава скица на апартамент освен в разни супер скъпарски строежи, където цените на зелено са над 2 К евра. Ако бях купил тогава, щеше вече да е с акт 16 и като не ми харесва района да го шитна, но назад да се гледа от днешата камбанария може всеки.
              За мен препоръката за строител е много важна, пък ако не ми хареса нещо, не купувам, Ако купя, после не мрънкам на хората що са ми казали за този обект, имал съм глава на раменете, да съм мислил като съм плащал.

              Коментар


              • Случващото се на имотния пазар е типичен пример за стаден инстинкт и неспособността на хората да разсъждават трезво. Отделен е въпросът, че масово тълпата смята покупката на имот за инвестиция. Ако се направи една реална преценка на моментната ситуация, то изводът е ясен!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
                  ти пишеш във имотни форуми много години
                  това не означава че имаш или че се занимаваш
                  със имоти


                  имаш 1/ 2 имот
                  хайде като го направиш цял
                  ще контактуваш с пълните
                  собственици
                  Не можеш да ме ядосаш, щото имотите ми поскъпват с 1/2 на всеки две години.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Айде сега. Глупости. Това е до голяма част заради производителите на козметични елементи които много държат на брандинга си и не допускат грешен монтаж на техни продукти по договор. За асансьора например, за да ти го продадът изобщо се съгласяваш с ред изисквания за монтаж и инспекция от оторизиран от тях техник накрая както и абонаментна подръжка, а при проблеми дължиш неустойка!

                    Сега че са асфалтирали улицата - даже факта че това го споменаваш все едно са преизпълнили проекта е достатъчен...
                    Очевидно си специалист аз не претндирам да съм. Споделих си опита. Ся за улицата ми беше най-голямото опасение щото там си е общината, а не строителя. А като знам за Манастирски ливади, няма как това да не ми е огромно опасение.

                    Номче, за строителите не казах кои са, защото не искам да правя реклама и защото за мен може да е ок за друг не. Така че съветвам да си питаш строителите преди това тези неща и да ги помолиш да видите тяхно строителство предишно, тогава човек добива представа, като види вече нещо построено от тях
                    Last edited by pepe1234; 29.06.2021, 14:59.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Не влизай в диалог с мен друг път.Аз се занимавам с имоти от близо 30 години, ти ревеш тука от 1г., щото си изпуснал влака.

                      Хайде да влезеш поне с един единствен имот и ТОГАВА да подадеш молба за одобрение да контактуваш с мен.
                      ти пишеш във имотни форуми много години
                      това не означава че имаш или че се занимаваш
                      със имоти


                      имаш 1/ 2 имот
                      хайде като го направиш цял
                      ще контактуваш с пълните
                      собственици

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Адреналинчо, и кой, разбира се, го твърди това нещо!!! Шефката на агенция за недвижими имоти!
                        Ха - ха - ха - хааааааа!
                        След малко очаквам брокерчетата да налазят темата и да я подкрепят.
                        Не влизай в диалог с мен друг път. Аз се занимавам с имоти от близо 30 години, ти ревеш тука от 1г., щото си изпуснал влака.Хайде да влезеш поне с един единствен имот и ТОГАВА да подадеш молба за одобрение да контактуваш с мен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Ту дъ муун Ще ще, ама в цитата там се вижда 25% свиване на пазара, за който може да чете хахахаха Тия хора са пропуснали часовете по аритметика, както и балъците дето сте им клиенти.
                          Както Dury ви наби канчетата преди време, четвърт от продавачите ще си приберат имотите от обявите хахаха, така и стана хахаха, а вий чакайте Годо хахаха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                            Търсенето е голямо, ЦЕНИТЕ ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАТ ДА РАСТАТ!!

                            https://www.dnes.bg/stranata/2021/06...-rastat.495260
                            Ту дъ муун Ще ще, ама в цитата там се вижда 25% свиване на пазара, за който може да чете хахахаха Тия хора са пропуснали часовете по аритметика, както и балъците дето сте им клиенти.
                            Last edited by X_Y; 29.06.2021, 13:52.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                              Търсенето е голямо, ЦЕНИТЕ ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАТ ДА РАСТАТ!!

                              https://www.dnes.bg/stranata/2021/06...-rastat.495260
                              Адреналинчо, и кой, разбира се, го твърди това нещо!!! Шефката на агенция за недвижими имоти!
                              Ха - ха - ха - хааааааа!
                              След малко очаквам брокерчетата да налазят темата и да я подкрепят.

                              Коментар


                              • Търсенето е голямо, ЦЕНИТЕ ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАТ ДА РАСТАТ!!

                                https://www.dnes.bg/stranata/2021/06...-rastat.495260

                                Коментар

                                Working...
                                X