IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Коя част на столицата предпочитат за живеене софиянци (imoti.net)

    [ATTACH=CONFIG]n3772140[/ATTACH]

    Още миналата година Купата ви казваше да свиквате с такива цени. Той отново се оказа прав.
    Ква е тая купа? Ми уточнявайте ги тия работи, кви са тия говорещи купи и канчета.

    Коментар


    • Коя част на столицата предпочитат за живеене софиянци (imoti.net)

      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-06-15 085446.jpg
Views:	1
Size:	33.7 КБ
ID:	3772140


      Още миналата година Купата ви казваше да свиквате с такива цени. Той отново се оказа прав.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        18 квадрата спалня/детска в панелките някой друг път... Толкова са им холовете, нашия беше от 'големите' - цели 22кв.
        честно казано забравил съм, но ми изглеждаше доста голяма.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

          а този месец пък и другия
          даже по два ще купиш няма
          да си играеш на дребно
          Не остана нито един съфорумец с имоти срещу когото да не лаеш. И пак те питам: С какво ще ти помогне лаенето срещу хората с имоти да купиш и ти имот? Признай си, че си харесва живота и тук лаеш само колкото кервана да не остане без дръглив пес. А поскъпването на имотите набира скорост ...
          Last edited by RUBLA; 15.06.2021, 08:55. Причина: Заяждане.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

            Аз купих миналата есен , а преди месец купих пак. Други въпроси имаш ли?
            п.п. И всичко е със собствени средства.
            а този месец пък и другия
            даже по два ще купиш няма
            да си играеш на дребно
            Last edited by RUBLA; 15.06.2021, 08:53. Причина: Не е по темата.

            Коментар



            • 18 квадрата спалня/детска в панелките някой друг път... Толкова са им холовете, нашия беше от 'големите' - цели 22кв.
              Last edited by RUBLA; 15.06.2021, 08:56. Причина: Изтрито мнение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                Аз купих миналата есен , а преди месец купих пак. Други въпроси имаш ли?
                п.п. И всичко е със собствени средства.
                Тия твоите покупки още не са построени.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                  Кой ти каза че темата била за собственици? Форума е за инвеститори. Поне една инвестиционна теза да имахте да задържи вода. Всичките ви тези потънаха. Цял ден чакам някой да ми отговори на въпрос по темата.
                  ами, то се предполага, че за да си инвеститор в имоти трябва да ги притежаваш, демек да си собственик.
                  темите за не собственици са при наемите
                  ориентирай се натам.
                  Last edited by ratten; 14.06.2021, 23:27.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз

                    Земи запри са с тия големи децки, че става ясно, че доста неща не са ти ясни.
                    Дет са вика: Посмали малко.
                    твоята от по-малките ли е.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                      Кой ти каза че темата била за собственици? Форума е за инвеститори. Поне една инвестиционна теза да имахте да задържи вода. Всичките ви тези потънаха. Цял ден чакам някой да ми отговори на въпрос по темата.
                      Тежите ни докато потъват цените растат. рекордно... Представяш ли си ако тезите ни изплуваха какво щеше да е....
                      Добре, че нищо не познаваме и разбираме :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                        Да ви се чуди човек да кесите в тема предназначена за собственици на имоти??
                        Кой ти каза че темата била за собственици? Форума е за инвеститори. Поне една инвестиционна теза да имахте да задържи вода. Всичките ви тези потънаха. Цял ден чакам някой да ми отговори на въпрос по темата.
                        Last edited by RUBLA; 15.06.2021, 08:48. Причина: Изтрито мнение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Добре, разбрахме, че Адреналинчо купи в Бургас.
                          Некой от другите повишители купил ли е нещо или само зарибявате читателите.
                          Наесен, като дигнат лихвите, сигурно ще рекламирате, колко са изгодни наемите.
                          Аз купих миналата есен , а преди месец купих пак. Други въпроси имаш ли?
                          п.п. И всичко е със собствени средства.
                          Last edited by blackaquarius; 14.06.2021, 23:25.
                          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                          Коментар


                          • Добре, разбрахме, че Адреналинчо купи в Бургас.
                            Некой от другите повишители купил ли е нещо или само зарибявате читателите.
                            Наесен, като дигнат лихвите, сигурно ще рекламирате, колко са изгодни наемите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Здрасти приятелю, не съм сигурен дали е голям удар, но от 15 години се целя в локации, квадратури, без общи части, които за сграда от 1995г. се оказаха доста приемливи. Под терасата ми, половината чиляк не говорят българска реч, демек, предполага отдаване, сериозно отдаване. 5 бинки в лева са ми необходими за пълно преобразяване на апарта...а това ми е лимита на кредитната карта..от там на там само гуши...кеф ми е разбираш ли. Възможности-безкрайни. Морски риболов, акумулаторни детски колички,:гараж, яхта, такси...каквото се сетиш
                              Браво Лордиевич! Мисля, че хубаво направи и послуша Купата да купиш в БГ. Сега виждам, че се кефиш.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Здрасти приятелю, не съм сигурен дали е голям удар, но от 15 години се целя в локации, квадратури, без общи части, които за сграда от 1995г. се оказаха доста приемливи. Под терасата ми, половината чиляк не говорят българска реч, демек, предполага отдаване, сериозно отдаване. 5 бинки в лева са ми необходими за пълно преобразяване на апарта...а това ми е лимита на кредитната карта..от там на там само гуши...кеф ми е разбираш ли. Възможности-безкрайни. Морски риболов, акумулаторни детски колички,:гараж, яхта, такси...каквото се сетиш
                                желая ти успех в начинанията.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X